reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Dzień dobry!!:-D

Ja na szczęście rozstępów nie mam...po pierwszej ciąży też zero! Więc liczę na to, że w tej też mi się uda ich tego uniknąć.

Caroline, współczuję tych poparzeń...auć...musi boleć.

Wszystkim chorowitkom życzę zdrowia!

Ja od dzisiaj do soboty jestem sama z synkiem w domku...mąż mi do turcji służbowo poleciał.:-( Bede do was zagladac zeby nie bylo mi smutno bardzo:tak:
 
reklama
Mnie M smarowal kazdego wieczoru kremem, brzuszek i boczki i piersi, brzuch i boczki zero rozstepow, ale jak piersi nabraly mlekiem to nie bylo rady :-(
smarujcie sie dziewczyny ile sie da, nie zapominajcie o boczkach bo skora sie bardzo naciaga :szok:
Mnie juz 6 dzien boli glowa, mam dosc i chce mi sie plakac:-(




 
Dzień dobry!
Ooo współczuje renif, ból glowy potrafi odebrać chęć do życia. Znam ten ból choć nigdy głowa nie bolała mnie aż tak długo.

Ja w pierwszej ciąży smarowałam się regularnie, jedynie oliwką, rozstępy zrobiły mi się trochę poniżej bioder na nogach i na piersiach.
Ale właśnie tak jak jedna z was pisała nawał mleka potrafi zrobić z piersi"masakrę":-(Powiększają się okropnie(przynajmniej w moim przypadku)I porobiły się, no trudno:-(

A tak poza tym to właśnie ja czuje taki przypływ energii, nic mi nie dolega, nie jestem śpiąca mimio że kawy nie piję, zachcianek nie mam, normalnie jem, może jedynie ciut węcej słodyczy:-)

Jedyne co mi przeszkadza to włosy, okropne odrosty:wściekła/y::wściekła/y:
Mam ciemne włosy ale farbowałam zawsze na czarno i te moje włosięta teraz takie bez życia błeeee:no:
Wyczaiłam taką naturalną farbę firmy Sante, może coś wiecie na jej temat?Niby w 100% naturalna ale trochę się i tak boje. Zwykła na razie nie zamierzam farbować bo wierzę w to ,że one przenikają do dzieciątka.
 
Witam o poranku!!!!
Tez zastanawiam sie na pofarbowaniem wlosow, aby im dodac blsku a przy okazji sobie :-)
Gdzies czytalam, ze najbardziej niebezpieczne dla plodu jest farbowanie w I trymestrze.
Co tu zrobic?!?! :-)
Zycze Wszystkim Mamuskom duzo sloneczka i dnia bez bolow glowy, kregoslupa i brzuszkow!!!
 
kasaii no akurat nasz system to sie nie ma czym pochwalic... byl niz zaczeli zlobki i szkoly zmykac a za niedlugo bedzie brakowalo miejsc dla dzieci w nich i w szkolach normalnych... z tym sie zgodze ze to paranoja. ehhh pojde do tego zloba i sie dowiem co i jak ale dzisiaj chyba mmi sie nie bedzie chcialo dupki ruszyc :-p;-)
 
Mnie M smarowal kazdego wieczoru kremem, brzuszek i boczki i piersi, brzuch i boczki zero rozstepow, ale jak piersi nabraly mlekiem to nie bylo rady :-(
smarujcie sie dziewczyny ile sie da, nie zapominajcie o boczkach bo skora sie bardzo naciaga :szok:
Mnie juz 6 dzien boli glowa, mam dosc i chce mi sie plakac:-(




Ja też mam problemy z bólami głowy, eh gin pozwoliła mi sporadycznie brać paracetamol najlepiej w czopkach, wzięłam raz i faktycznie pomogło, ale co zrobić gdy ból jest niemal codziennie....
 
reklama
Dzien dobry :happy:
Ja w pracy jak zwykle od rana. ale dzis nie mam nic do roboty wiec sie poobijam. ;-)
Co do farbowania wlosow w ciazy to duzo sie tego naczytalam. No i nie polecaja farbowania w pierwszym trymestrze. Potem juz niby mozna. Teraz farby nie sa tak szkodliwe jak kiedys. A juz najlepiej to robic pasemka bo wtedy nie farbujesz od skory glowy.
Sama mam ten problem bo farbuje na blond pasemka. No i teraz w sobote ide do fryzjera bo juz nie moge na siebie patrzec, takie dorosty. :confused2::-p Nie bede przesadzac z czestym farbowaniem. Pojde teraz i moze jeszcze raz w calej ciazy.
 
Do góry