reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Cześć dziewczyny!
Była dopiero co u gina...niby wszystko oki ale dostałam 2 tygodnie zwolnienia. Pracuję na nocki i troche mnie to wykańcza, więc mała przerwa! Gin powiedział że chyba wie co będzie na co mój mąż, "że nie chce słyszeć" i wyszedł...na 60 % będzie Szparka;)...troszkę liczyłam teraz na chłopca ale małą też już kocham! :-)
Poza tym mam jakieś uparte przeziębienie!!
 
reklama
kurcze dziewczyny pobolewa mnie podbrzusze.. czuje takie napiecie w brzuchu nawet jak siadam.. wzielam nospe. mam nadzieje ze sie objadlam czegos (prawie kilo kapusty kiszonej) i mam wzdecia. ehhh...
 
ja w pierwszej ciąży używałam Musteli.
ja tez używałam Musteli i nie mam ani jednego rozstępu na brzuchu, mimo że przytyłam 20kg. Teraz też zamówiłam krem przez allegro za 70zł (w aptece są za 120zł).
I to wcale nie rola moich genów bo na piersiach mam pełno rozstępów (niczym nie samrowałam... żałuje :oo:) teraz kupie też coś na piersi, dla karmiących mam.
acha a po oliwce łuszczyła mi się skóra (mimo że smarowałam na mokry brzuch-po kąpieli), miałam go tłysty ale tak jakby mi skóra schodziła...
kurcze dziewczyny pobolewa mnie podbrzusze.. czuje takie napiecie w brzuchu nawet jak siadam.. wzielam nospe. mam nadzieje ze sie objadlam czegos (prawie kilo kapusty kiszonej) i mam wzdecia. ehhh...
też mnie dziś rano tak bolało ale jakoś przeszło... ja myśle że to z pracy (non stop siedzę, a to w ciąży nie wskazane)

Dziewczyny, kurcze może to głupie ale nie wiem jak ginowi powiedzieć że chciałabym L4 od listopada... nic mi nie dolega, a chciałabym trochę pobyć z moim bąblem bo jak się maleństwo urodzi to będę mieć już o wiele mniej czasu dla niego...
 
Witam serdecznie,

przepraszam, ze przeszkadzam na waszym wątku, ale jesli ktoras z Was bylaby zainteresowana kupnem nowej niani elektronicznej, to zapraszam:

Sprzedaję nianię, gdyż jedną zakupiłam, a droga dostałam w prezencie.
Niania jest nowa, z gwarancją 24miesięczną, z dowodem zakupu.
Włączona tylko raz,w celu sprawdzenia czy jest sprawna.

Dodaję nowe ciuszki (2 x body z długim rękawem) GRATIS :)

NIANIA ELEKTRONICZNA - Milly Mally NOWA ! +GRATIS (746561573) - Aukcje internetowe Allegro

Pozdrawiam!
 
a ja lubei oliwke firmy Johnson and Johnson ale nie w plynei tylko w zelu :tak: i wlasnie ja sobei kupilam, bo do tej pory to wykanczalam Jasiowa oliwke Bambino. Kremow nie uzywalam :no:

Z przyjmowaniem do zlobka decyduje kolejnosc zgloszen ale i musza byc spelnione inne warunki - miejsce zameldowania w danym miescie i inne (nie wiem jakie). Co do pracy obydwojga rodzicow to nie jestem pewna czy jest to wymog bo kolezanka ktora ma corke w zlobku opowiadala ze sa matki, ktore siedza w domu z jedny mdziekciem (niemowlakiem) a starsze (2-letnie mniej wiecej) oddaja do zlobka. Albo matki, ktore w wakacje oddawaly dziecko do zlobka na pol dnia a same szly na plaze :eek:


Kasaii - ja Cie doskonale rzumiem :tak::tak::tak: Chocby nei wiem jak sie kochalo wlasne dziecko (a tym bardziej dwojke) to czasem ma sie dosyc co jest rzecza jak najbardziej normalna... Dlatego ja wrocilam chetnie do pracy jak synek mial mial 8 miesiecy, a z nastepnym Maluszkiem wroce jak bedzie mial pol roku. Dla mnie praca jest odskocznia i na szczescie nie jest to praca wymagajaca zbeym byla claymi dniami poza domem, wiec mam kiedy sie dzieckiem nacieszyc :tak:

Nawet jak pojde na macieryznski to nie zamierzam rezygnowac z niani (no - bedzie w troche mniejszym wymiarze godzin), bo wiem ze byloby ciezko samej z dwojka maluchow, a maz raz jest 24 godziny na dobe, a raz go nie ma w ogole...:cool2:
 
dla mnie to nie dziwne ze zapisuje sie dzieko do zloba w 4 miesiacu... np u mnie w rodzinnym miescie malym od razu mowie gdzie babyboom nastapil trzeba poltora roku wczesniej zapisac i chodza mamy w poczatku ciazy zapisywac a jak tutaj jest tegonie wiem bede musiala sie dowiedziec

ktoras sie pytala jak powiedziec lekarzowi ze ie chce o listopada na l4 isc... ja mowie normalnie bo od dzisiaj jestem na l4 tzn zaraz ide po l4 bo lekarz kazal przyjsc mi przed 21 do niego do gabnetu. mowie mu prawde ze nie daje rady po 8 godzin w ciagu tygodnia calego bo przychodze padnieta stopy mnie bola jak nie wiem i kregoslup tez no i ja mam np na nogach cale dnie zero np nawet godzinnego czy dwugodzinego siedzenia i poprostu to mu powiem ze przemeczona jestem i tyle :tak: powiedz tez ze jestes przemeczona i nie dajesz rady juz. a chodzisz prywatnie czy nie??
 
hehe dziekuje ;-) no moze nie az taka zdolniacha bo ludzi nie za bardzo potrafie narysowac... a na zdjeciach tak to ja ale nie uwazam sie za pieknosc :-) tym ba:-)rdziej ze mam kropki a te ostatnie zdjecia to jak jeszcze mloda bylam nie to ze teraz stara ale jakies wtedy 16 lat mialam czy 17 a teraz niedlugo juz 21 stuknie :-D
Piękne te prace:szok::tak::-) normalnie masz talent dziewczyno:tak:

Ja też lubie mieć ładne pazurki :) codziennie mam inny kolor :) Zależy jakie mam ciuchy na sobie :) Czasami daje wzorki, ale raczej wole bez wzorków :) Ja mam swoje paznokcie długie i zadbane, to nie robie żelowych :) mi sam lakier wystarcza :) no i czasami jakiś brokat lub jakieś tam inne drobne dodatki :) Hehe dziś mam jeden różowy, drugi fioletowy, później znów różowy itd :) bo mam fioletowo różową bluzke :)
Dłonie sa wizytówką każdej kobiety:tak: Ja też bym swoje malowała i upiększała lakierami gdybym miała te swoje ładne.. ale ja nie potrafię nawet zapuścic paznokcia..:zawstydzona/y:Serio:zawstydzona/y: i mam takie brzydkie, fe. Dlatego żelki sobie robię:tak:Zamówiłam sprzęt na allegro i jestem zachwycona, że nie musze wydawac kasy na kosmetyczkę:tak::-)
Cześć dziewczyny!
Była dopiero co u gina...niby wszystko oki ale dostałam 2 tygodnie zwolnienia. Pracuję na nocki i troche mnie to wykańcza, więc mała przerwa! Gin powiedział że chyba wie co będzie na co mój mąż, "że nie chce słyszeć" i wyszedł...na 60 % będzie Szparka;)...troszkę liczyłam teraz na chłopca ale małą też już kocham! :-)
Poza tym mam jakieś uparte przeziębienie!!
Gratulacje "szparki":tak::-D

a ja lubei oliwke firmy Johnson and Johnson ale nie w plynei tylko w zelu :tak: i wlasnie ja sobei kupilam, bo do tej pory to wykanczalam Jasiowa oliwke Bambino. Kremow nie uzywalam :no:
Też uzywam oliwki w żelu Johnsona:tak::-) ale mi sie skóra luszczy na brzuszku, tzn z boku brzuszka. i nawet jak posmaruję się oliwką to się łuszczy:eek: A smarowałam dopiero drugi raz w czasie ciąży i może dlatego się łuszczy bo regularnie nie smaruje..:eek:
 
Witajcie.Wlasnie sie dowiedzialam ze moja kuzynka ktora jest dla mnie jak siostra bo mieszkalysmy w jednym domu od urodzenia jest wreszcie w ciazy.Tak dlugo sie starali.Strasznie sie ciesze,szkoda ze ona w Polsce a ja tu.Termin ma na maj wiec nie duza roznica.Chyba mi pozazdroscila.Ale ja mialam przeczucia.Bo ja jak w niedziele z nia rozmawialam to mialam sie jej zapytac czy nie jest w ciazy,ale nie chcialam jej przykrosci sprawic jakby nie,a dzis taka wiadomosc.I'M HAPPY.
 
reklama
missiiss1301 super zdjęcia i szkice :) swoją drogą też szkicuję :) jutro postaram się wkleić portret Dawidka :)

Eh dzisiaj mam kiepski dzień, poparzyłam se dwie nogi wrzątkiem, wylałam gorącą herbatę, zrobiły się bąble i skóra skurczyła, mam nadzieję, że szybko przestanie boleć.

Miłej nocki życzę!
 
Do góry