reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Stronka na prawde superaśna:-)
Jeju, dzisiaj po raz pierwszy od początku ciązy, cały czas bym coś jadła, normalnie szok:szok:nie mogę się powstrzymać, RATUNKU
 
reklama
a wiecie co ? chyba pojde dzisiaj albo jutro zapisac dzidziusi do zlobka... nie wiem czy bede miala serce go oddac tam po macierzynskim ale wyjscia nie bede miala bo nie damy rady z jednej wyplaty meza : zplacic za mieszkanie, alimenty i moja szkole ... ehh no nic jakos to bedzie :tak:
 
a wiecie co ? chyba pojde dzisiaj albo jutro zapisac dzidziusi do zlobka... nie wiem czy bede miala serce go oddac tam po macierzynskim ale wyjscia nie bede miala bo nie damy rady z jednej wyplaty meza : zplacic za mieszkanie, alimenty i moja szkole ... ehh no nic jakos to bedzie :tak:
niestety chyba nie zapiszą maleństwa teraz:(
a oddanie do żłobka nie jest najgorszym rozwiązaniem, pracowałam w żłobku, i osobiście wolałabym oddać do żłobka niż zostawić z opiekunką...
 
ja mysle ze trzeba sprobowac - w wielu zapisuja jeszcze zanim sie dziecko urodzi, ackzolwiek mozna jeszcze chwiel poczekac - miesiac czy dwa zeby brzuch byl bardziej widoczny :tak:
 
zawsze karte ciazy mozna pokazac jakby cos sie czepiali... no ale sprobuje moja jedna kolezanka zapisala juz a jest w 3 miesiacu dopiero. napewno co zlobek to obyczaj ale nieomieszkam sie pojsc dowiedziec :tak:
 
xXxIzuLQaxXx nie zamecz meza po powrocie ;-) dlugo sie nie widzieliscie?

Nie męża, tylko chłopaka :) Jeszcze nie mąż hehe. Ojj, długo.. Od lipca.. :( Ale wraca -JUPI! :) kurcze, jak mam go nie męczyć jak go tyle czasu nie widziałam? ;D hehe. A z łóżka to chyba z tydzień nie wypuszcze hi hi ;p

A ja się nie moge doczekac kiedy mi przyjdzie zamówiony z allegro odtłuszczacz do paznokci;-) Już bym chciała tworzyc:-D Tak dawno sie tym nie zajmowałam:-p:-) taka zaniedbana się czuję jak nie mam ładnych pazurków:zawstydzona/y::-)

Ja też lubie mieć ładne pazurki :) codziennie mam inny kolor :) Zależy jakie mam ciuchy na sobie :) Czasami daje wzorki, ale raczej wole bez wzorków :) Ja mam swoje paznokcie długie i zadbane, to nie robie żelowych :) mi sam lakier wystarcza :) no i czasami jakiś brokat lub jakieś tam inne drobne dodatki :) Hehe dziś mam jeden różowy, drugi fioletowy, później znów różowy itd :) bo mam fioletowo różową bluzke :)
 
zawsze karte ciazy mozna pokazac jakby cos sie czepiali... no ale sprobuje moja jedna kolezanka zapisala juz a jest w 3 miesiacu dopiero. napewno co zlobek to obyczaj ale nieomieszkam sie pojsc dowiedziec :tak:
Nie wiem jak u ciebie, ale u nas nie chcą zapisać jak nie ma peselu. Podobno jakieś rozporządzenie takie weszło. Ale nie wiem czy to rozporządzenie ogólnopolskie, czy jakieś lokalne.
 
reklama
Niezle z zapisywaniem do zlobka w 4 miesiacu ciazy :)
A generalnie to jakie zasady panuja w przyjeciach ? Kolejnosc czy jakas selekcja ?
Ja to tylko wiem ze u nas do przedszkola nie przyjma dziecka jak ktores z rodzicow nie pracuje, ale o zlobkach nic nie wiem.

Wczoraj wlasnie rozmawialam z mezem ze chyba poszukamy od nowego roku kogos kto by mi pomogl przy dzieciach. Oprocz domu i "normalnej" pracy mam troche innych zajec i nie chcialabym ich przerywac. A moj maz rozszerza wlasnie swoja firme i tez mu czasu wolnego nie dojdzie wiec najlepszym rozwiazaniem jest znalesc kogos do pomocy.
Moze dziewczyny mnie teraz nie rozumiecie ale dla mnie wizja samej z dwojka takich maluchow przysparza o dreszcze. To ze nie bede miala czasu na nic tylko od rana do wieczora dzieci dzieci i dzieci. Ja do sklepu nie wyjde. A moj maz niewiele mi pomaga. Wiec zeby nie bylo awantur i w trosce o moj poprawny stan psychiczny poszukam jakiejs babki lub dziewczyny ktora bedzie przychodzila na pare godzin , zostanie z dzieciakami jak ja bede pracowac , wyjdzie na spacer z Bartkiem czy chociaz popilnuje gnojki jak pojde sie wykapac :)
 
Do góry