reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Koleżanka polecała mi krem FISAN czy jakoś tak, ma takie różowo-białe opakowanie. Ja zakupiłam narazie oliwkę penatem zapobiegającą rozstępom, ale też od czwartego miesiąca, więc czekam jeszcze kilka dni :-)
 
reklama
A ja się nie moge doczekac kiedy mi przyjdzie zamówiony z allegro odtłuszczacz do paznokci;-) Już bym chciała tworzyc:-D Tak dawno sie tym nie zajmowałam:-p:-) taka zaniedbana się czuję jak nie mam ładnych pazurków:zawstydzona/y::-)
 
ja w pierwszej ciąży używałam Musteli. Inny krem na brzuszek a inny na piersi. Nie zrobiły mi sie roztępy mimo że ponad 30 kg przytyłam. Ważne jest jednak zeby systematycznie sparowac i dobrze wcierac ten krem - wmasowywać. Ale nie wiem jak jest z tymi kremami u kobiet "leżących". Jak miałm ciąże zagrożoną, to nie bardzo mi pozwolił gin smarować, że to podobno taki "masaż" brzuszka jest nie wskazany. Jak byłam w szpitalu pod koniec ciąży - jakoś w 30 tygodniu, to mnie lekarka na obchodzie opierniczyła nawet za to że trzymam rękę na brzuchu, że to może wywołać skurcze i przedwczesny poród w moim przypadku :eek:
 
a ja bylam na 3 godzinnym spacerku w parku siedzialam na laweczce i czytalam knige potem poszlam nad brzeg odry i lezalam sobie patrząc w plynacą wode ptaszki spiewaly slonko swiecilo koniki polne fajnie skrzypialy i skakaly dookola mnie i bylo brdzo bardzo przyjemnie :tak: jutro jak beda sie tak tlukli i bedzie piekna pogoda biore kartke olowek i bede rysowac co tam ciekawego zobacze ;-) dolacze kilka prac do mojej strony :-) Softbutterfly Site to jak ktos ma ochote zagladnac ;-)


mi wyszlo 75% dziewczynka a 25% chlopiec jupii :-D pewnie i tak bedzie na odwrot :-p
 
ja w pierwszej ciąży używałam Musteli. Inny krem na brzuszek a inny na piersi. Nie zrobiły mi sie roztępy mimo że ponad 30 kg przytyłam. Ważne jest jednak zeby systematycznie sparowac i dobrze wcierac ten krem - wmasowywać. Ale nie wiem jak jest z tymi kremami u kobiet "leżących". Jak miałm ciąże zagrożoną, to nie bardzo mi pozwolił gin smarować, że to podobno taki "masaż" brzuszka jest nie wskazany. Jak byłam w szpitalu pod koniec ciąży - jakoś w 30 tygodniu, to mnie lekarka na obchodzie opierniczyła nawet za to że trzymam rękę na brzuchu, że to może wywołać skurcze i przedwczesny poród w moim przypadku :eek:
Tez slyszałam o tym. Moja tesciowa, która jest pielęgniarką mi mowiła, żebym nie masowała brzuszka.. jedynie to rękę połozyc.. bo właśnie te skurcze.. mówiła, że kobiety tuz przed porodem musza masowac brzuszki to wtedty przyspiesza poród. Ale ja się na tym nie znam.
 
mrozik_j no bo to prawda , ja tez mialam podobna sytuacje i tez mialam zakaz wrecz dotykania brzucha, nie mowiac juz o wcieraniu czegokolwiek bo to pobudza macice do skurczow

ja w pierwszej ciazy zakupilam caly zestaw Musteli przeciwko rozstepom i praktycznie caly mi zostal bo mi sie nie chcialo smarowac :tak: a potem juz nie moglam .
Tak wogole to ja mysle ze wystarczy jakas normalna oliwka lub balsam bo jak sie maja pojawic rozstepy to sie pojawia i zadnen cudowny krem ich nie powtrzyma
ja sie niczym nie smarowalam , przytylam 20 kg a jakies 2 miesiace po porodzie nie zostalo mi nic po ciazy, zadnych rozstepow , zwisajacego brzucha itd. A ja juz taka bardzo mlodziutka nie jestem ;-) ale chyba mam dobre geny bo u mnie w rodzinie zadna kobieta nie ma rozstepow po ciazy.

Tak wogole to hej :) Ja z pracy tylko z doskoku :)
 
Misiss weszłam na twoją stronkę!!:szok::tak: Zdolniacha jestes!!!
A na tych zdjęciach to ty??
Bo jeśli tak, to nie dość, że zdolna to jeszcze piękna!!:tak::tak:

Dzisiaj nie mam sily przeczytac wszystkiego co naskrobałyście, al mam nadzieję ze wszystko u was dobrze!!
Mnie potwornie boli dzisiaj głowa.....chyba od grzybów, bo moj maz wczoraj mnie uszczęśliwił i przywiózł mi z delegacji dwa kosze grzybów(kupił) wiec musialam je oczyścić do późnej nocy(nie wyspałam się) no i się suszą w piekarniku i ten zapach mnie dobija...oczywiście kilka słoiczków marynowanych też zrobiłam:tak:

Dzis mam jeszcze imieniny męża....zrobiłam Tiramisu( bez jajek) i na deser śledzie:-D:-D Niezłe połączenie smaków, co nie??;-) Ciekawe czy mąż bedzie zadowolony z takiej kolacji;-):-p
 
reklama
hehe dziekuje ;-) no moze nie az taka zdolniacha bo ludzi nie za bardzo potrafie narysowac... a na zdjeciach tak to ja ale nie uwazam sie za pieknosc :-) tym ba:-)rdziej ze mam kropki a te ostatnie zdjecia to jak jeszcze mloda bylam nie to ze teraz stara ale jakies wtedy 16 lat mialam czy 17 a teraz niedlugo juz 21 stuknie :-D

mam ochote dzisiaj na rybe po grecku pierwsza w moim zyciu wlasnej roboty bedzie haha zobaczymy co z tego wyjdzie ;-)

a co do kremow ja juz mam 1,2,3...5 rozstepow :-D i to jedne male kolo siebie na jednym udzie od pachwiny i na drugim razem 5 jest hehe ;-) moja mama zadnego rozstepa a ja chyba bede miala ale wbijam pozniej bede sie martwic :-p
 
Do góry