reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))


ja już od samego rana na nogach:tak: Byliśmy z M w szpitalu na pobraniu krwi i badanka zrobione;-) teściowa odbierze dziś po południu bo akurat dyżur ma:tak::-)
Po badankach poszliśmy kupic M koszulę do pracy i jakiś sweterek bo biedak już narzekał, że nie ma w czym chodzic;-):-) Przy okazji kupiłam sobie parę kosmetyków, między innymi krem przeciw rozstępom firmy Ziaja. Jest tam napisane, że można używac od 4 miesiąca.. czyli już mogę? Bo nie wiem jak oni to liczą.. od ostatnije @? Chyba nie.. wiec trzeba jakies 2 tygodnie sobie chyba odjąc?:eek::confused2:Nie mam pojęcia..
poza tym pierwsza klasa podstawówki dostarcza mi niezapomnianych wrażeń.
jedno dziecko ZEŻARŁO swoje ćwiczenia :szok: :eek: :shocked2::confused2: :happy:
moja reakcja była wysoce niepedagogiczna, musiałam wyjść z klasy i o mało się nie posikałam ze śmiechu (już za drzwiami).

idę spać! :tak:
No to wesoło masz:tak::-D Całe cwiczenia zeżarł:szok::-D Uśmiałam się do łez:tak::laugh2:

:tak::-) czyli --> wegetuje z niektorymi od dzisiaj ;-)
Jupi!!!:-D








 
reklama
hej dziewuszki :)

kurcze pisze z laptopa od siostry i kurcze nerwy mnie biora bo jakos nie potrafie na nim pisac. Co chwila paluchami wlaczam jakies dziwne rzeczy :-D

mi z tych ludowych testow wyszlo na dziwczynke, a mam przeczucie ze chlopak :-)

dzisiaj na obiadek zrobie rybke z ziemniaczkami i kapusta kiszona. jeeeej.. jak ja juz dawno rybek nie jadlam. Moj Karol nie jada i to dlatego, bo dla samej siebie to nie chce mi sie robic.

kurcze mamy sliczna pogode.. mam nadzieje ze do 10 pazdziernika sie utrzyma i slubu w deszczu brac nie bede ;-)
 
xXxIzuLQaxXx nie zamecz meza po powrocie ;-) dlugo sie nie widzieliscie?

Ostatnio przeczytalam, ze rozstepy jesli maja byc to beda, nie wazne czy sie je czyms smaruje czy nie. Jesli skora jest podatna na rozstepy to niestety nic sie nie da z tym zrobic, kremy jedynie moga temu troche zapobiedz i zalagodzic. Po za tym, niekotre kobiety dostaja rozstepy nie podczas ciazy tylko po porodzie, bo za szybko chudna. I wez tu bardz madra.
 
No pewnie, że kremami się ich nie uniknie:-(
ale zawsze są troche bledsze, a to zawsze coś:tak:
Ja smaruję się tym z firmy DAX cosmetick-perfecta mama tez jest od 4 miecha, i go zaczęłam stosować, i zobaczymy co to będzie;-)
 
reklama
Kurcze wiecie ze ja nigdy nei czyatalm ulotek do tych kremow. Ja poprostu smaruje, nawet nie wpdalam ze one moga byc od ktoregos miesiaca.
 
Do góry