reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
druga !! :-p;-)

no ja nie spie od 7 bo moj wstawal do pracy bo dzisiaj market otwiera :tak:
ja postanowilam po wczorajszym ze ide juz na l4 ... wczoraj rano to mnie m podkreslil w drodze do pracy ze wygladam jak truposz i jakbym miala zejsc zaraz ... po pracy myslalam ze sie noei doczogam do domu taka padnieta bylam bolaly nogi kolana i plecy :no: i to po jednym dniu 8 h chodzenia w pracy... a co dopiero po 4-5 by bylo :confused: wiec stwierdzilismy z m ze juz nie wracam do pracy... zreszta dyro juz wiele razy mowil mojemu zebym siedziala w domu zeby nic mi sie nie stalo czasem :tak::-) czyli --> wegetuje z niektorymi od dzisiaj ;-)
 
Trzecia :p


Wstawac spiochy ;) my jemy sniadanko rogaliki z dzemem truskawkowym i pijemy mleczko zimne :) bo cieplego nie lubimy :)
Od rana mam w brzuszku koncert takie banki mi tam lataja i takie smieszne odglosy oddaja ;) stoje przy zlewie myje gary i slysze jak mi tam glosno w brzuszku .
To takie dziwne uczucie mozna skojarzyc z kiszkami ale kiszki graja inaczej jak sie jest glodnym .
Wiem ze to moja niunia tam sobie cos wymysla :)

Ide do pracy ale tylko na 4 godzinki :)
Milego dnia u nas sloneczko i cieplo
 
Ja nie śpię od 6 godziny, miałam iść do szkoły jednak nie poszłam. Za niedługo trzeba będzie zrobić obiadek ;) A wymyśliłam sobie kurczaka ala KFC i surówkę z kapusty pekińskiej z papryką ;-) Zobaczymy co z tego wyjdzie. Dodam, że jestem początkującą "kucharką" :))
 
hejka. tez nie poszlam do sql bo jestem przeziebiona wiec wyleguje sie w lozeczku. Tez narobilas mi ochoty na jedzonko heh. te suwaczki klamia ;/Jest napisane ze dziecko ma 7,5 cm a tydz temu bylam na usg i dzidzius ma 8,4 cm ehh
 
U nas tez ładna pogoda, ale w sumie to mi wszystko jedno czy pada, czy świeci itak reżim łóżkowy trwa nadal:-(
Nie mogę się doczekać USG czwartkowego, ciekawe czy będę wiedziała czy to niunia czy niuniek;-)
Dzisiaj pewnie dzień wolno będzie i leciał bo M w pracy do jutra, eh ktoś musi zarabiać:tak:
Zastanawiam sie , jak już będę mogła wyczłapać się z domku, czy za jakieś korepetycje się nie wziąć???
 
reklama
jezuuuuuu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:

zaraz zwariuje !!!!!!!!! remontuja mi balkon i sie tluka tym mlotem czy wiertara ogluchne zaraz :-:)wściekła/y::-:)-:)-:)no: albo sie spakuje i pojade do rodzinnego domku bo kota dostane zaraz:no:to jest nie do zniesienia :szok:
 
Do góry