reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

to ja chyab jestem jedyna ktora nic nie bierze - kwas foliowy kazal mi odstawic a o witaminy nie pytalam, bo w poprzedniej ciazy mowil ze witaminy to mam w waryzwniaku i miesnym i pewnie teraz to samo by mi odpowiedzial. Kazal brac dopiero potem jak sie troche mi pogorszyly wyniki badan krwi (okolo 6-7 miesiaca).

No wlasnie moj lekarz podobnie uwaza , ten z poprzedniej ciazy zreszta tez.
Witaminy mam brac dopiero jak cos bedzie nie tak z badaniami. A tak mam sie nie uszczesliwiac zadnymi witaminami w pigulkach.
 
reklama
Dziewczyny a wiecie może czy w ciąży można na aerobik chodzic? Bo ja chodziłam przed ciążą i dziś jest spotkanie po wakacyjne i znów zaczynamy treningi i nie wiem czy mogę iśc. Nie zapytałam gina.. ale chyba takie lekkie cwiczenia to mi nie zaszkodzą?:eek:
 
Raczej sie nie powinno, chyba że jakieś specjalne ćwiczenia dla kobiet w ciąży mają. Ja u mnie pytałam, to powiedzieli, że nie mają przygotowanych zajeć dla ciężarnych i nie poleca chodzić na inne. Więc chyba nie powinno się, w końcu to dla nich kasa by była :sorry:
 
Witam was drogie Panie po "weekedowej" przerwie.
Byliśmy na wsi przez weekend, pogoda była cudna aż szkoda wracać
Weekend zaowocował w olśnienie:-):-):-D:-D
Wymyśliłam imię dla synka: Mateuszek:-)
Do tej pory nie miałam pomysłu albo jak już coś wymyśliłam to mężusiowi się nie podobało:no:A teraz się zgadzamy
Chociaż jeszcze nie wiemy czy będzie chłopczyk ale ja tak coś czuje pod skórnie że chyba jednak tak.:-)


A wkoło tylko sami chorzy ludzie, gdzie nie wejdę tam kaszlące dzieci i prychający dorośli brrrrrrrrr:crazy::no:

Mówicie o aeroibcu, też bym sobie poszła, ale w mojej okolicy nie ma nigdzie zajęć dla ciężarnych , chodziłam pytałam i nie ma.
Kiedyś przed ciążą jak chodziłam na step to przyszła raz dziewczyna w ciąży ,była moze w 6 miesiący i ćwiczyła razem z nami, przy cięższych ćwiczeniach sobie odpuszczała,ale ja bym chyba nie ryzykowała, bałabym się że przegnę i zaszkodzę maluszkowi albo sobie:-(
 
na pewno dobry instruktor może pomóc i dobrać rodzaj aerobiku dla mamy z brzuszkiem; lub w trakcie ćwiczeń, które są mniej wskazane, zaproponować jakąś alternatywę, :tak:
ale to już trzeba jakiegoś fajnego, miłego trenera/trenerkę :cool2:
 
Dziewczyny a wiecie może czy w ciąży można na aerobik chodzic? Bo ja chodziłam przed ciążą i dziś jest spotkanie po wakacyjne i znów zaczynamy treningi i nie wiem czy mogę iśc. Nie zapytałam gina.. ale chyba takie lekkie cwiczenia to mi nie zaszkodzą?:eek:


raczej chyba nie powinnaś skakać i szaleć z brzucholem:tak:
 
No ja już po wizycie u gin :) maluszek ma już 112 mm ;] i wszystko jest w porządku :) pięknie biło mu serduszko :) i już miałam usg przez brzuszek i moge bez problemu na następna wizytę przyjśc z ukochanym :) Jeszcze płci nie znam.. ale na następnej wizycie może sie już dowiem :)

P.S. Jak wkleić fotke maleństwa?
 
super, że wszystko u was w porzadku

ja dodawałam zdjęcie przez załącznik, jak piszesz wiadomość to na górze, po prawej stronie buźki jest taki spinacz, tam kliknij, daj przeglądaj i wybierz, gdzie znajduje się zdjęcie
potem dodaj i już
 
reklama
super, że wszystko u was w porzadku

ja dodawałam zdjęcie przez załącznik, jak piszesz wiadomość to na górze, po prawej stronie buźki jest taki spinacz, tam kliknij, daj przeglądaj i wybierz, gdzie znajduje się zdjęcie
potem dodaj i już

dziekuje :) Troche kiepskiej jakości ale robiłam zdjęcie zdjęciu.. bo nie mam skanera.
 
Do góry