reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ja biore Elevit. No i kwas foliowy odstawilam. Dawka kwasu w Foliku byla 0,4mg a w Elevit jest 0,8 mg.

Sluchajcie spalam dzisiaj 12 godzin i jestem nie do zycia... chyba pojde sie polozyc poogladac tv. :eek:
 
reklama
cześć dziewczyny
mój dyro niedługo straci do mnie cierpliwość:tak:
o wszystkim zapominam, o dokumentach, zebraniu zespołu, odprowadzaniu dzieciarni do autobusu
odnoszę wrażenie, że wraz ze wzrostem mój fasol zabiera mi szare komórki, czy to możliwe?:-D:-D:-D
 
Witam :):*
Ide na kontrole to się dowiem co dalej :) I zobaczę moją dzidzie! :):*
Ale Ci zazdroszczę:tak::-D Koniecznie opowiedz jak było jak wrócisz:tak::-)

Muszę się pochwalić, że poczułam ruchy maleństwa, świetne uczucie :) W pierwszej ciąży gdy urodziłam Dawidka, tęskniłam za kopniaczkami :)
O ja...:-) Ja też już bym chciala poczuc te ruchy..:zawstydzona/y::-D Takie wyraźne i żebym wiedziała, że to TO:tak::-)

Dziewczyny mam pytanie odnosnie szkoly rodzenia.. kiedy nalezy zaczac uczeszczac? od ktorego miesiaca?
Kiedyś mi dziewczyny pisały bo tez o to pytałam i mówily, że koło 30 tygodnia jakos. Ale wszędzie jest inaczej więc zapytaj tam gdzie chcesz uczęszczac:tak:

cześć dziewczyny
mój dyro niedługo straci do mnie cierpliwość:tak:
o wszystkim zapominam, o dokumentach, zebraniu zespołu, odprowadzaniu dzieciarni do autobusu
odnoszę wrażenie, że wraz ze wzrostem mój fasol zabiera mi szare komórki, czy to możliwe?:-D:-D:-D
Oj Kochana.. ja tez tak mam:-D Mój M się ze mnie śmieje bo ja takich prostych rzeczy zapominam;-) Np. mój tel kom. nie ma blutucza (czy jak to tam się pisze:zawstydzona/y:) ani kabelka nie mam by zdjęcie na kompa przesłac i myślalam, że się już nie da.. a M mi mówi: Do mnie możesz przesłac a ja na komputer:tak::-) A ja nawet nie pomyślalam o tym rozwiązaniu.. eh:-D Normalnie wszyscy się wkolo śmieją, że ja taka zapominalska jestem:tak::-)
 
Hej :) Brzuszki
Ja juz od rana na nogach zalatwianie ,pakowanie i M przewozi kartony :) dobrze ze nasze nowe mieszkanko jest 2 ulice dalej to szybko pojdzie :)

Juz ugotowalam obiad zupa warzywowa ze smietana mniam jak ,ktoras glodna zapraszam :)
Na drugie beda fryty i kielbasa smazona z cebulka pychotaaaaaaaaaaaa :)

Ja bralam folik pare miesiecy juz przed ciaza i nadal go biore :) moja kuzynka brala do konca ciazy i maly zdrowy jak ryba :) na pewno nie zaszkodzi przecierz to witaminy ,ktorych malenstwo potrzebuje :) Staram sie tez jesc duzo owocow ,warzyw ale moze nie ma tam tych witamin bo wszystko teraz takie sztucznie pedzone dlatego lykam zawsze z rana 1 tableteczke :)

W czwartek zapytam gin i moze tez zaczne pic magnez regularnie na te dretwienia :)

Kupilismy juz to nosidelko :) jupiiiiiiiiii coraz wiecej dla malenstwa niech wie ze jest bardzo wyczekiwane i kochane ponad zycie :)

Milego dzionka ,tym co pracuja wiekszego luzu i zero stresu a ja musze pospac bo cos mnie kluje i brzusio cmi z tego latania to tu i tam .

Z samego rana mi babsko w urzedzie gdzie mialam umowe podpisac nerwy popsulo :( bo nie ma umowy gdzies sie zapodziala wrrrrrrrrrrrr i mowi do mnie ze mam w srode lub w piatek przyjsc :((( a co to ja na posylki i zaczelam sie dyskusja .....
To taki urzad ze na parterze cie przyjmuje i masz czekac az ci powie ze mozesz winda jechac do gory bo szanowna osoba z ktora masz cos do zalatwienia juz czeka na ciebie :( bez pozwolenia nie wolno do gory ;( i gadka gadka babsko uparte ja do niej ze chce do gory a one ze nie bo tam nikogo nie ma ,ja do niej ze chce do jej szefa bo jest nie mila a ona ze mi nie powie jak on sie nazywa :( itd a ja sie zawinelam do windy i na gore :-D i co sie okazalo szef byl :) weszlam usiadlam i opowiedzialam moj problem i zaraz mi pomogl i wszystko cio chcialam dostalam :) a chodzilo o umowe o mieszkanie ,ktora niby juz tydzien temu przygotowali i powinna lezec i czekac na mnie na dole u babsaka do podpisu :( a sie gdzies zapodziala :( a czy to moja wina ,bede jezdzic po 3 razy i prosic nie nie nie :)

Strasznie nie mile babsko bleeeeeeeeeeee
 
klikam z preacy wiec zaraz musze z nikac bo szefom sie zebranie konczy i koniec z siedzeniem... coraz bardziej sie zastanawiam nad tym l4i mam takie pytanie do kogos kto sie orientuje czy np jak mi sie skonczy umowa to oni tam na tej umowie tzn na swiadectwie pracy wpisuja ze np bylo si etyle na zwolnieniu z powodu ciazy??? glupie mi sie to wydaje bo w sumie zwykle l4 nie wpisuja a czy ciazowe wpisuja bo juz glupieje... np powiem za rok ze pracowalam 2 lata z czego na macierzynskim czy l4 bylam przez pol roku??
 
Wczoraj przed zaśnieńciem próbowałam się wsłuchać w mój brzuszek bo jakby coś mi się tam ruszało (jakby mi grało na jelitach ale tak całkiem na dole). Nie wiem czy to już to... przy Olku też długo nie wiedziałam czy to już ruchy, czułam gilgotanie i takie "bulgotanie"

dziewczyny, a pytałyście gina o ten magnez??:eek: bo boję się że przedawkuje, bo w witaminach już jest i jescze taki rozpuszczalny... nie wiem. W sumie czasem mnie już łapie skurcz w łydce to może też będę go piła.
 
Wczoraj przed zaśnieńciem próbowałam się wsłuchać w mój brzuszek bo jakby coś mi się tam ruszało (jakby mi grało na jelitach ale tak całkiem na dole). Nie wiem czy to już to... przy Olku też długo nie wiedziałam czy to już ruchy, czułam gilgotanie i takie "bulgotanie"

dziewczyny, a pytałyście gina o ten magnez??:eek: bo boję się że przedawkuje, bo w witaminach już jest i jescze taki rozpuszczalny... nie wiem. W sumie czasem mnie już łapie skurcz w łydce to może też będę go piła.
Mi sma gin powiedziała, żebym brała dodatkowo 3 razy dziennie magnez, pomimo tego że w witaminach on jest zawarty...wiec myśle że wie co mówi, a ja jej bardzo ufam bo bardzo mi już pomogła
 
mag007 jakby wierzyc w przesady to mowia ze dziewczynka zabiera matce urode a chlopiec rozum ;-)
ja tez tak mam, o wszystkim zapominam , nie moge sie skupic ,gubie watek jak cos mowie i wogole jestem jak polinteligent momentami;-)

Magnez lekarze czesto zapisuja w zwiekszonych dawkach przy twardej macicy , skurczach itd. Zapytaj gina na najblizszej wizycie bo to nigdy nic nie wiadomo ale mysle ze nie przedawkujesz.

Ja witamin zadnych nie biore, moj lekarz jest zwolennikiem naturalnych witamin -owoce , warzywa itp.Poza tym u nas glownym kucharzem jest moj maz, ja generalnie nie wygralabym konkursu na najlepsze pania domu , on za to zajebiscie gotuje. A ostatnio ma faze na zdrowe odzywianie, wiec jemy warzywka na parze, chude miesko , kasze i takie tam :) Zreszta mi chyba witaminy niepotrzebne bo ja sie od witamin zle czuje.

I tak wogole to mi naprawde wywalilo brzuch, nie da sie nie zauwazyc ze jestem w ciazy. Zrobie pozniej fotke to same zobaczycie.
Jakos sie marnie dzis czuje, ide sie przestpac.
 
reklama
dziewcyzny - podobno kobiety w cviazy tak maja ze sa roztargnione i wszystko im z rak leci... :eek:

to ja chyab jestem jedyna ktora nic nie bierze - kwas foliowy kazal mi odstawic a o witaminy nie pytalam, bo w poprzedniej ciazy mowil ze witaminy to mam w waryzwniaku i miesnym i pewnie teraz to samo by mi odpowiedzial. Kazal brac dopiero potem jak sie troche mi pogorszyly wyniki badan krwi (okolo 6-7 miesiaca).
Wizyte mam za 3 tygodnie, przedtem mam zrobic badania ale chyab jeszcze beda dobre... :tak:

Milego popoludnia!!!!:sorry:
 
Do góry