reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

oj wspolczuje tych zastrzykow :/ moja kolezanka ma cukrzyce i tez biedna musi sie kuc kilka razy dziennie w brzuch... bbbrrr w palca eby poziom cukru sprawdzic a w brzusio zeby insuline dostarczyc masakra poprostu:szok:

ja dzisiaj zalatwilam sobie szkole tzn przepisalam sobie specjalizacje na pedagogike opiekuncza z terapia pedagogiczna mysle ze przyjemniejsze niz zarzadzanie w oswiacie bbrrr gdzi ejest jakies prawo i kodeksy bbrrr a ja chce przyjemne studia a nie takie jak kiedys ekonaomia bbrrr :no::-);-):tak:
 
reklama
oj wspolczuje tych zastrzykow :/ moja kolezanka ma cukrzyce i tez biedna musi sie kuc kilka razy dziennie w brzuch... bbbrrr w palca eby poziom cukru sprawdzic a w brzusio zeby insuline dostarczyc masakra poprostu:szok:

ja dzisiaj zalatwilam sobie szkole tzn przepisalam sobie specjalizacje na pedagogike opiekuncza z terapia pedagogiczna mysle ze przyjemniejsze niz zarzadzanie w oswiacie bbrrr gdzi ejest jakies prawo i kodeksy bbrrr a ja chce przyjemne studia a nie takie jak kiedys ekonaomia bbrrr :no::-);-):tak:
Ciekawa specjalizacja:) ja jestem po wczesnoszkolnej i korekcyjnej.....
 
Kochane, byłam u lekarza z tym moim brzuszkiem, i jadę do szpitala za chwile bo mam zagrożoną ciąże ;( trzymajcie kciuki za mnie i za moją dzidzie.. Do usłyszenia kochane.
 
Kochane, byłam u lekarza z tym moim brzuszkiem, i jadę do szpitala za chwile bo mam zagrożoną ciąże ;( trzymajcie kciuki za mnie i za moją dzidzie.. Do usłyszenia kochane.

Kochana, trzymamy wszystkie kciuki za Ciebie i Maluszka!

W ogóle strasznie Wam współczuję tych zastrzyków i choróbsk wstrętnych!

A dziś idąc do pracy zauważyłam na cieniu, że jakoś mi chyba mocno brzuch wystaje. Obejrzałam sie po powrocie do domu i - kurcze - nie wiedziałam, że on już jest taki duży :-D To dlatego w żadne dżinsy się nie mieszczę :-D
 
Oj współczuje:szok: Tyle prania i ręcznie:no: Ja dziś miałam też robić pranie, tzn. wrzucić do pralki ale mi sie nie chciało;-)
Ah.. jak ja zazdroszczę Ci pralki:zawstydzona/y::tak::-) Jakbym miała pralkę to ah..:happy::rofl2:
No ale niestety nie zmieści się i nie skąd wody czerpac bo my mieszkamy w jakieś starej kamienicy.. łazienkę mam ale bez wanny i prysznica:-( Korzystamy z łazienki babci, która mieszka w mieszkanku za ścianą albo myję się w wielgachnej misce (w której dziś pranie robię:-D) albo chodzimy do teściów i tam przy okazji myk pod prysznic..:tak:Uciążliwe, ale da się życ:tak:Kiedyś powiększymy mieszkanko o mieszkanko babci i będzie wszystko na swoim miejscu, ale jak na razie musimy się troszkę pomęczyc w naszych 20 metrach:tak::-)Ciasne, ale własne:tak::-)

Kochane, byłam u lekarza z tym moim brzuszkiem, i jadę do szpitala za chwile bo mam zagrożoną ciąże ;( trzymajcie kciuki za mnie i za moją dzidzie.. Do usłyszenia kochane.
Kochana tak mi przykro.. ale wierzę, że będzie dobrze:tak:Będziesz pod opieką specjalistów i raz dwa wrócisz do formy i maluszek też będzie zdrowy, zobaczysz:tak:Trzymam kciuki by wszytsko było oki:tak:Musi byc oki:tak:W końcu razem testowałyśmy:tak::-)
 
izulka bedzie dobrze wszytsko zobaczysz trzymamy mocno kciuki za was :tak:...

no brzuszek moj juz tez duzy jest :-)juz sie lekko szpiczasty taki fajnie robi dam za tydzien fotke to zobacze dla porownania jak z tamtym brzucholem ;-)

no pedagogika mysle ze to fajny kierunek no i ja uwielbiam dzieci:-) tez sie zastanawialam nad wczesnoszkolna z angielskim ale jednak opiekuncza z terapia wygrala bo tam terapia muzyka jest i plastyczna a ja uwielbiam muzyke i uwielbiam olowkiem rysowac nawet mam swoja strone z pracami wiec mysle ze moze cos wykorzystam :tak: nawet z opieka nad dziecmi mozna cos wymyslec tego typu ... mysle ze ten kierunek mi podejdzie :tak:
 
reklama
ja na wczesnoszkolnej też miałam muzykoterapie i plastykę ale pewnie na opiekuńczej z terapią bedziesz miała bardziej rozszerzone te przedmioty...fajnie że nadal się wybiera pedagogikę, choć wiadomo jak jest opłacana póżniej płaca, no ale coś za coś, ja też uwielbiam dzieci i ni wyobrażam sobie innej pracy....
 
Do góry