reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

O kurczę, już ząbki na topie. Ale wiecie, że ślinienie nie musi oznaczać ząbków. Moja starsza córcia, śliniła się od 1,5 miesiąca, a ząbek wyszedł jej jak miała 7 mies.
 
reklama
o ile dobrze pamietam to ktoras z poczatku marca ma jej nr :) moze Czarnuszka , Agnisiak lub
Moniska te ktore duzo sie udzielaly i byly zblizej poczatku niz konca marca!!
i nie ma jej na nk:/

Aguś właśnie mi pisała, że ktoś ma jej numer z początku marca, ponieważ ona jest na końcu więc dziewczyny spisały jej numer.

Inne forumowiczki chyba nie mają czasu, ale dawały nam znać, że urodziły :)
 
wracając do asymetrii i skaz białkowych i innych dysfunkcji... ja jestem baaaaardzo ostrożna i rzekłabym nawet sceptycznie nastawiona do tych rewelacji, powtarzam się, wiem... oczywiście są uzasadnione przypadki, ale moim zdaniem większość tych diagnoz stawiana jest na wyrost. cos w rodzaju "antybiotyk na wszelki wypadek".
dlatego zastanawiam się poważnie, czy iść z Olą do lekarza, jak juz bedziemy w Polsce.
Mnie lekarka powiedziała, że w większości przypadków to sa fałszywe alarmy :tak:. Tak jak z naszym uszkiem było. Ale jednak dobrze, że badają słuch.

Aaaa, zgadniejcie kogo spotkałam na moim forum chustowy,? Kozę71! Ale numer! Nie spodziewałabym się jej za żadne skarby, a tu taka niespodzianka:) Fajnie:D Ona tez chustuje swoja Hankę:)
Ja też chustuję :tak:. Nawet dzisiaj byliśmy na spacerku w chuście :-)
 
dziewczyny czy wy się orientujecie w zakresie przewozenia dziecka w samochodzie, ogolnie zasada jest taka ze tylem do kieruku jazdy powyłączane poduszki i najbezpieczniej jest oczywiscie z tylu, ale jesle chcialabym jechac sama z dzieckiem to mozna sadzac na przednim siedzeniu czy za to moga mi dac mandat??
 
dziewczyny czy wy się orientujecie w zakresie przewozenia dziecka w samochodzie, ogolnie zasada jest taka ze tylem do kieruku jazdy powyłączane poduszki i najbezpieczniej jest oczywiscie z tylu, ale jesle chcialabym jechac sama z dzieckiem to mozna sadzac na przednim siedzeniu czy za to moga mi dac mandat??

Możesz z przodu, tyłem do kierunku jazdy, ale tylko, jak na miejscu pasażera nie ma poduszki powietrznej:tak:
 
no to dobrze, bo do tej pory tylko raz jechalam sama z malym ale to na bardzo malą odleglosc nawet nie 5 minut sie jechalo wiec posadzilam go z tylu, w dluzsza droge zawsze ktos ze mna jechal, ale jak bede jechac np do mojej siostry to czeka mnie gdze prawie godzina drogi wiec wolalabym widziec co on robi, choc zwykle jak silnik sie załącza to maly zasypia ale lepiej go widziec :)
 
reklama
Dziewczyny a zauważyłyście że Madzi84 nie ma od kilku dniu, jej Bartuś się lekko rozchorował i mówiła że boi się żeby nie przerodziło się w coś poważnego. Boję się że znaleźli się w szpitalu, bo odzywała się codziennie. Żal mi ich bardzo, taki maleńki a tyle musi przejść i Madzia razem z nim. Miejmy nadzieję że szybko wyrośnie z tego i będzie już dobrze.
 
Do góry