reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Rodziłam na lutyckiej. Dziękuję za odpowiedź na priv.:blink:

Króliczatko Peperka Ja miałam to samo, teraz czuję że pomału już mija. Baby blues dotyka 80% kobiet po porodzie. Z tego co pamiętam Ionka też na początku pisała że ciągle płacze. Myślę że duże znaczenie ma tu zmęczenie i nie wyspanie a także świadomość że ta mała istotka jest całkowicie zależna od nas. A co do zalewającej miłości,uważam że przychodzi ona z czasem przynajmniej u niektórych osób. Nie obwiniajcie się. Głowa do góry. Będzie tylko lepiej.:tak:


ojjj tak, wyłam calymi dniami :( nie martwcie się, to naprawde mija. głowy do góry! :)

co do spacerów, to pierwszy (do lekarza) Ola miała jak miała niecałe 2 tygodnie.
 
Ty płaciłas za ktg mam nadzieje ze nie musez płacic w szpitalu za ktg co?????
Ja płacę, bo robię prywatnie w przychodni. W szpitalu chyba bym nie musiała płacić, ale do szpitala mam pół godziny jazdy, to na paliwo by wyszło podobnie.
Dzisiaj nadal nic ciekawego na ktg, tętno ok, skórczy brak.
Siedzę i nic mi się nie chce,oglądam klan, teraz pierwszą miłość i tak leci czas między palcami.
Ciekawe co u Adeliny, nie odzywała się , pewnie już urodziła.
 
Witam Was kochane!!!
My już jesteśmy w domku od wczoraj.:-) Troszkę jestem jeszcze zmęczona i obolałą, ale bardzo szczęśliwa. Niestety podczas CC straciłam dużo krwi i mam teraz anemię, ale mój kochany synek chyba wie że nie najlepiej się czuje bo jest bardzo grzeczny:tak:, no i oczywiście mam nadzieję że tak już zostanie. Jak będę miała troszkę więcej czasu to wkleję zdjęcie małego i opiszę moją CC choć pewnie nie będzie to ciekawy opis w porównaniu do opisów naturalnych porodów.Trzymajcie się kochane. Trzymam kciuki za jeszcze nie rozpakowane dziewczyny oby jak najszybciej urodziły swoje maleństwa.
 
dziewczyny a jakich używacie pampersów?????

Jest ktoś kto uzywa dada itp??


Kochana ja dla sebusia uzywam dady z biedronki czasem czasem happy czasem huggies i wiesz co dla Krystianka tez kupialm jedna paczke huggies najlepsze sa pampersy i wlasnie to jest bląd ze mamy kupuja odrazu tylko pampersy, ja tak robilam z sebusiem ciagle tylko pampersy i pampersy a potem jak mial pol roku i kupilam huggiesy to mial tak odparzone dupsko ze az do lekarza z nim szlam bo nie dalo sie niczym wyleczyc. Wiec teraz odrazu bede probowala jakichs tanszych a nie potem dziecka pupka sie przyzwyczai do luksusu i potem odparzenia jak sie da inne. Szczegolnie teraz co i tak co trzy godziny sie dziecku pieluche zmienia jeden raz sie wysika i do kosza. Narazie jade na pampersach bo dwie mega paczki mi zostaly po sebku bo wyrosl a tescie kupili no i dostalam duzo pampersa. A co do Dadów to są ok naprawde. I te chusteczki tak samo Dada , lepsze te dady chusteczki niz te dzidziusia sa okropne!!! przynajmniej dla moich malych dupek :)
 
A wiecie ja używam teraz pieluchy najmniejszy roamiar z rossmanna babydeream i są super. Jak pampersy. Polecam i są tanie.
 
Hej:)

Już goście pojechali, 1,5h posiedzieli a sprztania na pol dnia:/ hehe standard!!
A ja dzis po KTG troszkie sie martwie niby wszytko ok...wg lekarza zapis prawidlowy ale podczas badania na 3 razy zniknęlo tetno małej:( nie wiem czy to przey to ze moze gdzies "uciekła" i urzadzenie ni emoglo znaleść go czy mała stracila tetno!! bo jak lezalam przestalam slyszec mała i sie odkrecilam a na ekranie pustaka i za chwile znowu tętno sie pojawilo i nie wiem co o tym myslec:( gdyby bylo cos nie tak pewnie by mnie zatrzymali ale lekarz ktory to ogladal to chyba za wiele juz nie widzi na oczy - qrza twarz jeszcze takich staruchów zatrudniaja w szpitalach wiec nawet nie spytalam sie go bo jak wyobrazilam sobie jego zrzednieta mine to mi sie wszystkiego odechcialo!!
 
Czarnuszka.Kroliczątko dzięki wielkie:))

Ja jutro jadę wykorzystac moje bony swiateczne i wlasnie zastanawiam sie co kupic mam 1 paczkę pampersów i jutro kupię chyba tez pampersy, a przy najblizszej okazji kupię dadę i bede probować.

A ile te babydream kosztują?
 
Witam Was kochane!!!
My już jesteśmy w domku od wczoraj.:-) Troszkę jestem jeszcze zmęczona i obolałą, ale bardzo szczęśliwa. Niestety podczas CC straciłam dużo krwi i mam teraz anemię, ale mój kochany synek chyba wie że nie najlepiej się czuje bo jest bardzo grzeczny:tak:, no i oczywiście mam nadzieję że tak już zostanie. Jak będę miała troszkę więcej czasu to wkleję zdjęcie małego i opiszę moją CC choć pewnie nie będzie to ciekawy opis w porównaniu do opisów naturalnych porodów.Trzymajcie się kochane. Trzymam kciuki za jeszcze nie rozpakowane dziewczyny oby jak najszybciej urodziły swoje maleństwa.

Witamy z powrotem:tak::tak:al:tak: masz grzecznego synka....tylko pozazdrościć:tak:
ja nadal 2w1...i nadal cisza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Do góry