reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej kochane dawno mnie tu nie bylo ;-) wiec jestem bo juz mnie scigacie na nk niektore :-)

zaraz lece zobaczyc czy wszystkie rozpakowane i na foteczki :) a tymczasem daje fotki moze ktorejs sie spodobaja bo mam zamiar wystawic na allegro sukieneczka opaska i buciki rozmiary 56-60 bo sie ladnie rozciaga :-) lece zobaczyc fotki bobasow!!!
 
reklama
my też dajemy smoczka, szczególnie wieczorami, kiedy Ola zje i zaraz szuka znowu ;-)

właśnie wróciliśmy z pierwszego spaceru :-) dziecię spało jak aniołek :-)

bexa sie super prowadzi :tak:
 
dziewczyny jak obcinacie pazurki maluszkom to one sie nie drapia?
moj Paweł ciagle w skarpetkach jest, bo sie strasznie drapie. Nawet jak obcinam pazurki to one i tak ostre sa niemilosiernie. :eek:
a szkoda mi go, ze ciagle w tych skarpetach..

Olek też się ciągle drapie pomimo obcinania i też już nie mam na to sposobu. Nie nakładam mu rękawiczek, ale ciągle jest gdzieś podrapany.. Wogóle czasem to sobie myślę, że z niego jest mały sadysta, bo jak się wkurza, to z całych sił drapie się po buzi i ją ściska, wkłada sobie palce do oczu!!
 
super rzeczy- ale czemu różowe :-D:-D:-D- a może moj synek urodzi się córeczką:-D:-D:-D- to by była lipa :szok:

ja po kolacji - tak się najadłam że jak usiadłam przed kompem to nie mam siły wstać :wściekła/y: a pomarańcze to kilogramami wsuwam - dopóki jeszcze mogę :-(, nie wiem jak ja wytrzymam bez cytrusów :szok:

a w ogóle missis jak tam u Ciebie? jak przygotowania do ślubu ?
 
no i niestety. dalismy smoka.
chcialam jak najdluzej go nie uzywac, ale Niuniowi lepiej jest z nim. Jest spokojniejszy. Dluzej spi.
Dzisiaj w nocy pospal moze ze 4 h. Tak go brzuszek bolal. Kurcze juz sama nie wiem co robic.
Dajemy i herbatke koperkowa i Infacol przed kazdym posilkiem i kolki nadal sa. Czasami mniej intensywne czasami bardziej.
Az strach pomyslec, co by bylo gdybysmy nic nie dawali..

Herbatka koperkowa może działać odwrotnie! Może spróbuj ją odstawić na kilka dni?
A Infacol nie jest przypadkiem do stosowania po 1 m-cu zycia?
 
Czesc mamusiom i przyszlym mamusiom.

Rzeczywiscie cisza nastala.Ja wrocilam z pracy nakarmilam malego i wyslalam na spacer bo piekna pogoda.

Wiecie cieszylam sie ze mama przyjezdza i nawet jest spoko,ale on ciagle chce cos nam robic i wszystko robi za mnie.
Lewdwo cos skonczy to pyta co jeszcze ma zrobic,a gdy mowie zeby usiadla iodpoczela to nie bo jej glupio siedziec przed moim G.
Gdy jej tlumacze ze moj ma w nosie czy ona cos robi czy siedzi to nie dociera to do niej.No i zle sie z tym czuje.
Ja mam male mieszkanie 2 sypialnie salon i kuchnie i normalnie moja mama po 3 razy sprzata na dzien,nigdy taka nie byla a tu jak nakrecona.
Wiec wysylam ja na 2h na spacer to przynajmniej wyluzuje kobieta.

Moj Maksiu zazwyczaj przesypia pol nocy a wczoraj gdy pojechalam na 3 h do pracy to zaraz sie zbudzil i pomimo ze nakarmilam go przed wyjsciem zjadl jeszcze butle mleka i gdy wracalam do domu obuddzil sie i czekal gotowy na cyca,a gdy weszlam i przytulilam od razu zasnal i nawet nie zjadl i spal jeszcze 2h i dopiero zjadl.Normalnie chyba nie lubi jak w nocy wychodze,w dzien jest ok moge wychodzic ile chce.

Ok spadam synka odebracze szkoly i ziemniaczki kupic bo juz mam gotowe mielone tylko ziemniakow brak.
 
reklama
naughty ja sie wlasnie zastanawiam nad tym wywolaniem, wiec byc moze sie jeszcze rozmysle i bede czekac, ale z drugiej strony jesli mala bedzie za duza i nie bede moga rodzic naturalnie, to sie chyba lekko podlamie, bo ja cc boje sie jak diabel swieconej wody.... no i do jutra bede sie zastanawiac a rano musze dac znac lekarce jesli zmienie zdanie.

Czyli albo teraz naturalnie albo jeśli Dziewczynka będzie za duża to cesarka?

hmm .... myślę, że jeśli ja bym miała taką decyzje do podjęcia to jednak wywołanie - to już 39 tydzień więc Maleństwo jest już donoszone i można rodzić :-) Oczywiście wolałabym abyś czekała razem ze mną na 25-tego jak to było planowane hhehe <żartuję> ;-)

Trzymajmy sie natury :-)
 
Do góry