reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Blueberry dziewczyno, ale się uwinęłaś! Gratuluję.
Moim marzeniem jest szybki poród,ale róznie to może być, bo pierwszy dzidziol.
Króliczątko piękna Twoja opowieść porodowa.
Dronka, a Ciebie ktos podejrzewał, że na porodówce jesteś, bo cicho siedziałaś, ale Ty masz termin kilka dni przede mną, także jeszcze chwilę mamy.
A dzisiaj chyba Czarnuszka miała wrócić do domu, może się potem odezwie.
 
Gratuluję serdecznie nowym mamusiom:)
Też juz pomału chciałabym mieć maluszka koło siebie:)
Dziewczyny podpowiedzcie mi czy 0,1 g/l białka w moczu to duzo. Mam od jakiegoś czasu obrzeki, regularnie mierzę cisnienie (ale jest ok) i co tydzien robię badanie moczu - bo moja gin boi się gestozy. Teraz własnie wyszło mi to białko. Mojej lekarki jak na złośc nie ma - jeździ sobie na nartach :wściekła/y:
Telefonicznie inny gin mi powiedział, że mam sie nie martwić taka iloscią białka i na izbe przyjęć nie musze jechać. Ja juz sama nie wiem co mam robić.
Poradźcie coś.
 
Ola zezowała wcześniej więcej, teraz juz skupia ładnie wzrok na mnie czy wzorku wózka :-)
śmiejemy sie wtedy, że liczy kropeczki :-D

co do kapieli, to my właśnie w wanience kładziemy pieluche tetrową, Olcię nakrywamy drugą i do wody.
ale generalnie to jej obojętnie chyba, i tak sie drze :-(
 
marry jeszcze sie tam nie wybieram:-) bo przez te zalanie laptopa to pare dni wogle nie miałam kompa ale m częściowo naprawił ale klawiatura ni groma nie chce sie naprawić:-(
 
WIEDZIALAM!!!!! Blueberry gratulacje!!!! Czekalam na wiesci od Ciebie po po pierwsze mamy to smao imie dla synka, a po drugie mamy pierwszych chlopakow w tym samym wieku wiec Twoj porod jest niejawk owyznacnzikiem dla mnie - obym miala tak jak Ty... :tak::tak::tak:

candy wrocila ale tu nic nie napisala - CANDY!!!!!!!!!!!!!! Jak tam Miloszek????


kingusia - trzymam kciuki - chyab bedziesz nastepna :-)

Biedna Patinka1985 - poszla wtedy kiedy MoniSkaBe i mialy rodzic razem a tu biedaczka wciaz lezy i lezy... :no:


A mi CHYBA zaczal odchodzic czop - Alleluja!!!!!!!!!!!!!!!!! :tak:
Przy Jasiu mi odszedl jakos 2 dni przed porodem, wiec MOZe sie uwine w ciagu tygodnia :-D


Milego wieczoru :-)
 
reklama
wiecie, na ten wątek już w ogóle nie mam czasu...

widzę, że pomału sie rozpakowujecie :D

blueberry- wielkie gratulacje :D
 
Do góry