reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Cześć dziewczyny :-)

Ja po wizycie:-) młodemu w brzuchu dobrze:tak: nigdzie się nie wybiera. Co mnie bardzo zersztą cieszy mam jeszcze dwa tygodnie na pozałatwianie różniastych spraw.

W pierwszej ciąży na tym etapie to myślałam że jajo zniosę z niecierpliwości a teraz luz , mam czas:-)

Mój mały Jasio wędrowniczek znowu się przekręcił teraz siedzi sobie na skos :-D:-D:-D:confused::confused:

Ciekawe jak tam ewcia dzisiaj o 15 miała cc, a no i Tabasia trzymam kciuki za jutro
 
To niesprawiedliwe co dzieje się z małym Bartusiem. Takie maleństwo i już tyle się nacierpi. Madziu trzymaj się dzielnie i nie poddawaj, z każdym dniem na pewno będzie lepiej!
 
neska zazdroszczę cierpliwości, ja to własnie mam wrażenie że jajo zniosę:) Już bym chciałą być po, a tu dopiero w piątek ktg
 
madzia trzymam mocno kciuki!!!

Tabasia POWODZENIA!! Mi jutro termin mija ech...

koza chyba znalazłaś sposób na Hanke... dla świętego spokoju pewnie będziesz ją tak lulać :-p
no ale każdy sposób jest dobry hihihi:-D:-D:-D
 
Witajcie Kobietki!
Nasz synuś przyszedł na świat 6marca 2010r o godzinie 21.20 z wagą 3720 i miarą 59cm. Poród siłami natury. Imie oczywiście Kubuś :-) No i 10pkt apgar
 
reklama
Jestem :-:)-:)-( Niestety nie rodzę i się nic nie zapowiada, wszystko jest zamknięte dosyć wysoko, jestem załamana, eh... Wizyta w poniedziałek i wtedy dostane przedłużenie zwolnienia. Nie chcę rodzić po terminie, ale widać na to się zapowiada!!

Na pocieszenie kupiłam Colę i idę zaraz zrobić Kopiec Kreta :p


Madziu trzymam kciuki za Bartusia!!

Ewcia30 urodziła, wysłała również mmsa ale nie mogę odczytać wiadomość wklejam na odpowiedni wątek.
 
Do góry