reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

echhh, dzieczyny, wiem, że smęcę...
ale dziekuję Wam bardzo.
ja wiem, że to hormony... ale wiecie, jak jest, mąż w pracy całymi dniami, wieczorami pomaga mi bardzo i nie wiem, co bym bez niego zrobiła! ale jak on w pracy, to ja sama cały dzień... a jeszcze ten przyszły tydzień nade mną wisi, nie wiem, jak sobie poradzę 5 dni sama jedna :/
dobra, koniec z marudzeniem.

moja Olcia tez ma czkawki często i też cała podskakuje, łyka wtedy powietrze i zaraz ją brzuszek boli...
dlatego ja tych czkawek niecierpię.

co do rożka, to moja właśnie swój zasikała :) nie zdążyłam podłożyć nowej pieluszki :) ta moja aparatka uwielbia mi takie numery wywijać!
teraz śpi w "rożku" zrobionym z kocyka :)


wczoraj mąz kupił elektroniczna nianię i powiem Wam, że po raz pierwszy spałam spokojnie. do tej pory co kilka minut budziłam się (właścicie zrywałam sie jak oparzona), żeby sprawdzić czy mała oddycha.
 
reklama
patinkakrk Samego porodu tez sie okrutnie boje,ale chec posiadania malej jest wieksza!!!(Jak narazie, bo nie mialam tych skurczy zapowiadajacych);-);-);-)
moniskabe No najlepiej uniewaznij i bedziesz miala z glowy tego palanta!
burza Tez ma dzis lenia...mam zamiar sie wybrac na spacer,a jak narazie sie nawet nie uczesalam!!!:sorry::sorry::sorry:


Co polecacie zrobic na obiad do kalafioru???
w57vskjold61nkge.png
 
A jak robisz ten kalafior? bo ja np robie tak ze napierw gotuje, pozniej panierujen w bulce tartej i smaze, do tego ziemniaczki, jajko sadzone i kefirek :)
 
No brzmi bardzo smacznie ....
Dzieki to uciekam pomalutku gotowac i jeszcze na jakies male zakupy.
Udanego dzionka dziewczyny!
Trzymajcie sie!
 
No i sama sobie smaka narobiłam hehe ale juz mi sie kurczaczek piecze, wiec ten zestawik bedzie jutro :tak::-) \smacznego frania :)
 
A mój maż wczoraj zrobił krem z porów i właśnie wcinam:tak: Dziś same paczki do mnie przychodzą. Siostra we wrześniu urodziła i ani jednej pary śpiochów nie musiałam kupować:-D Tylko śle i śle a ja już nie mam gdzie chować:eek:
 
a po urodzeniu dziecka obydwoje rodzice muszą pójść zarejestrować urodzenie się dziecka do USC czy moze jedno z rodziców????
 
reklama
Hej dziewczyny,
własnie odebrałam wypis ze szpitala i tak sobie przegladam i patrze na moje usg. Zastanawiam sie co to znaczy: położenie płodu podłużne główkowe (to wiem co oznacza), postawa IB (a to mnie zastanawia) moze ktoras z was wie o co chodzi z ta postawa?
 
Do góry