reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Weszłam tak z ciekawości na majowe brzuszki a tam dziś wiadomość że majówka się im rozpakowała z bliźniakami :szok: jak ja bym chciała mieć to już za sobą, tylko żebym miała gwarancje że Franio będzie zdrowiutki!
 
reklama
Frania... po 1 tekst "kosci cipne" jest zajebiszty :D
a po 2 tez niemoglam sie doczekac porodu i obejmowania mojej dzidzi a teraz popadlam w jakas panike i wolalaym w ogole przespac porod i wszystko co z nim zwiazane... dzis w nocy to myslalam ze sie wykoncze 1 raz w zyciu mialam takie skurcze myslalam ze to juz to.. ale sie uspokoilo...:confused2: wogole jestem spanikowana strasznie i chyba sobie nie poradze z tym wszystkim...:-(

patinka..co sobie nie poradzisz?! oczywiscie ze poradzisz:tak::tak::tak: bądź dobrej mysli a to juz połowa sukcesu będzie:tak: co sie odwlecze to nie uciecze..nie mamy wyjscia i nie ma co panikowac..jedynie pomarudzic sobie mozemy...to fakt..tez mam ochote ponarzekac:eek:
 
dziewczyny no i zastanawiam sie co mam zrobic.
dostalam odpowiedz od allegro. spojrzcie:

"Witam.

W dniu 2010-02-22 12:22:11 otrzymaliśmy e-mail o treści:
>
> Nie oczekuje porad prawnych od Państwa tylko informacji czy za udzielenie
negatywnej
> opinii sprzedawca moze pozwac mnie do sadu.
> Myslalam, ze "instytucja Allegro" pomaga swoim uzytkownikom, a nie umywa
rece.

Dziękuję za wiadomość.

Sugeruję kontakt z prawnikiem w powyższej sprawie.

W przypadku komentarzy nie jesteśmy stroną ani samej transakcji, ani sporu
i dlatego nie podejmujemy się rozstrzygania sporów czy konfliktów
wynikających z wystawianych opinii, a nasza ingerencja ogranicza się do
absolutnego minimum. Spory wynikające z komentarzy strony powinny załatwiać
pomiędzy sobą np. za pośrednictwem sądu. Taka polityka firmy obowiązuje od
początku jej istnienia.

Z poważaniem,




czyli co? ten _bobas_ moze mnie pozwac do sadu jednak?
bo juz sama sie gubie. i zastanawiam czy warto sie z takim kolesiem optykac.
Dzisiaj przyslal prosbe o uniewaznienie komentarza.
Jakos mi sie nie usmiecha szarpanie z nim :eek:
 
Frania no w tym momencie to rzeczywiscie narzekanie mi zostało... bo brzusio sie juz nie cofnie hehe... i jak bedzie chcialo wyjsc to tylko w jedna strone moze wiec wyjscia nie ma hehehe:)
ale tak czy tak boje sie...

Polka no to dobrze ze malenstwa są silne..:) ale czesto bliznieta sie chyba wczesniej rodza niz "jedynki"
 
Cześć kochane brzuszki:-)
Ja dzisiaj jakaś taka nie kumata jestem cały dzień w piżamie a tu juz 14 godzina. Po prostu mam chyba dzisiaj skórę leniem podszytą;-)
Już nie pamiętam co której miałam odpisać, zauważyłam tylko że większość się obawia o wagę swoich dzidziusiów, jedne że za mało a drugie że za dużo. No ja to się przestraszyłam jak któraś z was napisała że rośnie dzidziuś jeszcze ok 300 gr na tydzień, to jeśli mój ważył w 36 tyg. i 6 dniu 4023 gr, to jeśli wytrzymam do 16 marca to będzie niesamowitym gigantem:szok:
Aha KOZA WIELKIE GRATULACJE.
 
dziewczyny no i zastanawiam sie co mam zrobic.
dostalam odpowiedz od allegro. spojrzcie:

"Witam.

W dniu 2010-02-22 12:22:11 otrzymaliśmy e-mail o treści:
>
> Nie oczekuje porad prawnych od Państwa tylko informacji czy za udzielenie
negatywnej
> opinii sprzedawca moze pozwac mnie do sadu.
> Myslalam, ze "instytucja Allegro" pomaga swoim uzytkownikom, a nie umywa
rece.

Dziękuję za wiadomość.

Sugeruję kontakt z prawnikiem w powyższej sprawie.

W przypadku komentarzy nie jesteśmy stroną ani samej transakcji, ani sporu
i dlatego nie podejmujemy się rozstrzygania sporów czy konfliktów
wynikających z wystawianych opinii, a nasza ingerencja ogranicza się do
absolutnego minimum. Spory wynikające z komentarzy strony powinny załatwiać
pomiędzy sobą np. za pośrednictwem sądu. Taka polityka firmy obowiązuje od
początku jej istnienia.

Z poważaniem,

--



czyli co? ten _bobas_ moze mnie pozwac do sadu jednak?
bo juz sama sie gubie. i zastanawiam czy warto sie z takim kolesiem optykac.
Dzisiaj przyslal prosbe o uniewaznienie komentarza.
Jakos mi sie nie usmiecha szarpanie z nim :eek:

daj sobie z nim spokoj...olej go..juz widze jak facet bedzie jezdzil po sadach zalatwial prawnikow bo mu sie komentarz nie podoba:cool: musiałby byc nieźle walnięty
 
moniSkaBe... skoro az tak zalezy mu na samych pozytywach to niech lepiej dba o przesyłki a nie robi awantury.. ja bym olala jego prosby i zignorowala to.. pozatym nikt nie wytoczy ci procesu z powodu jakiegos komentarza... za mała szkodliwosc czynu:)
 
reklama
czyli co? ten _bobas_ moze mnie pozwac do sadu jednak?
bo juz sama sie gubie. i zastanawiam czy warto sie z takim kolesiem optykac.
Dzisiaj przyslal prosbe o uniewaznienie komentarza.
Jakos mi sie nie usmiecha szarpanie z nim :eek:
Kochana, na pewno nie pozwie cię do sądu, bo by zbankrutował jakby miał się sądzić o każdy negatywny komentarz. Po prostu się to nie opłaca. Po drugie - każdy prawnik mu to z głowy wybije, bo gość nie ma szans wygrać takiej sprawy. To jakiś debil i tyle :sorry:
 
Do góry