reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ja też miałam normalne bawełniane figi. Nikt słowem nic nie powiedział. Dziewczyna z którą na sali leżałam męża wysłała do apteki szpitalnej po te siatkowe gatki. Przyniósł opakowanie 5 szt inie rozciągały się tak jak powinny były, zwijały sie jej dziwnie, niewygodne .W innej aptece kupił na sztuki takie typu bokserki i tamte jej pasowały.
 
reklama
Witam ja dzisiaj z rana pojechałam na zakupy, potem zrobiłam obiadek a teraz musze nadrobić zaległości na forum :tak: a z wieczorka zamierzam wkońcu wziąść się za pakowanie torby :szok: sama nie wierze w to co mówie ;-)
Suchajcie dziewczynki mam pytanko jaka koszulka sprawdzi się na poród naturalny, czy musi być rozpinana, z krótkim rękawkiem?
Bo kupiłam ładne koszulki do karmienia ale szkoda mi ich na sam poród bo od razu się upaprają hmmmm mam jedną taką starszawa w domku, białą ale nie jest rozpinanana i nie wiem czy to przeszkadza?

Igi gratuluje teściowej :tak: to moja żadko kiedy mnie nie wkurza :-D ale juz sie przyzwyczaiłam.

AniaSkrzat1 cóż za energia :tak: tylko pogratulować

burza o kurcze faktycznie duży chłopczyk, jestem ciekawa ile moja Olunia waży bo w 35 prawie 3 kg, teraz ide w czwartek zobaczymy ile przez te 2 tyg przybrała. Chociaz ja sama nie wiem na ile wiezyć tym pomiarom. Jestem ciekawa czy w moim szpitalu powyżej 4 kg chociaz cesarke zrobią, bo skoro typowych znieczuleń nie ma to może cc ze względu na dużą dzidzie tez nie robią :-( chyba musze w czwartek o wszystko wypytać

justy83 nie martw się, najważniejsze oprócz dzidzi jest też twoje zdrówko, więc lekarz chyba wie co robi


ja wlasnie tez nad tym mysle. I chyba wezmę normalna koszulke t-shirt od meza bo wieksza nie potrzebne rozpiecie bo po porodzie i tak pojdziesz sie wykapac i przebrac w taka do karmienia. Mi przystawili małego do cyca 2 godziny po porodzie na chwilke ale to nic sie nie stanie jak podniessiesz sobie koszule do gory
 
hehe no pewnie nie bedą zdzierac siła. Wiesz pewnie co szpial to też obyczaj. Ale u nas to słyszałam takie opowieści ze kiedyś wogóle nie pozwalano wkładac majteczek (panie idac do lazienki, udami trzymały podpaskę pomiedzy, co ja gadam ligninę) A jak szedł doktor na obchód to panie, które jednak miały na sobie majtki szybko wyskakiwały z nich. To dopiero armagedonn :szok:


majty w dół przed Szanownym Panem Doktorem:-D o mój boże:-):-):-):-)
 
Suchajcie dziewczynki mam pytanko jaka koszulka sprawdzi się na poród naturalny, czy musi być rozpinana, z krótkim rękawkiem?
Bo kupiłam ładne koszulki do karmienia ale szkoda mi ich na sam poród bo od razu się upaprają hmmmm mam jedną taką starszawa w domku, białą ale nie jest rozpinanana i nie wiem czy to przeszkadza?
A szpital nie ma koszul do porodu??????
 
Tam gdzie ja rodziłam na obchód każdego dnia rano trzeba było ściągać majteczki :-p Tylko, że tam Pan Ordynator jest taki, że najlepiej jakby wszystko było metodą naturalną.. Więc, wiecie, ale z tego co słyszę, to jest dużo szpitali, że trzeba majteczki ściągać
 
reklama
jeśli chodzi o rożek to ja biorę...mam wziać kocyk lub śpiworek (tak szpital wymaga)...kocyka mi szkoda bo to nówka więc spakowałam rożek który mam po chrześnicy :tak::tak::tak:
 
Do góry