reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
skacz skacz... Adam Małysz:p:p :-D moje malenstwo chyba ostatnimi czasy zabardzo przybralo sobie te slówka do główki i swiruje na maxa...

no ale Kibicujmy :)
 
owlrene gratuluję!!!!!!!!!!!:-)

Co do opowieści z porodówek, to ja bardzo lubię je czytać i szczerze mowiąc, to właśnie dzięki nim mniej się boję porodu i jestem do niego bardziej pozytywnie nastawiona:tak::tak:
 
Witam.
Mnie tu dość rzadko było widać(zwykle na cukrzycowym bywałam, ale Was czytałam z przerwami) , ale widzę że marcóweczki się rozkręciły i sporo jest już ze swoimi dzieciaczkami.

Gratulacje!!I oby Wasze skarby były zdrowe.

Dziewczyny mam pytanie .....od wczoraj mam niesamowicie twardy brzuszek , czy to znaczy że za nie długo się coś zacznie czy tak może potrwać jeszcze tydzień , 2 ??

czy raczej nie da się tego przewidzieć??

Dodam tylko że żadnych skurczy nie czuję.
 
kurcze - przeczytalam opowiesci dziewczyn z porodowki i az mi sie slabo zrobilo :szok: niby doswiadczenie w porodzie juz mam ale chyab bede ten watek omijac z cala premedytacja dopoki sama nie urodze... A pierworodki to chyab w ogole moga sie niezle przestraszyc (choc generanie to pameitajcie - porod da sie przezyc :eek:)
a ja wlasnie czytajac opowiesc sie mniej boje. Moze dlatego, ze boje sie niewiadomego, a jak czytam jak to jest to poprostu sie oswajam z tym co sie bedzie ze mna działo.
Ach no i chyba Haniór chce złamac umowę i chyba planuje wyjsc przed obroną :wściekła/y: Jeszcze licze ze wytrzymamy ale juz strasznie nisko główka, gmera i dziabie i wcale to nie jest przyjemne :eek: No i dzisiaj ta wydzielina nie jest juz biała tylko rózowa... jeju ja jeszcze nie chce rodzic, nie mam czasu, niech sie wstrzyma do czwartku :sorry:
o kurcze.. :-D
Co do opowieści z porodówek, to ja bardzo lubię je czytać i szczerze mowiąc, to właśnie dzięki nim mniej się boję porodu i jestem do niego bardziej pozytywnie nastawiona:tak::tak:
to tak jak ja :-)
Dzewczyny mam pytanie .....od wczoraj mam niesamowicie twardy brzuszek , czy to znaczy że za nie długo się coś zacznie czy tak może potrwać jeszcze tydzień , 2 ??

czy raczej nie da się tego przewidzieć??

Dodam tylko że żadnych skurczy nie czuję.
a moze to te skurcze przepowiadajace?


Owlrene wielkie gratulacje!! poprosimy o fotki :-)

Czarna ja rowniez mam non stop mokra wkladke i nie wiem czy to taka wydzielina, czy wody sie sacza :confused2:

Dziewczyny a co do znieczulenia, to podaje je sie jak sie ma 3-4 cm rozwarcia tak?
a co jak ja juz mam 2? :sorry::eek:
(bo podobno rozwarcie "na palec" przelicza sie jako na 2 cm)
 
agniesiak85 Mnie tez troche swedzi brzuch, ale chyba to skora sie tylko naciaga i nic powaznego, bo wysypek narazie nie mam. Moze Ci to wapno pomoze???
Wykąpalam się w nadmanganianie potasu ale nie przeszło.. eh.. wapno tez wypiłam.. Już niedługo do porodu, więc już przecierpię;-):tak:
Hej dziewczyny,wlasnie wrocilismy.
I:

16 lutego 2010 o godzinie 17:55 urodzil sie Maksymilian Jan przez CC z waga 3,580 i 48 cm wzrostu i 10pkt Apgar.

Szczegoly napisze kiedy indziej na odpowiednim watku.Wczoraj wrocilismy ale musielismy sie nacieszyc wszyscy w domciu.W szpitalu bylam niecale 4 dni teraz musze was nadrobic ale to chyba na raty.
Widzialam juz ze Sylusia urodzila i Ionka Dla nich gratulacje.
Gratulacje!!!:-D:-D Jaki malenki 48 cm:-) Kruszynka ah:-)

Ja to chyba zrobię zaraz parę kanapek i herbatke i razem z M zasiadamy kibicować Adasiowi ;-)
My kibicujemy:tak::-) M na razie robi kanapeczki ale zerka:tak: Hihi:)
 
reklama
Do góry