reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Wchodze tutaj tyyyyle do nadrabiania hehe Moja kumpela już poszła i fajnie tak sobie pogadać. Od razu człowiek zapomina i nie myśli tak...boli czy nie boli:sorry:

Widze temat przewodni na dzisiaj to znieczulenie. Ja nigdy o tym nie myślałam i dalej nie myśle. Domyślam się że ból jest okropny itd ale wierze ze sobie poradze. A jeśli dziecinka nei bedzie umiała sie przecisnąc to zrobią CC i bedzie..chociaz ufam że mi sie uda wydać dzecinke siłami natury:tak: Byłam obecna przy CC i przeraza mnie fakt normalnego zabiegu operacyjnego. Ah zobaczymy co bedzie...

agama serdecznie gratuluje tytułu mgr!!!! i cholernie zazdroszcze hihi :-)

biedna kamilkaa pewnie ma mentlik w głowie jak tam z Kruszynką...:-( ehh
gosia bonus... tez sie nie odzywała dawno. Może tez juz urodziła swoje blizniaki ;-)
 
reklama
adelina - moja koleżanka jak była w Chinach widziała właśnie te akcje z sikaniem dzieci.:tak: Mówiła ze szło sobie takie bobo, nagle staje i sika "pod siebie". Nie wiem gdzie widziała, bo ona była na "objazdowej" podróży - sami sobie organizowali i codziennie byli gdzie indziej
 
adelina - moja koleżanka jak była w Chinach widziała właśnie te akcje z sikaniem dzieci.:tak: Mówiła ze szło sobie takie bobo, nagle staje i sika "pod siebie". Nie wiem gdzie widziała, bo ona była na "objazdowej" podróży - sami sobie organizowali i codziennie byli gdzie indziej

to niezle:tak:mam kolezanke z chin to sie jej zapytam normalnie czy siusiu to pod siebie robila;-)smieszne ale w sumie praktyczne!
 
Ja tez mam zamiar rodzic bez ZZO , twardzielka ze mnie, zobacvzymy co z tego wyjdzie :) i nie z powodu kasy czy cos, po prostu chce bez :-p:-)
Dobra lece bo mam kupe rzeczy do zrobienia, weekend mam zajety wiec wpadne pewnie w poniedzialek jak zwykle :) cjhociaz moze zajrze tylko popatrzec czy ktoras znow nie zaszalała i sie nie rozpakowala :)))
Miłego weekendu dziewcvzynki :*** do poniedziałku papap :*

Ja też zamierzam bez....chociaż w trakcie się może okazać, że tego żałuję...ale trudno...zresztą u nas nie ma zzo...są czopki (dolargan, jeśli się nie mylę) i coś tam jeszcze, więc wielkiego wyboru i tak nie ma:no::no::no::no: no i faktycznie - na szkole rodzenia przestrzegali, by przede wszystkim słuchać położnej - jest szybciej wtedy:confused2::confused2:

agama gratulacje, Pani magister~!!!!!!!!!!
 
Agama wielkie gratulacje:tak:

AA...jeszcze chciałam napisać że bardzo ladne zdjęcie masz Mazia w avatarku:-) tak mi sie jakos rzucilo w oczy:-)
 
Witam:)
A ja dzis troche dziwnie sie czuje. Mala sie slabo rusza, troche boli mnie brzuch czasem i jak szlam do sklepu to czulam jak mi tak ciazyl ten brzuch i robil sie twardy. Troche sie martwie...
 
reklama
Do góry