reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej :-)

Witam nowe koleżanki :-)

Zrobiłam dzisiaj znowu test i od razu pokazała się druga kreseczka już dobrze widoczna. Hura, udało się za pierwszym razem :-D

Snajperka, musisz tylko skopiować kod i wkleić w sygnaturce. Tylko zwróć uwagę, żeby skopiować kod BBCode, a nie html.
 
reklama
hej jestem strasznie przewrazliwiona bo w lutym stracilam ciaze w 10 t... wiec kazde plamienie to dla mnie szok!!!!

jutro ide robic bete bo jeszcze nie robilam
zobaczymy co wyjdzie
a jak bedzie ok z beta to ide we wtorek i bede błagała;-)kobutke zebym mogla albo we wtorek pojsc na wizyte na doczepke albo niech mnie gdzies wcisnie w czwartek (mam nadzieje ze mi sie uda- obiecala mi) bo do mojej profesorki kolejka nawet 2 miesieczna...

nie wiem czy dobrze robie ale jak mi doradzila moja kolezanka ktora tez miala takie przejscia zebym wziela sobie luteine i nospe ( nie powinno mi zaszkodzic a jedynie pomoc) jak myslicie?
wiem ze najlepiej kontakt z lekarzem ale te 3 dni moze mi nie zaszkodzi a ona pewnie tez mi przepisze

te moje plamienia sa bardzo malutkie wsumie i lekko brazowe - nie czerwone...

ehhh sie rozpisalam ale oprocz mojego meza mamuski i kolezanki to nikt o tym nie wie.........TYLKO WY JESZCZE:-)
 
evellcia spoko luz no-spa nigdy nie zaszkodzi :) ja się jej nałykałam tyle że na całe życie by starczyło dla pólku wojska :-) ja od początku biorę duphaston podobne do luteiny tylko droższe i niby lepsze a no-spe w razie bóli oprócz tego biore acard i zrobie sobie zastrzyki w brzuch - clexane

przy natalce też tak robiłam i zobacz za 4 razem dałam rade donosić będzie dobrze tylko się dzielnie trzymaj i leż z dupcią na tapczanie nie noś nie denerwuj się;-)i z każdym dniem bliżej do rozwiązania

ja z natalka prawie 5 miesięcy przeleżałm na płasko w szpitalu było warto:tak:
 
Ah widzę, że się udało z suwaczkiem:-)
Piękne te Twoje suwaczki snajperko:tak::-)
Mnie teraz troszkę brzusio pobolewa. Jutro M wyjeżdża na 12 dni z dzieciakami ze świetlicy na kolonie. Będzie mi smutno bez niego. Już spakowaliśmy mu walizkę. Dobrze, że mam Was moje drogie:tak:
 
drogie koleżanki odnalazłam się na forum jako rybka_24 sprzed 3 lat:-) więc funkcjonuję znów jako rybka_24 a nie snajperka:-)

;-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-);-)
 
hej jestem strasznie przewrazliwiona bo w lutym stracilam ciaze w 10 t... wiec kazde plamienie to dla mnie szok!!!!

jutro ide robic bete bo jeszcze nie robilam
zobaczymy co wyjdzie
a jak bedzie ok z beta to ide we wtorek i bede błagała;-)kobutke zebym mogla albo we wtorek pojsc na wizyte na doczepke albo niech mnie gdzies wcisnie w czwartek (mam nadzieje ze mi sie uda- obiecala mi) bo do mojej profesorki kolejka nawet 2 miesieczna...

nie wiem czy dobrze robie ale jak mi doradzila moja kolezanka ktora tez miala takie przejscia zebym wziela sobie luteine i nospe ( nie powinno mi zaszkodzic a jedynie pomoc) jak myslicie?
wiem ze najlepiej kontakt z lekarzem ale te 3 dni moze mi nie zaszkodzi a ona pewnie tez mi przepisze

te moje plamienia sa bardzo malutkie wsumie i lekko brazowe - nie czerwone...

ehhh sie rozpisalam ale oprocz mojego meza mamuski i kolezanki to nikt o tym nie wie.........TYLKO WY JESZCZE:-)

U mnie było podobnie ostatnio. Zaczy miałam iśc do gina na pierwszą wizytę dopiero we wtorek, pojutrze, ale w czwartek wieczorkiem lekko sobie pokrwawiłam, więc poleciałam w piątek od razu. Kazał brać mi luteinę i duphaston. Jedno rano drugie wieczorem, więc to Ci na pewno nie zaszkodzi. Co do no-spy nie mam zdania. Nigdy tego nie używałam.

Będzie dobrze :):-)
 
Hej;-) pozwolicie, że dołączę do waszego grona, ostatni okres miałam 7 czerwca, we czwartek zrobiłam dwa testy obydwa wyszły pozytywne,cykle mam 23-26 dniowe dziś mija 28 dc, według moich wyliczeń to koniec 3 tygodnia, jutro lecę zrobić betę trzymajcie kciuki za ładny wynik;-)
a to moje teściory:
 
Hej;-) pozwolicie, że dołączę do waszego grona, ostatni okres miałam 7 czerwca, we czwartek zrobiłam dwa testy obydwa wyszły pozytywne,cykle mam 23-26 dniowe dziś mija 28 dc, według moich wyliczeń to koniec 3 tygodnia, jutro lecę zrobić betę trzymajcie kciuki za ładny wynik;-)
a to moje teściory:

Piękne krechy na teściku Kochana:tak:
Ja do gina jutro.. trochę się boję;-)
 
reklama
Do góry