reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Miałaś te bóle teraz w ciąży czy przy porodzie poprzednim?

Przed porodem bolał mnie kregosłup bardzo często i mocno..natomiast te okropne bóle krzyzowe zaczeły sie przy porodzie..ale to były takie bóle że nie dało sie siedziec chodzic nic robic.....baaardzo silne, to własnie przez nie najgorzej wspominam poród:no:
 
Nie nie, ja sie nigdzie nie wybieram ;D nogi zaciskam i tyle hehe ;P Ja jestem marcówka a nie lutówką ;D (bez obrazy dla rozpakowanych kobitek, ja oczywiście żartuje sobie) :)
a kiedy izulka masz kolejna wizyte?? bo wtedy zapytaj o ta nospe... ja biore magnez i jak ostanio pytalam to mi powiedziala ze nadal mam jesc i o nospie cos wspominala... a ja mysle ze jak przyjda porzadne skurcze porodowe to wtedy taka nospa ichnie wyciszy

a madzia to gigantka, 2h!!! ja nie moge po prostu:-):-):-)
 
Hej dziewczyny.
Mialam plany sprzatania a jeszcze was czytam w lozku.Ale to ciekawsze niz nie jedna powiesc.Co chwile ktoras rodzi dostaje skurczy.
Szok.
Tempo narzucilyscie.No zreszta ja tez juz w czwartek,ale ja termin mam na 3 wiec juz nie tak za szybko



Jej Owrlene-ciebie tylko podziwiać!:szok:Cały czas jestes na wysokich obrotach, ja bym nie dała rady. Daj znać jakby coś się juz działo. Bedziemy trzymac kciuki. Ja tez nie wierzę zeby po 2 cc kazali ci rodzic naturalnie.Toz to przegięcie!
!

No niestety,chodz juz od tamtego czwartku nie pracuje,szefowa zarzadzila,zostal tylko dom i dzieci:tak::tak:
A co do tego CC to juz przesadzone,szkoda mi tylko ze mojej mamci jeszcze nie bedzie bo chyba oszaleje w tym szpitalu.
Moj bedzie pracowal a tam nie bedzie do kogo geby otworzyc bo pojedyncze sale do tego malo Polakow.
I do tego po cc bede troszke uziemiona nawet dzidzi nie dostane.

CCAROLINE85, ja bym bardzo prosiła o zmiane danych na marcówkach.. Mamusia Izabela czeka na córeczke Olivcie. Z góry dziękuje :*



I normalnie w takim wózku moge np miesięczną dzidzie wziąść na spacerek?

Kochane, dzwonił mój/nie mój M i powiedział mi o tym rozwodzie.. Coś mi tu nie pasuje.. Ale zobaczymy jak sie to potoczy..
Kurcze, mam rozwolnienie ;/ brzuch mnie boli.. brzuch mi sie spina.. mdli mnie.. głowa mnie boli.. To chyba od tego całego stresu :( Normalnie mogłabym płakać i płakać.. :(

P.S. Kolejna się rozpakowywuje?? Kochane, nogi zaciskać, leżeć i odpoczywać, a nie tak ciągle po tych porodówkach wędrować hehe ;D


Izulqa ten twoj mezus cos za czesto o tym rozwodzie mowi.
Moze powiedz mu ze ty teraz masz inne priorytety i dziecko jest najwazniejsze,a on niech robi co chce.On chyba ma cos nie tak(przepraszam),ale nikt po jednym dniu rozstania nie wnosi sprawy do sadu.Olej to wszystko i skup sie na sobie i dziecku.A co twoi tesciowie na to wszystko?Nie potrafia zapanowac nad synkiem?Przeciez tesciowa powinna wiedziec ze teraz spokoj tobie jest potrzebny a nie bieganie po sadach.
 
No nie moge!!! Madzia była z mojego terminu aaaaaaaaa ale trzymamy kciuki za Maluszka!!!!! :tak::tak::tak:
Ja za chwilke dodam wiadomosc od Myszencji.
Przyszła pościel dla Franusia..mmm śliczna:-) a mnie cos bieze. Juz mleczko wypiłam gorace, okryłam sie kocykiem, kropelki do noska i mam nadzieje ze nic wiecej się nie rozwinie.
 
reklama
Faktycznie - więcej marcówek będzie lutówkami ;-)
Ja tez dzisiaj zaliczyłam wizytę w szpitalu bo od wczoraj miałam skurcze co 10 minut, regularne, ale tylko jak chodziłam. Jak leżałam to przeważnie cisza. Lekarka "kazała" wytrzymac jeszcze tydzień. W związku z tym leki mam brać 3 dni dłuzej. Szyjka krótka ale nie krótsza i rozwarcia nie ma, za to mała już tak nisko ze szok - jak robiłą usg to głowicą po spojeniu już jeździła. Według pomiarów usg małą ma 2450 g, ale ona twierdzi ze na jej oko to z 2800g. A ja uwierzę jak sie juz urodzi
 
Do góry