reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Jak tu weszłam i zobaczyłam nowe posty w gratulacjach i nowinkach, to wiedziałam, że kolejna się rozpakowała.
To chyba jakaś epidemia;-)

Słuchajcie, a w jaki sposób można się powymieniać numerami telefonów?
Bo gdyby coś ze mną się działo, to ja nawet nie mam do kogo się odezwać.
Wiem, że nie jestem tu najbardziej interesująca, ale chciałabym dać znać, że rodzę.
Czy to się robi przez prywatną wiadomość? Jakby co, to mam telefon w Erze, gdyby któraś chciała się wymienić, to jestem chętna.
 
No nie moge!!! Madzia była z mojego terminu aaaaaaaaa ale trzymamy kciuki za Maluszka!!!!! :tak::tak::tak:
Ja za chwilke dodam wiadomosc od Myszencji.
Przyszła pościel dla Franusia..mmm śliczna:-) a mnie cos bieze. Juz mleczko wypiłam gorace, okryłam sie kocykiem, kropelki do noska i mam nadzieje ze nic wiecej się nie rozwinie.


to pochwal sie pościelą na wątku zakupy:tak:


no ja poscieli nie poprałam i tetry na mój nos nie śmierdzą niczym, i juz pewnie nie popiore , nic się nie stanie jak tego nie zrobie....ale leniuch ze mnie :confused2:
a i tak żelazko zepsute, ubranka poprane i wyprasowane za to :)
 
Jak tu weszłam i zobaczyłam nowe posty w gratulacjach i nowinkach, to wiedziałam, że kolejna się rozpakowała.
To chyba jakaś epidemia;-)

Słuchajcie, a w jaki sposób można się powymieniać numerami telefonów?
Bo gdyby coś ze mną się działo, to ja nawet nie mam do kogo się odezwać.
Wiem, że nie jestem tu najbardziej interesująca, ale chciałabym dać znać, że rodzę.
Czy to się robi przez prywatną wiadomość? Jakby co, to mam telefon w Erze, gdyby któraś chciała się wymienić, to jestem chętna.


no właśnie, w jaki sposób? ja mam w plusie;-)
 
ojej:szok: , a jak długo taki jeden skurcz trwa??

Jakieś 40 sekund. Tak plus minus 5 s.

Izulka tylko nie czekaj znowu na ostatnią chwilę ...jeśli czujesz ze "to już" to uciekaj na IP :tak::tak::tak:

No właśnie nie wiem czy to już, czy nie już.. Jak mam skurcz to tak jakby już, a jak mija to znów wydaje mi się że fałszywy alarm.. Ja już nie wiem.. A jeszcze mi nic nie pociekło ani nie poleciało ;)
 
reklama
matko ty możesz być naprawdę kolejna, mi się wydaje że jak jeszcze to potrwa to jedź dziewczyno na tą IP i to bez gadania :angry:
 
Do góry