reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Kochane, mnie coś zbiera.. Naprawde.. Zaczął mnie kręgosłup boleć.. Chyba zjem no-spe.. Pomoże na ból pleców? Cholercia, czuje jakby mnie ktos ściskał za lędźwie..
 
Kochane, mnie coś zbiera.. Naprawde.. Zaczął mnie kręgosłup boleć.. Chyba zjem no-spe.. Pomoże na ból pleców? Cholercia, czuje jakby mnie ktos ściskał za lędźwie..

Kochana zaraz zmienię w liście :) Ty już możesz rodzić, lekarz kazał Ci nadal łykać nospę?? Może maleńka chce już mamusię zobaczyć i pocieszyć :)


Trzymam kciuki za kolejne dziewczyny!!! Ale nas rozsypało :-p

Przez te wasze zachcianki i mi się lodów zachciało jak ciągle o nich czytam :)
 
cześć:)

ja po wizycie, wyniki krwi odebrałam i uhh jak zwykle tak holerna hemoglobina trochę spadła z 7,2 na 7,0 :wściekła/y:
całą ciążę tak przechodziłam , nie wiem czemu taka kiepska:confused:



codziennie widzę że nowe wiadomości z porodówki, co chwile coś nowego ,ale wiem że wszystko będzie dobrze :tak:

a ja też w połowie marca mam rodzić , lecz chciałabym tak na początku marca achh
 
reklama
Kochana zaraz zmienię w liście :) Ty już możesz rodzić, lekarz kazał Ci nadal łykać nospę?? Może maleńka chce już mamusię zobaczyć i pocieszyć :)


Trzymam kciuki za kolejne dziewczyny!!! Ale nas rozsypało :-p

Przez te wasze zachcianki i mi się lodów zachciało jak ciągle o nich czytam :)

Mam 19 dni do porodu, niech maleńka sobie jeszcze posiedzi ;) Przecież ma tam dobrze.. Ma cieplutko, ma jedzonko itd hehe :) No nie licząc tego że ma ciasno, to ma full wypas ;) No ale niech robi co chce :) Już chyba byłaby bezpieczna jakbym urodziła, tak?
 
Do góry