reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam brzuszki,
wreszcie się zmobilizowalam żeby coś napisać, czytam czytam i nie mogę Was nadrobić.
Gratulacje dla rozpakowanych dobrze, że dochodzą do siebie po cc a dzieciaczki są w dobrych rękach więc będzie dobrze (szczególnie z Mateuszkiem):tak:
Wczoraj całe popołudnie z D przespaliśmy i dzisiaj też był plan leniuchowania ale wkońcu przyszli wymienić nam wejściowe drzwi :-):-) całe szczęście że teraz a nie jak dzidziuś się pojawi:-) Modle się tylko żeby były szczelne bo dość mam grzania podwórka:baffled:
Jeżeli mowa o ciąży to ja do tych szczęśliwców należe co w zasadzie do 30 tygodnia bez jakichkolwiek problemów, teraz to w zasadzie normalne bole bioder i zmęczenie. Współczuje Wam tych wszystkich dolegliwości dziewczynki.
Dbajcie o siebie już tak mało zostało:szok:
 
reklama
Hejka,
Ja dzisiaj mialam koszmarną noc...do 3.30 nie moglam zmrużyc oka...ale widze ze nas wszystkie to dopada....

a dzisiaj jak chodze to mam skurcze....a mam 3 dzieci w domu, wiec nie sposób kolo nich nie chodzic:eek:
Ciekawe co bedzie po wtorkowej wizycie u Pani doktor...czy szyjka sie jeszcze skraca...
 
co do poduszki, to ja tez się wzbraniałam ;-) ciągle mówiłam, że przecież te bóle to przejściowe i po co mi jakaś specjalistyczna poduszka :-)
no ale M. wczoraj sam pojechał do sklepu i ja mu obok nie marudziłam, więc kupił i jak na razie widze, że miał rację ;-)

echhh, co by tu dziś porobić, pogoda się troszkę zepsuła...
 
Jak moja dzidzia będzie się ociągać, wszyscy mówią że to kwietniowy dzidziuś bedzie;-);-) to też pewnie wyprobuje zbawienny wpływ spermy. Moj D już został ostrzeżony:-D:-D
A tak z innej beczki to mam do Was pytanie czy może któraś zauważyła u siebie zmianę zapachu moczu :-(, niby nic się nie zmieniło ale jakoś tak inny nieprzyjemny zapach od paru dni, zastanawiam sie czy to może jakaś infekcja:-( a wizytę mam dopiero w piątek:-:)-(
 
hejka
witam sie i ja
u nas nocka ciezka, malo spalam, bolaly mnie biodra, pierwszy raz!! i to czy na lewej sie polozylam czy na prawej, mysle ze juz za ciezka jestem i nie wytrzymuja mojego ciezaru:-D, a jeszcze o maca dzis zahaczylam wiec tylko gorzej byc moze...;-)

zmeczona przez to jestem, chyba sie poloze znow na jaks drzemke

buziaki i milego dnia brzuszki
 
Ja u siebie też to zauważyłam. Taki jakiś bardziej intensywny i to już naprawde od dłuższego czasu ( moze od 2 miesiecy) Ale jeśli wyniki są ok to chyba nie ma się czym martwić.
 
Hej dziewczynki ja dzisiaj dalej kontynuowałam zakupy dzidziowe i holerka jeszcze nie skończyłam :szok: a co gorsza z moich planów prania ubranek dzisiaj nic nie wyszło :zawstydzona/y: wiedziałam że tak będzie, chyba przełoże to na poniedziałek, ale ze mnie leniwiec :zawstydzona/y:
 
reklama
Jak się zastanowić, to faktycznie u mnie też ten zapach się zmienił.

A ja dziś chyba się rozpadnę. Tak mnie pachwiny od samego rana bolą i jeszcze z jednej strony w miejscu, którego nawet nie umiem określić. I nie mogę się w ogóle rozchodzić, bo mam tak codziennie po nocy, ale dziś nie mija:no:
Chodzę jak paralityk:no:
 
Do góry