reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej,
Powiedzcie mi dlaczego o 7 rano wszystko przestaje mnie bolec, a sen mam jak dziecko?!?!?! :-D
Zaraz musze spadac odebrac sterylizator ze sklepu, reszte poscieli i kupie tam przy okazji biustonosz do karmienia :tak:
A pozniej do roboty!!!!!!!!! Tzn. porzadkow :sorry:

No i w poniedzialek trzeba jechac odebrac moje wyniki najbardziej sie boje Sterptococus to czytalam w necie ze to grozna bakteria i ze robia CC jak sie ją ma :(:-:)crazy:
Czarnuszka paciorkowca sie leczy, dlatego robia teraz ten wymaz, zeby jak wyjdzie pozytywny pozbyc sie go do porodu :tak:
Nawet jak go masz, to tutaj w Irlandii np. rodzisz naturalnie, ale daja Ci antybiotyk, zeby sie dzidzia nie zarazila.


Neska dam znac napewno, ale nie wiem czy dzis czy dopiero w pon, takze jakbym sie nie odezwala dzis juz to bez cisnienia :) jakby sie cos dzialo to napisze Ci smska:) a jak nie to znaczy ze wszystko ok
Agus trzymaj sie!!! Moze to faktycznie nic powaznego. No bo na Ciebie to jeszcze duzo, duzo za wczesnie... ;-)

Biedna Myszencja... Ale wierze, ze bedzie dobrze :tak:
No i jeszcze Marti w szpitalu...
Rybka, oby sie szybko poprawilo Mateuszkowi!!!
 
reklama
No własnie Tabasia, stanowczo za wczesnie heheh juz sie zastanawiam czy nie poczekac do poniedzialku z tą wizytą, ale kurcze bede sie stresowac przez weekend....w sumie powiedzial ze mozna podjechac i zbadac...sama nie wiem co robic./..
 
Dodzwonilam sie do mojego gina, powiedzial ze jesli nie mam zadnuych innych objawów, i czuje ruchy to mam sie nie stresowac i przayjsc do niego w poniedzialek..takze poczekam.
 
Agus, jedź dziś :tak: pewnie okaże się, że to nic takiego, ale po co się stresować? :tak:

no i dzień dobry :-)

dziś pobiłam swój rekord chodzenia do toalety :confused2: i jeszcze w nocy miałam schizę, że mała się nie rusza, pewnie pępowiną sie owinęła itp :eek:
głupia jestem, wiem :zawstydzona/y:

wczoraj dostałam od M. taką specjalną poduszkę i powiem Wam, że nic mnie nie bolało w nocy, żadne biodra nic :-) także prognozy są optymistyczne ;-)

mam nadzieję, że dziewczyny w szpitalach mają się dobrze! :tak:
 
Witajcie:-)

Ale miałam koszmarną noc a właściwie wogle jej nie miałam bo M wróciał z parcy o 24 i tak mnie rozbudział że spać nie moglam prawie do 4:wściekła/y: tak sie chichaliśmy bo on też pobudzony po warickim dniu w pracy że cos mnie tak zabolało w dole brzucha...tzn jakym miała zakwasy, ale tylko gdy się śmiałam coś takiego czułam, tak brzuch sie napinał jak cholera.... miałyście coś takiego:confused:

Agus27 nie strasz mnie bo mamy podobne terminy i jak pomysle że my z konca marca zaczniemy się rozpoakowywać to :szok::szok::szok:

AgMich wielkie dzięki za info od Rybki...niech sie trzyma , a Mateuszek niech dodaje jej sił:-)

A ja dzis w planach sprzatnako...pranie już sie robi;-)
 
Bry!!
Miałam kiepska nockę- Luśka budziła się z płaczem i sen przychodził trudno, P był na nocce więc klapa! Dziś mam jeszcze gości- Koleżanka która dołączyła do październikóweczek:-)!

Dziewczyny powiedzcie mi bo chyba juz jakas głupia jestem w tej ciazy,ale gdzie lutówki umieszczają fotki maluszków??? bo nie moge znalesc cholerka....​
Zdjęcia maluszków- kilkanascie są w rozpakowanych śnieżynkach-lodóweczkach:tak:
To ładnie Ty w końcu już jesteś w 38 tygodniu :szok: Ściskaj nogi mocno :-D

Niom jestem i szczerze mówiąc to ja już mogę jechac i się rozpakowywać!!!!!:-p

Miłego dnia dziewczynki!
 
Witajcie :)

Ja dziś od rana marudzę, bo tak mnie strasznie bolą pachwiny, że ledwo się poruszam.
Na szczęście M nie ma, więc nikt nie słyszy tego mojego marudzenia.

AGUS27, skoro lekarz mówi, że można poczekać do poniedziałku, to zrób jak Ci wygodniej. Chociaż znając siebie, to ja bym panikowała i jechała już;-)

Czarnuszka paciorkowca sie leczy, dlatego robia teraz ten wymaz, zeby jak wyjdzie pozytywny pozbyc sie go do porodu :tak:
Nawet jak go masz, to tutaj w Irlandii np. rodzisz naturalnie, ale daja Ci antybiotyk, zeby sie dzidzia nie zarazila.
Dokładnie, u nas też tak jest. Ja idę robić te badania w poniedziałek i lekarz już mówił - specjalnie się robi w 34-35 tc, żeby w razie czego przeleczyć przed porodem. A później to zaświadczenie trzeba mieć ze sobą do porodu, bo jak się nie ma, to na wszelki wypadek podają dożylnie antybiotyk.
 
Ja też w zeszłym tygodniu miałam badanie na paciorkowca ( 2 wymazy) i wszystko oki- ( płaciłam w szpitalu 18 zł )trzeba to zrobić bo inaczej zarazimy maluszka podczas porodu!
 
Dobra laski ja uciekam, bede w poniedzialek, nie jade dzis na IP, chyba ze cos sie bedzie działo, narazie odpukac nic wiec poczekam tak jak lekarz radził. Miłego weekendu brzuszki :****
 
reklama
Ja juz po zakupach :-)
Teraz biore sie za porzadki :tak:
Ale dzis piekny dzien, wiosna achhh :-)

wczoraj dostałam od M. taką specjalną poduszkę i powiem Wam, że nic mnie nie bolało w nocy, żadne biodra nic :-) także prognozy są optymistyczne ;-)
Tez myslalam o tej poduszce... Ale w koncu poprzestalam na zwyklej...
 
Do góry