reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hejka,
ja mam od wczoraj doła, bo oglądałam zdjecie z sobotniego wesela i JESTEM GRUBA!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y: Już dawno tak nie wyglądałam!!! Brzuch mi wywala! Cała jakas zaokrąglona jestem!!

Poza tym wczoraj chyba pierwszy raz mnie zemdliło!! Jakoś słabo mi się zrobiło, niedobrze....myślałam ze bede żygac...tylko nie wiem czy od jazdy samochodem czy od ciąży....ostatnio zauważam, ze jak jestem głodna to strasznie mi słabo.....a głodna jestem cały czas, wiec ciągle jem i się robie gruba...i kółeczko się zamyka!:wściekła/y:

A mąż się ze mnie śmieje....:baffled:

kamikaa witaj z nami:tak:

A co do pracy w ciązy to w ostatniej ciązy pracowałam do połowy stycznia a 20 stycznia urodziłam...ale wiecej tego błędu nie popełnie!:-pod 1 września zmykam do domu i bede lezec:-D
 
reklama
No a ja od niedzieli mam lekko brązowy śluz..:-(martwię się tym.. Jutro ide na usg to zapytam co i jak..

Miała tak któraś z Was??
Ja tak miałam. Odkąd biorę luteinę, to jest ok. Prawdopodobnie jest to związane z niedoborem progesteronu - tak mi lekarz mówił.

Od kilku dni to wpadam tutaj na chwilę, coś poczytam i zmykam... mam dużo pracy. Czasami to już na kompa patrzeć nie mogę:sorry2:
 
Ja tak miałam. Odkąd biorę luteinę, to jest ok. Prawdopodobnie jest to związane z niedoborem progesteronu - tak mi lekarz mówił.

Od kilku dni to wpadam tutaj na chwilę, coś poczytam i zmykam... mam dużo pracy. Czasami to już na kompa patrzeć nie mogę:sorry2:
Dziękuję za odpowiedź.. jutro zapytam lekarza.. strasznie się boję..:-(
 
Czesc dziewczynki.

Wy wstajecie a ja jeszcze nie zasnelam.Znowu nie moge zasnac.2:15 w nocy a ja na kompie.Macie jakies sposoby na bezsennosc? Mleko nie pomaga a lekarstw sie boje brac:-:)-:)-:)-(
 
agniesiak nie martw się :tak:


koleżanki po fachu, ja zaczynam 4 rok pracy i staż na mianowanego
chciałaby popracować jak najdłużej, bo żal mi uczniów przed egzaminem zostawiać, ale czas pokaże


tak w ogóle to witajcie w deszczowy (przynajmniej u mnie) wtorek:dry:
 
U mnie dziś pochmurno ale jeszcze nie pada..
Kurka martwię się strasznie tym śluzikiem.. miesiąc temu miałam tez tak ale przez jeden dzień i przeszło. a teraz się ciągnie od niedzieli..
Może jak M wróci od babci (bo jej maluje pokój) to przejdziemy się do szpitala..
 
Czesc dziewczynki.

Wy wstajecie a ja jeszcze nie zasnelam.Znowu nie moge zasnac.2:15 w nocy a ja na kompie.Macie jakies sposoby na bezsennosc? Mleko nie pomaga a lekarstw sie boje brac:-:)-:)-:)-(
O, to dziwne! Ja to filmu do końca nie mogę obejrzeć, bo zasypiam. Budzę się, jak napisy lecą:baffled: Może nie jesteś zmęczona? Jak w dzień miałam leniucha i nic nie robiłam, to w nocy spać nie mogłam.
 
Staram sie nie spac w dzien,oprocz tego pracuje i mam dwojke dzieci wiec raczej na lenistwo nie mam czasu:-D.Ale z bezsennoscia to chyba moja uroda w ciazy.Ze starszym 8 miesiecy nie spalam prawie.W dzien tez nie moge spac ale chodze przymulona,gdy chce sie polozyc i zdrzemnac nie moge.Przewalone.
 
reklama
U mnie dziś pochmurno ale jeszcze nie pada..
Kurka martwię się strasznie tym śluzikiem.. miesiąc temu miałam tez tak ale przez jeden dzień i przeszło. a teraz się ciągnie od niedzieli..
Może jak M wróci od babci (bo jej maluje pokój) to przejdziemy się do szpitala..
agniesiak mój ginekolog mówił, żeby jechać do szpitala, jak będę plamić na jasnoróżowo lub czerwono
ale jeśli masz się tak zamartwiać, bierz kartę ciąży i jedź do szpitala - wiesz przezorny zawsze ubezpieczony
 
Do góry