reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Powiedzcie mi, czy szyjka która się skróciła może się wydłużyć?! Słyszałam, że tak.. Ale lekarze mówią, że nie.... A leży ze mną na sali koleżanka, która jest 33tc, i jej szyjka ma 15mm...
 
reklama
Powiedzcie mi, czy szyjka która się skróciła może się wydłużyć?! Słyszałam, że tak.. Ale lekarze mówią, że nie.... A leży ze mną na sali koleżanka, która jest 33tc, i jej szyjka ma 15mm...


Raczej nie powinna się wydłużyć :confused:ale wiem,że czasem się tak zdarza...mi się skraca stopniowo już od 26tc. i żadnej poprawy nie mam a nawet gorzej bo do skróconej szyjki doszło rozwarcie na palec:dry: mimo leżenia w domku:wściekła/y:
 
Mi wydaje się,że te wydlużenia to są raczej skutkiem innego kąta zmierzenia przez usg szyjki i może wyjść troche dłuższa niż wcześniej...lub poprostu innym aparatem zostanie zmierzona lub przez innego lekarza ...Same wiecie jak to jest z usg jeśli chodzi np. o wagę dziecka nidgy nie jest to dokładna waga tylko orientacyjna...
 
Możliwe... a ja mam już dość szpitala :-(
Wiem,że masz dość...ale ja Tobie powiem,że wolałabym leżeć w szpitalu i mieć wszystko pod kontrolą niż leżeć w domku i się zastanawiać czy powiększa mi się rozwarcie i dalej skraca szyjka...
Ciesz się już Tobie się zaczął 37tc ile ja dałabyym abym była tydzień później:happy2: Jeszcze troche wytrzymasz:tak:
 
Wiem,że masz dość...ale ja Tobie powiem,że wolałabym leżeć w szpitalu i mieć wszystko pod kontrolą niż leżeć w domku i się zastanawiać czy powiększa mi się rozwarcie i dalej skraca szyjka...
Ciesz się już Tobie się zaczął 37tc ile ja dałabyym abym była tydzień później:happy2: Jeszcze troche wytrzymasz:tak:
Masz rację, ale najgorsze jest dla mnie rozstanie z M:baffled::baffled: Nie wiem dlaczego, ale się przyzwyczaiłam, że mam go 24h na dobę przy sobie, jedynie tylko jak idzie do pracy, a tu od 2 tygodni widujemy się po 2, 3 godzinki, bo musi do pracy jechać, albo do domku, bo musi się wyspać na jutro.. i tak w kółko, albo w ogóle przez 2 dni nie przyjeżdża, bo ma zmianę po 12h...:wściekła/y::wściekła/y:
 
Jej:szok: i on się tak da? Mój by mnie wyśmiał, zresztą, ja z tych wyrodnych, bo powyższe akcesoria wrzuciłam do pralki na delikatne pranie i jakoś nie zauważyłam, żeby im sie krzywda stała:tak::-)
Hihi, Myszencja wypral bez zajakniecia :szok::-D Jeszcze mu dolozylam kocyk, skarpety z grzechotkami i spiochy Arsenalu (ktore okazalo sie, ze farbuja :wściekła/y:).
Wywalilam to wszystko ladnie pieknie na balkon, a jakas "mila" sasiadka z gory trzepala sobie koce i caly syf wyladowal na praniu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Cholera, tak to jest mieszkac w bloku :baffled:
Dobrze, ze to tylko jakies okruchy i kurz wiec zaraz strzepalam, ale i tak bylam wsciekla!
W ogole to wyciagnelam z szaf wszystkie rzeczy dla Niunka, zeby zaczac prac. I wyszlo... 10 duzych pralek :szok::szok::szok: To jakis koszmar! Niektore ciuchy sa wieksze, ale popiore wszystko, zeby miec z glowy. Przeciez jak beda lezec w komodzie, to sie nie zabrudza i nic im sie nie stanie :blink:
Ionka jakiego proszku uzywasz??? Ja kupilam Fairy non-bio i mam nadzieje, ze nie bedzie go uczulal. Do tego bardzo ladnie pachnie :happy2:

Dzis pichce pomidorowa, bo dawno nie bylo, a do pierogow jakos sie nie moge zebrac, moze pozniej :-D
 
reklama
Do góry