reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Poczekam w niepeności do terminu @ i potem zrobie sobie test
i nie chodzi o jakieś tam 10 zł

Nie ukrywam że troszkę zdziwiłabym się gdyby się okazało że jednak to ciąża :) bo wychodziloby na to że wszytsko musiałoby się bardzo poprzestawiac w moim ograniźmie bo wedlug moich obliczeń to powinny mnie bolec jak co miesiąc jajniki (tak jak zawsze podczas tzw. dni plodnych) ale wcale nie bolą tylko boli podbrzusze tak jak na @ i mdli mnie strasznie.

czekam w takim układzie do 1 lutego ;) a potem jesli sie nic nie pojawi zrobie test choc znając siebie pewnie jeśli objawy nie ustapią polece jeszcze wtym tygodniu po test ;)

i oczywiście dam znac ;) co i jak
 
reklama
Witam z rana:blink:
AAaaale mi się wstać nie chciało:no: No ale cóż nigdy nie mogę sie zwlec z łóżka, jak mam jechać na uczelnie:baffled:
W dodatku dzisiaj 2 zaliczenia.. Wczoraj próbowałam sie uczyć, ale mój zamulony mózg po prostu nie chciał niej niwoić.. Umiem piąte przez dziesiąte, mniej niż więcej:dry: Coś okropnego uczyć się w ciąży.. wogóle się skupić nie mogłam:confused:
Ja sie szykuję, bo nie zdążę, a muszę sobie kanapek narobić.
Miłęgo dnia brzuszki:tak:
 
Hejka brzuchatki ja juz od 2h na nogach. Musialam isc wyrobic sobie ksiazeczke RUM-owska ale bylo zamkniete z przyczyn technicznych:baffled: I zla jestem, bo moje miasto zasypane sniegiem, oczywiscie drogowcow znow zaskoczyla zima:nerd: Porazka...

A tak w ogole to nocka przespana bez wstawania do WC :-)
 
Hejka ja też juz na nogach:tak:
Mirosia powodzenia na egzaminie:-)
U mnie nocka oki. Raz na siusiu;-) No i jak na razie biegunki brak, także git:-D
Niedługo z M idziemy do Biedronki zrobic zakupki dziadkom;-)
Zaraz looknę na styczniówki, może jakies fotki bobasów nowych są;-):-D
 
i ja się wcześnie witam ;-) nie dla przyjemności wstałam, do pracy muszę iść :no:
głowa mi peka i w ogóle mdli :baffled: mam nadzieję, że nie zaraziłam się od moich przedszkolnych dzieci grypą zołądkową- w piątek była w grupie tylko trójka dzieci :zawstydzona/y:
ale wiecie co, nie umiem tego zrozumieć: dziecko malutkie rzyga i ma biegunkę jak 120, zaraża inne dzieci, a rodzice i tak wysyłają do przedszkola... :baffled:

idę :dry:
powodzenia wszyskim i udanego dnia :tak:
 
hej dziewuszki,
pobiłam swój rekord spałam 6 godzin, w tym 2 razy na siku:tak::tak::tak:
dzisiaj idę na USG, i kurcze mam jakiegoś stresa lekkiego:-(
 
Melduje się jak co rano:-)

Nocka możliwa , może trochę za krótka ale nie było źle:-)

Wczoraj mój Ł z rozpaczy, że na piwko po meczu nie poszedł :evil:, najpierw wypił trzy piwa, potem wyciągnął Tequile.
Poszłam sie kąpać, nie było mnie godzinę, ja ci wracam a ten nadziabany jak meserszmit:szok::szok::szok:
Tequili połowe nie ma, cytryna zeżarta :szok::szok:
I tak to oto mój małż pił do lusterka:baffled::baffled: ehhh

Dzisiaj na obiad robię naleśńiki w trzech odsłonach:
dla miłośnika Tequili-z serem zapiekane
dla ciężarówki-z dżemem
dla dżuniora- z owocami

mirosia powodzenia!!

Miłego dnia
 
Mirosia- trzymam kciuki
A ja dzis mam w planach posprzatac laptopa, bo to nie nasz , tylko M z pracy ,no i takiego bałaganu przez 2 tyg narobiła że szok ;), a możliwe że będzie musiał zabrać :no:, oj nie usmiecha mi sie siedziec przy normalnym kompie jak zabioerze . Ale muszę to dziśposprzątać.
A w ogóle obiecałam sobie że jak będę na L4 to zrobię porządek i w swoim kompie - ale juz miesiąc a ja nawet nie ruszyłam. A ile planów było :szok: .

Wiecie co dziewczyny nie wiem co ze mną jest nie umiem normalnie siedzieć, w kościele to noga na nogę zzawsze i jakoś wytrzymam - teraz się opanowuję bo wiem że nie wolno,a w domu na łóżku itp. to po turecku, . a na zwykłych krzesłach, taboretach to nogi pod dupe . Nawet w gościach podkłądam nogę pod tyłek :zawstydzona/y:.
 
i ja się wcześnie witam ;-) nie dla przyjemności wstałam, do pracy muszę iść :no:
głowa mi peka i w ogóle mdli :baffled: mam nadzieję, że nie zaraziłam się od moich przedszkolnych dzieci grypą zołądkową- w piątek była w grupie tylko trójka dzieci :zawstydzona/y:
ale wiecie co, nie umiem tego zrozumieć: dziecko malutkie rzyga i ma biegunkę jak 120, zaraża inne dzieci, a rodzice i tak wysyłają do przedszkola... :baffled:

idę :dry:
powodzenia wszyskim i udanego dnia :tak:
u mnie w żłobku, było to samo, rodzice przysyłali dziecko, czymś tak faszerowali, żebyśmy nie zorientowały się że coś jest nie tak, a gdy zaczęło się coś dziać, i dzwoniliśmy by odebrali dziecko, to wielka pretensja że jak oni z pracy mogą się urwac:/masakra
 
reklama
a miałaś normalny okres??bo może wcześniej zaszłaś w ciąże, a na początku mogą pojawiać sie krawienia(plamienia) w dni kiedy wypadałby okres, albo i w inne:tak:
 
Do góry