reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

witajcie w nowym lepszym tygodniu (bo bliżej do rozwiązania)

u nas nocka w miarę tylko o 6.00 dostałam taki skurcz że na podłodze na czworaka wylądowałam:szok::szok::szok: M nie wiedział o co chodzi:baffled::baffled::baffled:
ale spoko przeszło:tak:

poza tym śnieg sypie pogoda smętna
czekam na kumpele o już jest

do później

Juz konczysz 33 tydzien :-D wiec zobacz jaki sukces :))
 
reklama
z wieści małżeńskich: kłócę się z Jełopem o model wózka i koła skrętne;-):-p

u mnie wszystko sama kupuję, albo mówię że ma być taki i już ja się mojemu nie wtrącam jak kupuje samochód ;-) ostatnio było tak że mi pokazał przed zapłatą a ja tylko potwierdziłam że dobry zakup, każdy ma swoja działkę :tak:
 
Achch przeczytałam wszystko....dużo tego było ale rzeczywiście lepiej czyta się jak mam się więcej postów na stronie:-)
marti czrnuszka czekam na wieści od gina:-D
ja mam wizytę dopiero w czwartek i muszę uzbroić się w cierpliwość....
mam pytanko co do nospy. Dziewczynki kiedy bierzecie nospe jak wam twardnieje brzuch często??? Czy jeszcze jak macie jakieś dolegliwości bólowe lub ból jak na@?
Mi często twardnieje w nocy mam wrażenie,że jak się przebudzam to zawsze jest twardy...ale jak tego nie czuje budzę się z innego powodu np. wyjście do WC lub ból lewego boku? To już wtedy mam wziąść nospę jak mam tak często bezbolesne stawiania brzucha?
 
Acha macie jakieś wieści odnosnie młodej mamusi? Czytałam posty i wiem,że prawdopodbnie mam urodzić czy już urodziła??? Mam nadzieje,że będzie dwupaku jak najdłużej...ale jak piszecie jest w 35tc więc nie będzie źle jak nawet jakby już musiała urodzić:-)
 
u mnie wszystko sama kupuję, albo mówię że ma być taki i już ja się mojemu nie wtrącam jak kupuje samochód ;-) ostatnio było tak że mi pokazał przed zapłatą a ja tylko potwierdziłam że dobry zakup, każdy ma swoja działkę :tak:
sluszna racja... :)
Moj tez jak sobie wybrał auto , ktore kupimy to mu sie nie sprzeciwiłam..chociaz nie wiem na co mu 7 osobowe auto (VW Sharan )...ja nie chce 5 dzieci:-D
a wózek ma byc dla mnie wygodny...wkoncu to ja bede go pchała :)) na dodatek z dwójka dzieci
 
Achch przeczytałam wszystko....dużo tego było ale rzeczywiście lepiej czyta się jak mam się więcej postów na stronie:-)
marti czrnuszka czekam na wieści od gina:-D
ja mam wizytę dopiero w czwartek i muszę uzbroić się w cierpliwość....
mam pytanko co do nospy. Dziewczynki kiedy bierzecie nospe jak wam twardnieje brzuch często??? Czy jeszcze jak macie jakieś dolegliwości bólowe lub ból jak na@?
Mi często twardnieje w nocy mam wrażenie,że jak się przebudzam to zawsze jest twardy...ale jak tego nie czuje budzę się z innego powodu np. wyjście do WC lub ból lewego boku? To już wtedy mam wziąść nospę jak mam tak często bezbolesne stawiania brzucha?
- no -spa jest bezpieczna wiec mozesz ja brac jezeli tylko odczuwasz cos "dziwnego" ja biore 3x 1 dziennie a czasem w nocy jeszcze jedna jak wlasnie mi sie tak robi jak Tobie
 
- no -spa jest bezpieczna wiec mozesz ja brac jezeli tylko odczuwasz cos "dziwnego" ja biore 3x 1 dziennie a czasem w nocy jeszcze jedna jak wlasnie mi sie tak robi jak Tobie


Dziękuje:-);-) Mąż kupił mi nospe ale jakoś nie mogłam się przełamać aby ją wziąźć w weekend wkońcu to też lek:confused: i jeszcze tyle się naczytałam,że niby może powodować u dzieci zmniejszone napięcie mięśniowe...:szok: Ale tyle kobiet tak bierze i jest ok więc musi być bezpieczna;-)
 
Witam:)
Ja też czasami biorę no spe jak mnie brzuch boli. Ja dopiero mam wizytę i USG 29 stycznie, niby miałąm wizytę i usg tydzień temu ale wydaje mi się że całe wieki temu.
A u nas dziś ksiądz chodzi po kolędzie, nienawidze tego czekanaia, ma chodzić od 14 więc u nas pewnie będzie ok.17
 
reklama
Do góry