reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Tabasia dokladnie kochana ja tez krwawilam i plamilam niby mialo byc przez 2-3 dni ale bylo nie caly jeden dzien i w nocy jak wstalam na siku potem juz nie bylo nic :)ale tez mialam dola jak widzialam krew bo japo tych smutnych przejsciach .Nic sie nie martw kochana w ciazy to normalne i duzo kobiet po cytologi plami .Szefowa juz poszlA 4,5 godziny siedziala ale fajnie bylo zrobuilysmy pizze i pojadlysmy i smiechy jak zawsze przynajmniej czas zlecial :))20 lutego mnie zaprosila na urodziny :)domowa imprezka potem oni ide na balety ,spko jak dam rade i bede mogla to na 1-2 czemu nie :))
 
reklama
a ja jeszcze nawiązując do ubranek to lepiej na lewej stronie prasować czy na prawej ?:baffled: szczerze mówiąc to ja niegdy nic nie prasowałam :zawstydzona/y:
ja prasuje dzieciece tak jak i swoje...czyli przód i tył oczywiście w środku już nie ...bez przesady:cool2:

W 36 tygodniu sie robi- nie jestem pewna ale pewnie chwile pozniej tez mozna. Warto zrobic co by gadziny przy porodzie w razie czego nie zarazic.
aha no to pewnie jeszcze mi zleci:tak:
 
Co do nosidelka czy chusty mam to i to :) zobacze wypruboje to sie wypowiem .Duzo czytalam na temat nosidelek Babybjörn i podobno sa git sa tacy co zalecaja sa i tacy co odradzaja jak zreszta wszystko na swiecie jeden za inny przeciw :)Chuste mam nowa i podobno dobra firma DIDYMOS nowa kosztuje 119 euro :)moja byla za 10 na flomarku :))Lece pomyc gary i jestem musze czekac do 2 na M jak komus sie nudzi zapraszam na plotki ciastka przyniose
 
W 36 tygodniu sie robi- nie jestem pewna ale pewnie chwile pozniej tez mozna. Warto zrobic co by gadziny przy porodzie w razie czego nie zarazic.
Koza poplakalam sie ze smiechu :-D:-D:-D:-D:-D

Bardzo wazne jest badanie na paciorkowca.
A tak jeszcze z newsow, to ja na plusie 12kg od poczatku :zawstydzona/y: Ale rozstepow brak :cool2:
 
Tabasia dokladnie kochana ja tez krwawilam i plamilam niby mialo byc przez 2-3 dni ale bylo nie caly jeden dzien i w nocy jak wstalam na siku potem juz nie bylo nic :)ale tez mialam dola jak widzialam krew bo japo tych smutnych przejsciach .Nic sie nie martw kochana w ciazy to normalne i duzo kobiet po cytologi plami .)
Najgorsza to jest chyba ta swiadomosc...
 
Koza poplakalam sie ze smiechu :-D:-D:-D:-D:-D

Bardzo wazne jest badanie na paciorkowca.
A tak jeszcze z newsow, to ja na plusie 12kg od poczatku :zawstydzona/y: Ale rozstepow brak :cool2:
Eee a co ja takiego smiesznego napisałam?
Ja tez bez rozstepów ale mam strasznego stracha bo skóra na brzuchu juz napieta i swedzi mimo ze ciagle smaruje :baffled: mam nadzieje ze wytrzyma bo jakos nie mam ochoty na takie pamiatki.
 
Koza ja mam również problem napiętej i na maxa swędzącej skóry na brzuchu, mam nadzieje, że to nie znak , że zaraz będą rozstępy:dry:

Na piersiach jednynie lekkie mam, trudno nic nie poradze a przytyłam 20 kg brzucha aż takiego duzego bardzo nie mam ale już swędzi :baffled:
 
tabasia moze tezjutro nic nie bedziesz miala :)Co do cuiszkow prasowania ja tylko z prawej strony i to tak hop siup bez przesady przecierz nie musi byc pieknie ladnie nasze ciuchy tez prasuje tak na szybkiego :)zjadlam loda i mi teraz zle a moja mysza cos strasznie szeroka mi sie tam gramolii pcha lokaciami i nogami :-D chyba nie lubi jak siedze przy stole :)
 
reklama
Dobra Dziewuszki, zmykam do wyrka. Pewnie zapowiada sie noc nieprzespana, bo jutro do tyry trzeba wstac o 6:20 :baffled: A ja zawsze tak mam, ze nie spie z niedzieli na poniedzialek. Jak na razie mam plan, ze pojde, ale rano zobacze jak sie bede czula.
Kororowych i do juterka ;-)
 
Do góry