reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

tabasia ja miałam cytologię w 7 tygodniu ciąży i też po niej trochę krwawiłam, potem przez chyba 2 czy 3 dni miałam takie brązowe plamieniai też się przestraszyłam
No wlasnie, ponoc duzo kobiet w ciazy tak ma po cytologii...
Mam nadzieje, ze szybko przejdzie. A wyniki beda pozytywne.
Ja nadzerke mialam raz w zyciu, jakies 10 lat temu, wyleczylam i do tej pory byl spokoj. Zeby sie okazalo, ze to jednak to drugie... :blink:

Ja jestem przeciwniczka nosidelek. Siostra M nam kiedys chciala wcisnac, ale nie zgodzilismy sie. Z chusty tez raczej nie skorzystam.
 
reklama
coś kiepski ruch na BB dzis wieczorem:baffled: przez ten ser na wątku kulinarnym tak mi się zachciało camemberta w panierce że jutro z rana skoczę do sklepu i też sobie usmażę...smaka mi narobiłyście:-D
AniaSkrzat ja dzisiaj wszamałam- ale takiego gotowego,napisałam na kulinarnym.

Kurcze nie straszcie mnie tymi krwawieniami bo ja 20 mam wizyte i bedzie mi pobierac wymaz z szyjki :dry: A jakois nie chciałabym na finiszu sie stresowac bo jak na razie ciąża-bezproblemowa
 
Tak apropo chusty jeszcze to u nas ona najbardziej sprawdzila sie na wakacjach. Bylismy z Bartkiem nad morzem jak mial niecale 6 mies. Bralismy go do chusty, chodzilismy po plazy czy poprostu szlismy sobie na spacer, Bartek swoja droga usypial w niej blyskawicznie, nie trzeba bylo taszczyc wozka ze soba ( oczywiscie jak to bywa nad naszym polskim morzem upalow nie bylo :) )
Chusta tez sie sprawdzila w kryzysowych sytuacjach, jak wyl w domu to bralam go do chusty i robilam spacery wkolo domu albo po dzialce i spal od razu :)
Teraz mysle ze mozliwe ze bede jej wiecej uzywac, szczegolnie latem wlasnie.

Mi to sie wydaje ze od wymazu nie ma krawien, moga byc przy cytologi, a szczegolnie jak sie ja pobiera z takich zmian jak nadzerka itd itp. chociaz ja tez nigdy nie krwawilam, ja tez bede miala teraz wymaz, oby zadne ustrojstwo sie do mnie nie przypetalo...brrr...
 
tabasia możesz krwawić przez to, że ponoć nasze wewnetrzne narządy są w czasie ciąży bardzo ukrwione:tak:


ja też chcę serka smażonego z żurawiną:zawstydzona/y:
 
koza dzięki:tak:Lidla też mam koło domciu to se jutro zafunduje takie pyszności a co!!:cool2: z żurawiną jeszcze nie jadłam ale skoro tak polecacie to sie skuszę. Tabasia nie martw się Kochana,napewno wszystko będzie oki. Dziewuszki czy zawsze w III trymestrze lekarz zleca badanie na te wszystkie bakterie??? bo mi do tej pory nic takiego nie kazał robić ( a pisałyście ostatnio o posiewie ) a ja trochę nie w temacie jestem:baffled::confused:
 
a ja jeszcze nawiązując do ubranek to lepiej na lewej stronie prasować czy na prawej ?:baffled: szczerze mówiąc to ja niegdy nic nie prasowałam :zawstydzona/y:
 
reklama
koza dzięki:tak:Lidla też mam koło domciu to se jutro zafunduje takie pyszności a co!!:cool2: z żurawiną jeszcze nie jadłam ale skoro tak polecacie to sie skuszę. Tabasia nie martw się Kochana,napewno wszystko będzie oki. Dziewuszki czy zawsze w III trymestrze lekarz zleca badanie na te wszystkie bakterie??? bo mi do tej pory nic takiego nie kazał robić ( a pisałyście ostatnio o posiewie ) a ja trochę nie w temacie jestem:baffled::confused:
W 36 tygodniu sie robi- nie jestem pewna ale pewnie chwile pozniej tez mozna. Warto zrobic co by gadziny przy porodzie w razie czego nie zarazic.
 
Do góry