reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

U nas zupka pomidorowa juz gotowa z ryzem :)a w piekarniku sie robi kurczak z ziemniakami ,marchewka i pora :)) mniam,,,,,,,,,,:)A ja sie strasznie spiaca zrobilam zjemy i kimka :)Ale sliczne to malenstwo :)
 
reklama
moniSkaBe - a moze oni mają ten fotelik z przedziału od 0-18 kg. Bo jakoś nie wyobrażam sobie wozic 2 letnie dziecko na leżąco. W tych do 10/13 kg chyba nie bardzo sie da calkiem na siedząco....
Moja siostra przesadziła córkę do następnego fotelika w połowie listopada, a Zuzia jest z 10 stycznia.
Te foteliki do 13 kg sa fajne i bezpieczne już do kupienia za 200 - 300 zł (np chicco synthetis x plus albo cybex Aton - one mają z bezpieczeństwa 4 pkt na 5).
Dziecko przynajmniej do 6 miesiaca powinno byc poza tym wożone tyłem do kierunku jazdy, bo to zwiękasza bezpieczeństwo w razie wypadku. Wogóle to zalecają jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy wozić, ponieważ wtedy na kręgosłup dziecka jest mniejsze obciążenie
Polecam poczytanie stronki fotelik.info :: Artykuły

z tego co pamietam, to Natalka lezala w nim.
i jezdzila przodem do kierunku jazdy.
 
hihihi a ja jeszcze w wyrku, nawet na siku nie wstawalam:-)

Jrstem ciekawa co moja mama na obiad dzis przyszykuje

Ja mam fotelik 0-13kg z Coneco
 
Hej Kochane.Ja jestem nie wyspana.Położyłam sie przed 24,o 24 jakis zastrzeżony nr dzwonił na komórke oczywiście nie odebrałam,wtedy nie mogłam zasnąć dwa razy siku byłam,a i jeszcze spojenie mnie bolało krzyże jak na @.A o 4 mojej teściowej kot sam sobie otwiera dzwi i wchodzi do mnie do góry,trzy razy go wyrzucałam,a waży ponad 6kilo ona ma dwa koty wykastrowane.Normalnie masakra i spałam do 11tej.Pogoda brzydka wietrzna i mrożna,chciałam do kościoła ic ale sie nie da kosciół grzany tylko 15min i jest zimno w nim.Może pod wieczór wpadnie siostra z mężem i maluchami.Trzymam kciuki za młoda mamusie:tak:Miłej niedzieli.
 
blueberry ale słodziak, normalnie schrupałabym:-p

Dzięki dziewczyny za rady, ja to ciemniak jestem, więc się muszę dokształacać od was:-p;-) A właśnie pytam o te pierwsze spacery, bo bratowa Ł mówiła tak jak wy, ze po dwóch tygodniach, jak nie będzie wiało i mrozów, a znowu moja kuzynka powiedziała mi, ze dopiero po miesiącu można zacząć werandować, czy tam przy oknie:confused:
 
blueberry ale słodziak, normalnie schrupałabym:-p

Dzięki dziewczyny za rady, ja to ciemniak jestem, więc się muszę dokształacać od was:-p;-) A właśnie pytam o te pierwsze spacery, bo bratowa Ł mówiła tak jak wy, ze po dwóch tygodniach, jak nie będzie wiało i mrozów, a znowu moja kuzynka powiedziała mi, ze dopiero po miesiącu można zacząć werandować, czy tam przy oknie:confused:

mnie sie wydaje, ze okolo 2 tygodnia mozna zaczac wychodzic.
oczywiscie nie na kilkugodzinny spacer :-D
 
nasza miała 8dni jak na balonie była 15minut następnego dnia już na spacerku 30minut na dworze a potem ile tylko chciałyśmy:tak::tak::tak:
ale Natalka rodziła się 30marca:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry