reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Ja Filipka wiozłam w foteliku ze szpitala i teraz też tak zamierzam zrobić. Zresztą wszyscy tak wozili. We wszystkich gazetach, na szkole rodzenia itp mówią/piszą że bez fotelika zeby nie wozić dziecka samochodem :no: Na pewno na rękach nie wolno, bo jakby tak nawet mała kolizja, tfu tfu, to naprawdę strach o życie dziecka. Dziecko sie ubiera warstwowo i zakłada się kombinezonik, jak zimno to kocykiem zakrywa... i do fotelika. :sorry2:
 
Eee tam :-D
DSCF0218.JPG

Czapa wyglada przeswietnie :-D
 
pusc mu jakas muzyczke, moze jeszcze zastepuje:-)
Matka bedziesz musiala go do jakiejs szkoly tanca zapisac, zeby nie zmarnowac brzuszkowego talentu:tak:

hehehe byle nie baletowej :-D
Karol by mnie pocwiartowal, ze chce by jego Syn byl baletnica a nie pilkarzem :-D

a swoja droga, czy kazdy tata marzy by jego syn byl pilkarzem albo siatkarzem? :-D:-D:-D
 
moniska- mój na pewno ;), i tak w domu mam tysiące piłek, bo sam je uwielbia, nawet teraz sobie kopie :-), zresztą mój był do niedawna sędzią piłkarskim . Dobra spadam odgrzać obiad, bo głodna okropnie jestem
 
reklama
moniSkaBe - a moze oni mają ten fotelik z przedziału od 0-18 kg. Bo jakoś nie wyobrażam sobie wozic 2 letnie dziecko na leżąco. W tych do 10/13 kg chyba nie bardzo sie da calkiem na siedząco....
Moja siostra przesadziła córkę do następnego fotelika w połowie listopada, a Zuzia jest z 10 stycznia.
Te foteliki do 13 kg sa fajne i bezpieczne już do kupienia za 200 - 300 zł (np chicco synthetis x plus albo cybex Aton - one mają z bezpieczeństwa 4 pkt na 5).
Dziecko przynajmniej do 6 miesiaca powinno byc poza tym wożone tyłem do kierunku jazdy, bo to zwiękasza bezpieczeństwo w razie wypadku. Wogóle to zalecają jak najdłużej tyłem do kierunku jazdy wozić, ponieważ wtedy na kręgosłup dziecka jest mniejsze obciążenie
Polecam poczytanie stronki fotelik.info :: Artykuły
 
Do góry