reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Ale niektorzy ludzie to sa qurwy ;//
Szlag mne trafi kupilam ostatnio 1.01 i zaraz zaplacilam 3 rzeczyod jednej qurwy imiala mi wyslac wszystko w jednym kartonie bopo co wysylac kazda rzecz osobno ,tak sie dogadalysmy imialo byc ok .
potem 2 razy mi pisala ze kasa jeszcze nie doszla co juz mnie wkurzalo bo u mnie dawno z konta poszla :/ teraz sie okazalo ze kase ma i mowi mi ze za malo ze jeszcze te inne za przesylke :( co qurwa inne przecierz jedna paczke zrobi a nie 3 i napisalam jej ze w dupie to mam i jak sie do tego kartonu te inne rzeczy nie zmieszcza to ich nie chce w conie wieze bo na bank wszystko wejdzie kolesia chce wyrwac siano :/ i teraz patrze a ona na e-bay podala ze ja nie zaplacilam jej za 2 rzeczy ?://

jak bym taka suke dorwala ............................
 
reklama
xXxIzuLQaxXx wiesz ja tak mialam i kiedys zamiast usiac na kibelku siusialam tak bardziej w gorze i wtedy nic nie bolalo i moglam sie pozdnie wysikac opruznic caly pecherz :)
i teraz jak cisnie a nie moge na siedzaco to wlasnie takna pol stojaco :) i pomaga
 
Ale niektorzy ludzie to sa qurwy ;//
Szlag mne trafi kupilam ostatnio 1.01 i zaraz zaplacilam 3 rzeczyod jednej qurwy imiala mi wyslac wszystko w jednym kartonie bopo co wysylac kazda rzecz osobno ,tak sie dogadalysmy imialo byc ok .
potem 2 razy mi pisala ze kasa jeszcze nie doszla co juz mnie wkurzalo bo u mnie dawno z konta poszla :/ teraz sie okazalo ze kase ma i mowi mi ze za malo ze jeszcze te inne za przesylke :( co qurwa inne przecierz jedna paczke zrobi a nie 3 i napisalam jej ze w dupie to mam i jak sie do tego kartonu te inne rzeczy nie zmieszcza to ich nie chce w conie wieze bo na bank wszystko wejdzie kolesia chce wyrwac siano :/ i teraz patrze a ona na e-bay podala ze ja nie zaplacilam jej za 2 rzeczy ?://

jak bym taka suke dorwala ............................

to faktycznie... ja bym sie nie ociagala tylko do admina zglosila, na e-bayu akurat konta nie mam i nie wiem jak to wyglada ale napewno mozna to zalatwic. A jak placilas?? Przez Internet??



 
!Bhl)BfgCGk~$(KGrHqIH-E!EsLfG5-PWBLJ2SFV(Pw~~_12.JPG


!BhlvLLw!mk~$(KGrHqIH-DQEsKn9klWqBLJ2EjqreQ~~_12.JPG


!BhluDGQB2k~$(KGrHqQH-E!EsLcRW3W)BLJ18bVpRQ~~_12.JPG


to sa te rzeczy i co nie da rady tego wszystkiego do tego jednego kartonu ?
 
zglosilam ale ich tam tez obchodzi asuka jest z berlina a to daleko zeby pojechac i morde oklepac tak na przyszlosc :/ co za szmata ochydnazebyja szczyscilo i jej bokiem wyszlo te 6 euro qurwa lakoma na 6 euro :////////////

placilam przelewem przez bank tylko ze online
 
napisalam qurwie sorry za slowa ale mnie nosi i mala to czuje o kopie i chyba prosi zby mama sie uspokoila :) ze jesli do poniedzialku nie dostane paczki ide do adwokata :( ale to tez kosztuje czasu qurwa mac co za ludzie a ja tu sie streszczam i szybko wszystko wysylam a teraz w dupie a czekac sobie wy swinskie ludzie :/
 
zglosilam ale ich tam tez obchodzi asuka jest z berlina a to daleko zeby pojechac i morde oklepac tak na przyszlosc :/ co za szmata ochydnazebyja szczyscilo i jej bokiem wyszlo te 6 euro qurwa lakoma na 6 euro :////////////

placilam przelewem przez bank tylko ze online

no to zaden problem, mozesz sciagnac ze strony swojego konta potwierdzenie wyslania pieniedzy. To potwierdzenie + wasza korespondencje w ktorej sie dogadywalyscie dolaczylabym do ogolnej skargi.



 
reklama
napisalam qurwie sorry za slowa ale mnie nosi i mala to czuje o kopie i chyba prosi zby mama sie uspokoila :) ze jesli do poniedzialku nie dostane paczki ide do adwokata :( ale to tez kosztuje czasu qurwa mac co za ludzie a ja tu sie streszczam i szybko wszystko wysylam a teraz w dupie a czekac sobie wy swinskie ludzie :/

Kochana nie denerwuj sie tak bardzo, bo dzidzia zebra Ci okopie i dopiero wtedy bedziesz plakac;-) Na spokojnie zglos do e-bay z pelna dokumentacja i na policje. Bedzie to trwalo i musisz uzbroic sie w cierpliwosc ale tamtej p*** tez ciezko bedzie


 
Do góry