reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Kamikaa - Ty coś masz pech ostatnio do takich idiotów na ebayu. Ja ostatnio walczyłam z jedną laską na allegro, tylko w odwróconej sytuacji, bo to ja byłam sprzedającą.

Coś o tym wiem :baffled: ale mój mąż mi coli nie pozwala, ale wczoraj w sklepie sama wziełam :D i już odrazu po zapłaceniu musiałam się napić tak mnie suszyło :-D Z Dawidem wogóle nie miałam smaka na cole czy słodysze :-)

Na colę mam ochotę co jakiś czas. Ale to chyba ze względu na kofeinę, bo rano jak się dorwę do kawy to duszkiem wypijam gorąca tak mi się jej chce :-D
A suszy mnie okrutnie od dawna. Ja już przed ciążą budziłam się w nocy, żeby się napić, teraz to masakra jest! A w dzień jeszcze gorzej. A jak gdzies wychodzę, to ciągle latam do sklepu po jakieś picie. I przewaznie wypijam pół butelki zanim dojdę do kasy :-D
 
reklama
Nie ma sie co stresowac kochana :) Ja kupilam na allegro sukienke która na zdjeciu była wrecz cudowna a baba mi przyslala taka szmate ze nie wiadomo co to jest.. wyglada jak zwykła spódnica na sukienke przerobiona i w dodatku popruta z zepsutym zamkiem.. Mąż jak to zobaczył to zadzwonił do niej i ją zjechal i miala sie zastannowic nad mozliwoscia zwrotu to do teraz milczy babsztyl jeden ;/ ale mała strata krótki żal :)
 
Ja kupiłam sobie ostatnio na allegro spodnie ciążowe dresowe. Było napisane, że są aż do 130 cm. Mój brzuch ma już ok. 115 (dawno nie mierzyłam).
Jak przyszły, to się okazało, że mają tylko ok 90 cm, więc nie wlezę w nie za nic. Napisałam do sprzedawcy, czy mogę odesłać. Po 3 mailach łaskawie się odezwał i kazał odesłać z paragonem. Napisałam, że żadnego paragonu nie dostałam, a ten dalej milczy.
Mam ochotę wystawić negatyw, ale wiem, że i ja dostanę odwetowy negatyw, a nie chce mi się psuć opinii, bo do tej pory nie miałam ani jednego.
I weź tu człowieku bądź spokojny:no:
 
ta suka jak przysle to dostanie3 negatywy tak dla nauczki :/ bo juz mam dosyc tego chamstwa tutaj jest tak ze jako kupujacy mozesz wystawic pozytywny,negatywny,neutralny a jako kupujacy oni tobie tylko pozytywny albo nic :p i tu suka ma pecha :p zobaczymy do poniedzialku jesli otrzymam paczke bez tych ciuszkow to jej ladne komentarze napisze .
A jesli przysle wszystko to tez dostanie negatywne bo za moje nerwy :(
 
ostatnio inna jakas panienka kupila ode mnie pasek nowka ani razu go nie mialam a ta mi pisze ze pasek uszkodzony jaki uszkodzony przeciez ja wiem co wysylam i ta***** zada kasy spowrotem ,napisalam jej ze nie dostanie bo pasek jest 100 %ok i co sie okazalo pasek za maly i dlatego wymyslila ze uszkodzony nie przeczytala ze 95 cm a nie 105 jak jej bylo potrzeba :/ a to nie moja wina jak ktos nie czyta i nie ma w hu+++ walenia i tak czy owak swinia mi ngatywny dala :/i wez tu kazdemu daj rade :////////
 
z nerwow juz podwujnie wysylam :-D jak nie ostatnio jaja z kolyska bo tez chcieli kase extra wyciagnac to teraz kolejna :/

ide lulu i wam spokojnej nocki
 
dziewczyny, az mnie oczy bolą od nadrabiania i na dodatek nie przebrnęłam przez wczoraj, tylko od razu na dziś i nic nie wiem, co wczoraj się działo :sorry:

my w końcu dostaliśmy drugą połowę łóżeczka i mąż je skręcił już :tak: stoi na razie w salonie ;-)
w transporcie trochę się porysowało, ale nie jestem drobiazgowa :-p
za to mąż klnął na czym świat stoi, że krzywo, że zadrapanie, że cos tam :confused2:
no nic, ale drugi raz czekac ponad miesiąc na dostawę- tego bym nie zniosła! :no:

Witam:)
Ja też dołączam do dziewczyn które nie mają spakowanej torby ani upranych ubranek. A prałyście pieluszki tetrowe czy kocyki?

ja nie mam spakowanej torby, na razie spakowałam kosmetyczke dla siebie, coby mąz nie pomylił szamponu z odżywką :-p

i dostałam pozwolenie na kąpiel w wannie:-D:-D:-D:-D

zobacz, jak małe przyjemności potrafią poprawic humor :-D

A można z białkiem w moczu połączyc czeste zawroty glowy, bol podbrzusza i puchniecie nog???

pachnie mi to zatruciem ciążowym, ale lekarz na pewno zna sie lepiej :sorry:

Marcówki, czy was też tak suszy?? Non stop muszę coś pić, straszne mam pragnienie.

ja non stop coś piję... rano przed wszystkim wypijam 3 kubki wody z sokiem, potem kawa i znowu sok :eek:
 
Wszystkiego Naj na nowej drodze życia!!:-D:tak::-);-)

Kochana to mogą być objawy zatrucia, ale jutro na pewno coś lekarz poradzi. Nie martw się na zapas.
No właśnie i to mnie martwi... Strasznie się boję, bo mam dziwne przeczucie, że jutro jak wyjdę z domu, to już do niego nie wrócę w najbliższym czasie... szukam na necie o tych zatruciach, i większość musiało zakończyć ciąże porodem przez cc, dobrze że mam planowaną cc, to nie muszę się dodatkowo martwić, ale mam nadzieję, że z dzidzią będzie wszystko ok, i zleci mi kolejne badania, posiew i nie będzie białka, ani nic niepokojącego!:tak::tak:


Teściowa kupiła dzisaij rożek różowy, usztywniany, i ładny różowy hiszpański kocyk! Piękny! :-) Nie mogę się napatrzeć :-p Będę lecieć, bo jutro muszę wstać o 9.00 bo wizytkę mam na 11, a nie chcę się spóźnić, muszę być jeszcze o wiele wcześniej, bym żadna kobitka nie wepchała mi się, bo chyba spazmów bym jeszcze dostała:szok::baffled::confused: Ale mam stracha! Aż cała się trzęsę!!:confused:

3majcie kciukasy!!

 
pachnie mi to zatruciem ciążowym, ale lekarz na pewno zna sie lepiej :sorry:
Nie chcę też krakać, ale od dziecka mam problem z oczami... Wzrok od kilku lat mi się nie pogarsza, wszystko było ok, żeby nie było, ze wyczytałam się na necie objawów zatrucia, ale powiem, ze zauwazyłam, że jak tylko ściągne okulary to kompletnie nie widzę praktycznie nic... A po chwili dopiero rozmazane kształty rozpoznaje... Tak mam już od kilku tygodni... Teraz bez okularów ani rusz, a wczesniej mogłam normalnie bez oksów przy kompie siedzieć :confused::confused: Nie wiem powiem o tym lekarzowi, zobaczymy co będzie... Mam nadzieje, że wszstko ok :happy2:
 
reklama
Dziękuje kochane :):*

Dziewczyny, a powiedzcie mi czy jeszcze się kochacie ze swoimi mężczyznami? Bo ja to mam wieczną ochote na przytulanki ;) ale się troche boje.. i zastanawiam czy juz tego nie przerwac..
U mnie wszystko ok a ciaza a i ochota jest wiec dajemy czadu :-D Mój małż bardziej bojazliwy ale jak mu wytłumacze to zapomina o lękach na jakies 2 tygodnie ;-) xXxIzuLQaxXx jesli z ciaza ok to nie musisz sie katowac wstrzemiezliwoscia.

ccaroline ja też duuuuzo pije- coli nie lubie ale tez nie lepszymi płynami sie poje bo wypijam ogromne ilosci słodkich soków. A pozniej sie dziwie ze po 3-4 razy w nocy na siku wstaje :eek:

młoda mamusia pogorszenie wzroku nie musi byc objawem zatrucia- czesto sie zmienia wada wzroku w czasie ciazy ale podobno pozniej wraca do normy. Ale oczywiscie lepiej sprawdzic.

ionka dobrze ze w koncu łózeczko przyszło :tak:

Byłam dzisiaj w szpitalu i rozmawiałam z połozna z która chce rodzic. Bardzo pozytywne wrazenia. Babeczka super z duzym doswiadczeniem. Wszystko opowiedziała, wytłumaczyła. Warunki w szpitalu bardzo dobre- chyba niedawno był remont. Podejscie do rodzacej super- matka rodzi jak chce one najwyzej sugeruja rozne rozwiazania z których mozna wybrac to co sie chce, pozycja dowolna, nie nacinaja krocza rutynowo chyba ze jest to konieczne ale tez tylko za zgoda rodzacej. Opłaty o połowe mniejsze niz we wrocławiu :szok: W sumie do szpitala niewiele trzeba zabierac- paczke pieluszek i chusteczki- ubranek i innych bambetli nie trzeba, koszule do porodu daja, najwyzej swoje na pozniej. bardzo pozytywne odczucia :tak:
 
Do góry