reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam sie porannie :)

Alle sie dzis wyspałam, mmm niby nie długo ale bez wstawania :tak:
ba1983 witamy nową mamusie:-)

Co do picia w ciazy to pije masakrycznie duzo!!! głównie wode niegazowaną, ale mam czaem taką faze na cole ze :szok:no i wtedy pochłaniam od razu litrowa butelke:zawstydzona/y:na szcxescie nie zdarza sie to czesto

Nie pamietaqm która mamusia pisala o białku w moczu ( chyba młoda mamusia), nie powinno go tam byc wiec lepiej szybciutko do lekarza, a nie czytaj za duzo w necie, bo sie jeszcze badziej zestresujesz:tak: Ja jak mi wyszło ostatrnio za duzo jakichs neutrofilii to jak poczytalam w necie co to oznacza to szok przezylam ( nowotwory, hivy i inne "cuda" ;-)) A u lekarza okiazalo sie ze wszystko jest ok:)

Ja odkad jestem w ciazy to słodkie wrecz pozeram, tak jak ktoras pisala ze obiady moga nie istniec ( no chyba ze np pierogi z truskawkami, nalesniki na słodko i tp hehe :)

Izulka sliczna z Ciebie mamusia :tak: no i pieknie wygladacie! Jeszcze raz wszystkiego naj naj naj :***

Patinka super ze z Wami wszystko w porzadku, oby do marca :tak:

Co do przytulanek, to są ale rzadziej niz przed ciaza i delikatniej, mój M mowi ze boi sie ze zrobimy małej krzywde ;) A teraz jak juz jest główka w doł to tym bardziej ma opory, ja tez mam casem blokady:)Ale ogolnie nie narzekamy hehhe:-)

Wavejka hahaha usmialam sie strasznie z pomysłu twojego małża na zabawe hehehhe

A my dzis mamy kolędę i prawdopodobnie bedziemy na nia czekac do cwieczora, zaczynaja od 16 ale od ostatniej klatki a my mieszkamy w pierwsszej :/ nienawidze tego czekania wrrrrr
Bylismy wczoraj u moich rodziców i dsostalismy juz pierwsza paczuszke z ubrankami :) pare pajacyków, kaftaników i czapusi:) słodziutkie :)) Babcia nie moze sie opanowac jakchodzi po sklepach hihih
Na obiadek dzisiaj moja ulubiona fasolka po bretonsku mniam:)
Miłego dzionka brzuchatki :*
 
reklama
Ja też już nie śpię, aczkolwiek niewyspana jestem wiec pewnie zaraz się kimnę. :-D

kamikaa współczuję Ci z tym e-bayem...ja dziś tez wysłałam do sprzedawcy z Allegro maila czy wysłał towar - ciekawe czy w ogóle odpisze :dry:

Dziewczyny czy zdarza wam się swędzenie kostek u nóg??? Czy to cos poważnego? bo mnie w sumie tylko z rana swędzą, a boję się ze może to być wskazane do rodzenia przez CC.
 
Dzień doberek:-)
Laski nie wyszukujcie u siebie chorób bo to wiekiem emerytalnym zalatuje:-D
Najlepiej oceni lekarz czy wszystko dobrze,po co zamartwiać się na zapas.Wczoraj cieszyłam się,że mnie nie suszy to mam za swoje..od rana pić mi się chce...ale może to po śniadanku-chlebek z masełkiem i polędwicą łososiową...mniam:tak:
 
To i ja już wstałam ;) Jakoś nie mam weny twórczej i nie wiem co ja dziś będę robić :-(. Spałam dziś jak zabita . Niby ze 2 razy wstawałam ale bardzo tego nie pamiętam, jakbym lunatykowała:szok: .
Co do swędzenia to ja mam nieraz ale całych nóg a szczególnie łydek. I to zazwyczaj w nocy :wściekła/y:. Ale ostatnio się uspokoiło.
 
dzien doberek :))

ja tez juz wstalam...tesciowa zabrala sebusia, ale juz go przyprowadzila....ale sie napilnowala :baffled:
juz po sniadanku :-)
i teraz sie bede nudzic :)



Kochana, a moge spytać co się stało z Jasiem? Przepraszam że pytram, ale nie było mnie troche czasu i nie jestem w temacie i trochę się zaniepokoiłam..
Ale ciesze się że Szymuś rośnie :) GRATULUJE! :*

Ja, moje kochane, nareszcie mam neta :) To już była tragedia bez kontaktu z Wami i światem ;/ Zaraz dodam jakieś zdjęcie ze ślubu, tylko powiedzcie mi gdzie..

Aha, byłam 21.12.2009 na USG i moja córeczka ładnie rośnie :) z usg wyszedł mi termin na 25 luty :) ale zobaczymy jak to bedzie :)
- Kochana jak super ze piszesz !!!!!!!!!!!!!!!!! gratuluje z calego serca myszko. Poczytaj kilka stron wczesniej tam Maborka pisała o tragedii.

- Cuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuudnie wyglądacie, sliczna z Ciebie mamusia :)

A ja wróciłam z teściowa z miasta tak sie nachodziłam ze mnie to spojenie boli,muli mnie.Kupiliśmy też duzo ubranek.Ide wziąsc ciepły prysznic,może mnie troszke obudzi.Żegnam sie do juterka.
- zazdroszcze zakupków z tesciową :baffled: ja zawsze marzylam o nowoczesnej tesciowej , chodzeniu z nia na zakupy i zeby byla moja przyjaciolka....Troche mi sie nie udała tesciowa hehe . Ale postanowilam ze ja nie bede taka tesciowa dla moich synowych :)

Jejku dziewczyny nie umiem Was nadrobić hehehe.
Byłam na wizytce i jest OK. Szyjka dalej 10mm ale ważne ze sie nie skraca. Z leków dodał mi dalej Relanium na noc przez 7 dni a później doraźnie. Mówił że mam je brać bez obaw. Bo to dobrze dziala na uspokojenie macicy a dla małego to zadne zagrożenie. Badań mi nie zlecal bo miałam komplecik w szpitalu. Następna wizytka 10 lutego. Jeśli coś by sie działo czy cokolwiek mam przyjść wcześniej. Nie dał mi Ispotinu w sumie nie wiem czemu hehe. Powiedziałm ze czasami serduszko mi szaleje ale chyba musi sie dziać coś więcej. Bo ciśnienie mam książkowe. No i znowu następny lek na grzybki wiadomo gdzie. Ahh ale zapłaciłam za niego w aptece 2,59 haha wiec spoko hehe.
Rybko ciesze sie bardzo że u Ciebie tez OK!!!!!!! Ja Ci mówie...my jeszcze przenosimy te nasze dzieciaczki hehe
Ide dalej nadrabiać :-)
- Super ze u Gina ok!!!! trzymam kciukasy zeby bylo tak dalej!;-):-)

uff.. zmeczylam sie, tyle nadrabiania :-D

ja to chyba musze Karolowi gre wykasować "niechcacy" by czasami dopuscil mnie do komputera :-D

ja na cole mam ochote jak ja zobacze, tak to moze nie istniec.

ale teraz mam ochote na paste z tunczyka. Czekam na groszek, az mi Karol przywiezie i ide gotowac jajka :-D

a z tym wozkiem... sama juz nie wiem. W sumie w Grodzisku Mazowieckim trzeba dac za v4 blekitny 890, a tutaj za pomaranczowy 650 z przesylka juz. Takze co tu duzo gadac, prawie 250 zł roznicy.
No zobaczymy jeszcze. Moze urobie Karola.. ta coreczka :-D w przyszlosci hehehe..
- no ja wiem jak to jest jak trzeba sie liczyc z kasa :) pomoaranczowy tez ladny , namów meza. A i jak jego rozmowa?? dostal prace??

Dziękuje kochane :):*

Dziewczyny, a powiedzcie mi czy jeszcze się kochacie ze swoimi mężczyznami? Bo ja to mam wieczną ochote na przytulanki ;) ale się troche boje.. i zastanawiam czy juz tego nie przerwac..
- ja sie kochalam ale od kad mam skorocona szyjke to nie mozemy.... wiec jezeli nie ma przeciwskazan to nie powstrzymuje ochoty:-D

ale mój mąż ma zabawy z dzieckiem echhh....:szok:
związał jej rece i nogi szalikami i kaze jej wstawac, a ta próbuje i sie przewala..
ciekawe kto ma więcej radochy...:-D
- rozumiem ze chodzi o starsza corenke ??:-D

Co do picia to ja niestety musze wypijać minimum 3 litry płynów dziennie.. To wychodzi mi tak butelka wody mineralnej i kilka zielonych i owocowych herbat :) Bo czarnej herbaty nie moge.. Musze tyle pić żeby mi non stop nerki czyściło. Leki mi chyba juz przestały działać bo mam kłopoty z siusianiem ;/ bo jak ide do kibelka to zrobie kilka kropelek i jeszcze z wielkim bólem.. Sama nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Najgorsze jest to, jak nei moge sie wysiusiać a mi sie chce, to momentalnie mi brzusio twardnieje i pobolewa :( Ma tak któraś z Was?
- ja tak mam w nocy jak baaardzo chce mi sie siku to wstac nie moge tak mnie brzuch boli, ale potem jak sie wysikam to przechodzi taki luzzzz
Ale niektorzy ludzie to sa qurwy ;//
Szlag mne trafi kupilam ostatnio 1.01 i zaraz zaplacilam 3 rzeczyod jednej qurwy imiala mi wyslac wszystko w jednym kartonie bopo co wysylac kazda rzecz osobno ,tak sie dogadalysmy imialo byc ok .
potem 2 razy mi pisala ze kasa jeszcze nie doszla co juz mnie wkurzalo bo u mnie dawno z konta poszla :/ teraz sie okazalo ze kase ma i mowi mi ze za malo ze jeszcze te inne za przesylke :( co qurwa inne przecierz jedna paczke zrobi a nie 3 i napisalam jej ze w dupie to mam i jak sie do tego kartonu te inne rzeczy nie zmieszcza to ich nie chce w conie wieze bo na bank wszystko wejdzie kolesia chce wyrwac siano :/ i teraz patrze a ona na e-bay podala ze ja nie zaplacilam jej za 2 rzeczy ?://

jak bym taka suke dorwala ............................
- o Ludzie:baffled: ale sucz....okrasc cie chce czy co:confused: ale ludzie sa pazerni...swoja droga te ciuszki to by sie wcisnely do tego kartonu :confused: nie denerwuj sie MYcha , malutkiej to szkodzi.

Ja też już nie śpię, aczkolwiek niewyspana jestem wiec pewnie zaraz się kimnę. :-D

kamikaa współczuję Ci z tym e-bayem...ja dziś tez wysłałam do sprzedawcy z Allegro maila czy wysłał towar - ciekawe czy w ogóle odpisze :dry:

Dziewczyny czy zdarza wam się swędzenie kostek u nóg??? Czy to cos poważnego? bo mnie w sumie tylko z rana swędzą, a boję się ze może to być wskazane do rodzenia przez CC.
- mi mi mi sie zdarza!!!! i to nie tylko kostek tylko całe łydki mnie swedzą masakrycznie!!! i podejrzewam ze to od zatrzymywania sie wody w organizmie...
 
Witam :) nocka spokojna, aż czasem zapominałam, że w ciąży jestem, brzuch wcale mi nie przeszkadzał i do kibelka nie wstawałam. :tak:

U nas świeci piękne słonko, śliczne widoki z balkonu.
Zaraz lecę śniadanko robić, najwyższa pora, synek już się dopomina.
A jutro wizyta i w końcu dowiem się ile waży córeczka :) Ostatnie USG miałam w 20 tc i ważyła 330 g :-D

Do później.
 
reklama
witam z rana

u nas nocka TRAGEDIA
nie wiem co robić Natalka nam się budzi w nocy i domaga się naszej obecności u siebie w pokoju i trwa to 2-3 godziny masakra my jej nie ustępujemy więc płacze wrzeszczy nie wiem o co chodzi :-:)-:)-( jakiś koszmar
zaczęło się jak poszłam do szpitala ok to zrozumiałe ale teraz jestem:-(
nie wiemy jak postąpić
człowiek mądry jest jak radzi innym rodzicom a sam ręce rozkłada:no::no::no:

więc kolejną nockę jestem nie wyspana:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

poza tym ok
cukry jako tako się trzymają


O Patinka fajnie że u was ok ale wizyta za miesiąc sporo czasu sobie ten gin dał

jak doczytam resztę to popisze

miłego dnia
 
Do góry