reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

ja to spokojna jestem przez tydzien po wizycie... później zaczynam sobie wkręcac jakies dziwne historie jak mnie cos zakłuje albo zaboli.. i chodze i sie schizuję echh.. ale juz bliżej niż dalej :):-):-)
 
reklama
uff.. zmeczylam sie, tyle nadrabiania :-D

ja to chyba musze Karolowi gre wykasować "niechcacy" by czasami dopuscil mnie do komputera :-D

ja na cole mam ochote jak ja zobacze, tak to moze nie istniec.

ale teraz mam ochote na paste z tunczyka. Czekam na groszek, az mi Karol przywiezie i ide gotowac jajka :-D

a z tym wozkiem... sama juz nie wiem. W sumie w Grodzisku Mazowieckim trzeba dac za v4 blekitny 890, a tutaj za pomaranczowy 650 z przesylka juz. Takze co tu duzo gadac, prawie 250 zł roznicy.
No zobaczymy jeszcze. Moze urobie Karola.. ta coreczka :-D w przyszlosci hehehe..
 
ja to spokojna jestem przez tydzien po wizycie... później zaczynam sobie wkręcac jakies dziwne historie jak mnie cos zakłuje albo zaboli.. i chodze i sie schizuję echh.. ale juz bliżej niż dalej :):-):-)
Mam dokładnie to samo! Mój mąż mnie tylko wtedy pociesza, chociaż czasem widzę, że ma dość tych moich wymysłów:-p
A ja sama wizytę mam dopiero za tydzień, a Wy wszystkie już po:baffled:

Ciążowe zachcianki dopadają mnie rzadko, ale wczoraj mój M coś wspominał o koledze o przezwisku Knedel i .... myślałam, że mi język ucieknie, tak mi się knedli zachciało:-)
 
Mam dokładnie to samo! Mój mąż mnie tylko wtedy pociesza, chociaż czasem widzę, że ma dość tych moich wymysłów:-p
A ja sama wizytę mam dopiero za tydzień, a Wy wszystkie już po:baffled:

Ciążowe zachcianki dopadają mnie rzadko, ale wczoraj mój M coś wspominał o koledze o przezwisku Knedel i .... myślałam, że mi język ucieknie, tak mi się knedli zachciało:-)


hehheeh MOLLY :))))):-) toś teraz mnie zrobiła z tymi knedlami....:szok::-D:-D
już wiem co jutro na obiad :D:-D
 
Bylismy na miescie ale nigdzie nie ma fajnych firank :( nic nic nic
Pojedlismy serka pieczonego z pomidorami i papryka w oleju z oliwek pychotaa i teraz ciezko sie ruszyc :))
jutro lece zalatwiac kolejne sprawy mam nadzieje ze pomyslnie i tak dzien zadniem zleci :))

IZULLA slicznie wygladacie :))
 
W piatek przjdzie ten paproch od kompa :) ima mi to zrobic bo szalu idzie dostac .
Za kazdym razem jak mi sie wylaczy to oddycham gleboko i staram sie nie denerwowac :/
 
Dziękuje kochane :):*

Dziewczyny, a powiedzcie mi czy jeszcze się kochacie ze swoimi mężczyznami? Bo ja to mam wieczną ochote na przytulanki ;) ale się troche boje.. i zastanawiam czy juz tego nie przerwac..
 
reklama
Do góry