reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

xXxIzuLQaxXx, jak ginekolog nie widzi przeciwwskazań, to nawet i do dnia porodu można:-)
Zazdroszczę Ci ochoty, bo ja mam coraz mniej:baffled:

hehheeh MOLLY :))))):-) toś teraz mnie zrobiła z tymi knedlami....:szok::-D:-D
już wiem co jutro na obiad :D:-D
Jakbym miała śliwki, to też bym zrobiła, ale mrożone jakoś mi nie podchodzą;-)
 
reklama
Dziękuje kochane :):*

Dziewczyny, a powiedzcie mi czy jeszcze się kochacie ze swoimi mężczyznami? Bo ja to mam wieczną ochote na przytulanki ;) ale się troche boje.. i zastanawiam czy juz tego nie przerwac..
Na początek również gratulacje:-)
Co do przytulanek to my tak raz w tygodniu pozwalamy sobie ale delikatnie i bez akrobacji.Też boję się czy nic się nie stanie,tym bardziej,że po...brzuszek twardnieje na kilka chwil.
Jeśli chodzi o picie,to ja nie biję za dużo bo i nigdy nie miałam takiej potrzeby.Myślałam nawet,że mogę mieć za mało wód płodowych ale na razie jest oki.Gorzej ze słodkim....dzisiaj wszamałam 3pączki na raz i bardzo po tym cierpiałam...brzuch bolał kilka godzin.:baffled:
 
reklama
Co do picia to ja niestety musze wypijać minimum 3 litry płynów dziennie.. To wychodzi mi tak butelka wody mineralnej i kilka zielonych i owocowych herbat :) Bo czarnej herbaty nie moge.. Musze tyle pić żeby mi non stop nerki czyściło. Leki mi chyba juz przestały działać bo mam kłopoty z siusianiem ;/ bo jak ide do kibelka to zrobie kilka kropelek i jeszcze z wielkim bólem.. Sama nie wiem dlaczego tak sie dzieje. Najgorsze jest to, jak nei moge sie wysiusiać a mi sie chce, to momentalnie mi brzusio twardnieje i pobolewa :( Ma tak któraś z Was?
 
Do góry