reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Hej

Ja nie daje rady byc na biezaco, niestety ale czasu mi brak.

U nas ok.
Wspolczuje wymiotow, ja sie czuje dobrze tylko mnie ogromna sennosc wciaz ogarnia. Mam nadzieje ze to minie szybko bo nie mam sily na nic.

Ide spac, Pozdrawiam.
 
reklama
Tabasia Kurczę jak zrobić taki suwaczek jak ty masz bo bardzo mi się podoba. Wchodzę na tą stronkę i niewiem co mam wybrać. Pomocy!!

Mycha jak ja sobie przypomne ile ja sie tego naszukalam :-D:-D:-D chyba z tydzien :-D ale juz tlumacze Ci szybciutko co i jak ;-)
wjedz na stronke EvenHealth.com
po lewej stronie bedzie link "tickers", pozniej po prawej stronie "baby development" tylko ten drugi link(pierwszy pokazuje taki suwaczek jak ma Agniesiak :happy2:), wybierz kolor, wpisz date porodu, get you code :-) i gotowe :-)
mam nadzieje, ze nie bedziesz miec zadnych problemow z wklejeniem ;-)

Mdli, mdli, mdli... bleeeeee :eek::eek::eek: Bylismy dzis na obiedzie i zamowilam sobie grillowanego pstraga i jak tylko kelnerka odeszla od stolika to mowie do mojego M, ze zaloze sie, ze mi go z glowa przyniosa. No i sie nie pomylilam!!! Jak zobaczylam ta biedna rybe na moim talerzu, to normalnie mi oczy mgla zaszly :-D:-D:-D Biedny M musial sie z tym rozprawic i dobiero moglam przystapic do konsumpcji :tak: Smakowal mi, ale chwile pozniej znowu bylam glodna... Tez tak macie, ze robicie sie przerazliwie glodne w ciagu kilku minut? Bo ja juz z tym wytrzymac nie moge :wściekła/y: I od razu mnie zoladek boli, a o czy nie pomysle, ze bym zjadla, to niedobrze :baffled:
Dzis od rana lecialam na bulkach z maslem i pomidorem :szok: Bardzo ... zdrowe :nerd:

Milego wieczorku Mamuski ;-)
 
Tabasia Należę do tych niecierpliwych, i z tej strony próbowałam i z tej i nie dało rady. Na szczście z twoją pomocą wszystko jest jasne ;)))
Wielkie dzięki, jutro po wizycie u lekarza jak już będę pewna na 100% co do daty porodu, zrobię sobie taki napewno!!!

Co do ryby to nie spotkałam się ze pstrągiem bez głowy, w tym cały urok ;)
Mam męża wędkarza także te widoki nie robią już na mnie wrażenia. ;-)

W pierwszej ciąży tez bardzo wymiotowałam, po dwóch miesiącach schudłam 3 kg. Teraz mało mnie mdli, o wymiotach niema mowy :-) I z tego jestem happpyyy!!
 
Wiecie cooooo niemogę się doczekać miłego czasu naszych wspólnych dzidziusiowych zakupów. Tak dobrze jest mieć się kogo doradzić, a ile rzeczy można się dowiedzieć właśnie dzięki takim "pogaduszkom".. Ja już powoli sobie marzę i oglądam a to wózki a to inne bzdety. Uwielbiam tę chwilę która niebawem nadejdzie :tak::-)
 
Hej Hej....:)
tyle piszecie ze trudno za Wami nadązyc....
ja dzisiaj sie czuje ok brzunio troche pobolewa.....w czwartek ide do lekarza juz nie moge sie doczekac!!!!!!! piersi coraz bardziej bola masakra uwielbiam spac na brzuchu a tru lipa ni ma jak jak wszystko boli....mamy piekna pogode i dlatego tak dlugo mnie nie bylo bo łaze cały dzien po dworze z moim pierworodnym... :)) myśle nam zmiana fryzury ale niewiem na jaka....buziaki slonka:*
 
witam w niedzielny poranek

ja gotuje obiad a maz wzial corke i pojechal do dziadkow wiec nadrabiam czytanie.
mdli mnie od tych zapachow ale jesc cos trzeba i gotowac dla rodzinki.
wczoraj odiwedzila nas kuzynka z rodzina tez jest w ciazy termin ma na wrzesien slodko wyglada z brzuszkiem

witam nowe przyszle marcweczki

kasiamaj wiem co czujesz ja poronilam w 9tyg ciazy. trzymaj sie cieplutko
 
Witajcie dziewczyny,
w niedzielny poranek idę na całość;-)
gotuję sobie jajka na miękko:-D, bo mi się zachciało
Jak się nie przywitam z muszlą, to może mnie ominą ciążowe mdłości (jak do tej pory nie zwracałam)


tabasia też mam tak- jak tylko, zjem zaraz mam ssanie w żołądku , ale jak coś jeszcze wsunę to ledwo idę (tak miałam wczoraj po grillu:tak:)

pozdrawiam cieplutko
 
Witam w słoneczny niedzielny poranek:-) Widzę, że grono marcóweczek się powiększa:-)
Swoją drogą mam ważne pytanie do tych z Was, które biorą lekarstwa na podtrzymanie, plamienia - chodzi mi o Duphaston i inne "wspomagacze". Wczoraj znowu zaczęłam plamić i wzięłam po raz pierwszy Duphaston - 1 tabletkę rano i jedną pod wieczór. Myślałam, że będę wzywać pogotowie, tak mnie bolała wątroba:-(Całą noc się męczyłam. Czy Wy też miałyście / macie takie objawy? Czy w przypadku innych leków też są takie objawy? Może któraś z Was, która bierze coś innego niż Duphaston, przeczytałaby na ulotce swojego leku o skutkach ubocznych i napisała, czy też powoduje bóle wątroby? Muszę zmienić lek, bo się wykończę:-(
 
Cześć dziewczyny...czy którąś oprócz mdłości męczą omdlenia? Ja już nie mogę sobie dzisiaj poradzić...mąż jest w pracy więc nie ma nikogo w domu, ciągle leże w łóżku bo inaczej mam samolot w głowie. W łazience upadłam na kafle, całe szczęście że skończyło się tylko na siniakach :nerd: mam nadzieję że Wy miałyście lepsze poranki ....
 
reklama
Witam marcóweczki ja po raz pierwszy na waszym forum ale postanowiłam się uaktywnić:-D
To mój 5 tydzień na razie urosły mi tylko piersi( niebawem będę musiała poszukać jakis namiot by okryć tą moją mleczodajnie :baffled:) Bolą mnie, są delikatne itd.
Czasami mnie zemdli, a w pierwszej ciąży w tych tygodniach to niezłe mnie już mdliło.
Na razie jest fajnie:-)
Aha jeszcze jestem troszkę bardziej śpiąca.
Pozdrawiam :-)
Witamy, witamy w marcowym gronie:tak::-)

Mi tam piersi mogłyby urosnąć. Ja mam 75 B. teraz troszkę mi urosły ale część staników jest jeszcze na mnie dobra
Na mnie moje staniki tez sa w większości dobre:tak:Choc widzę, ze ciut ciut mi piersi podrosły ale nie za dużo:tak:

Wiecie cooooo niemogę się doczekać miłego czasu naszych wspólnych dzidziusiowych zakupów. Tak dobrze jest mieć się kogo doradzić, a ile rzeczy można się dowiedzieć właśnie dzięki takim "pogaduszkom".. Ja już powoli sobie marzę i oglądam a to wózki a to inne bzdety. Uwielbiam tę chwilę która niebawem nadejdzie :tak::-)
Ach.. Kochana:-D ja o niczym innym nie myślę tylko jaki wózek itp;-):-D Nawet na allegro z M juz ogladaliśmy i jak jesteśmy na spacerku i widzimy parę z wózeczkiem to od razu mówimy co nam się w wózku nie podoba ( że małe koła i dziecko się trzęsie wtedy jak galareta jak jedzie po nierównej powierzchni itp);-) I mamy nawet jeden czy dwa modele upatrzone już:tak:

 
Do góry