reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Missis super suknia- jak ja bym chciała brać jeszcze raz ślub.
Byłam na zakupach w lumpku no i zostawiłam 70 zł, ale nakupiłam \
- 3 bodziaki z długim + 1 taki niby wełniany
-2 z bodziaki krótkim
-2 pajacyki z długim +1 na ramiączkach
- 1 kaftanik
- 1 polarową bluzeczkę z kapturkiem
- 2 czapeczki
Kilka takich wypadów i będę miała na początek wszystko , na zapas nic nie kupuję , byłam w zwykłym sklepie to 1 szt. body ok. 20 zł. Szok. Zamierzam kilka sztuk pokupować nowych ale całej wyprawki nie.
Dziewczyny słyszałyście o tej kobitce z okolic Poznania , za 3 miesiące miała rodzić, niby tylko ze zwykła gorączką trafiła do szpitala a potem ją przewozili ze szpitala do szpitala i w drodze zmarła:-( i dzidzia też . Bardzo nie wiem nic dokładnie bo tylko końcówkę w wiadomościach słyszałam.

cyknij fotki :-)

o kurcze.. ale historia..:baffled:
 
reklama
baby nie piszcie tyle, bo jak wracam z pracy to nie daje rady z czytaniem:-D:-)

no.. to i my dostalismy prezent na nowy rok.
Karol stracil prace... super..:baffled:


współczuję
beznadziejna wiadomość, mam nadzieję, że szybko znajdzie nową:dry:



Cześć dziewczyny :)

Co do seksu, to ja mam szyjkę w porządku i nie słyszałam żadnego sprzeciwu w gabinecie. Sprzeciw to czasem ja wyrażam, bo przeważnie po orgazmie pobolewa mnie brzuch... :no:

u mnie to samo...trochę mi brzuch twardnieje, więc nie szalejemy:-D


mnie to się tak lało że na te wkładki nie wyrabiałam. Paczka dziennie mi szła.


...ze mnie po tych 10 dniach jak sie lało tak sie lało. Jak weszłam pod prysznic to po ścianach mi sikało :dry:

hehheheee
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
nie no masakra, juz sobie wyobrażam te tryskające mlekiem cycuchy:-)

ciekwawe czy tez tak będe miała


dziekuje :) kurcze na zywo jest piekniejsza ale najwazniejsze z e juz jutro ja w domciu bede miala :-) sudowna jest tylko te moje kropki troch epsuja efekt no ale coz...

pięknie wygladasz kochana, ja tam tez kropek nie widzę:-D

Hejka,jestem juz w domciu.Z wizyty jestem zadowolona.Synek waży 1460 gin mówił,ze mały chłopczyk bedzie,łożysko na tylnej ściance poprawiło sie moge rodzić sn,jest juz ułożony główką w dół gin mówił ze prawidłowo.Wizyta z miesiąc.Mam brać dalej żelażo.A żadnej fotki nie dostałam.

cieszę się, że z wami wszystko w porządku:-D
buziaki
 
marela wklej fotki kochana :)
Jejku szokkkkk :( ale takie tragedie sie zdazaja .

Ja staram sie myslec pozytywnie bo inaczej idzie zwariowac .
Najpierw poczatki ciazy i strach do 12 tc potem kolejne tg i strach obawy teraz pod koniec tez a to malo sie rusza a to to i tamto a to sie naczytam o tej cholernej pepowinie i sie obawiam ze mala sie zakreci i udusi a potem jak sie dzieci urodza bedziemy tez sie bac bo ta smierc lozeczkowa mamciu kochana a wydawalo by sie ze to wszystkie takie normalne i naturalne mialo by byc .
Strach i obawy zamiast radosci i spokoju .

Widzialyscie juz sa wrzesniowki :)

Tak sobie mysle tz samo sie mysli ze rok temu 17 lutego moj Aniloek poszedl do nieba i moze teraz tak 17 lutego urodzi sie juz ta Anioleczka :) nie wiem czy nie zawczesnie by to bylo tak mniej wiecej bedzie to 36-37 tc chyba juz wtedy git ?:)
Nie wiem czemu ale od wczoraj tak mi sie mysli .
 
Co do sexu to mamy zakaz od samego poczatku ZERO NIC juz nawet nie wiem jak to smakuje a ochota nieraz taka ze szok :-D
Ale nie ryzykujemy i uprawiamy petting :-D jakos tak sie nazywalo tak :-D?
Jak nastolatki :-D
Ale pozniej achhhhhh bedzie sie dzialo
 
u tej ciężarnej kobiety podejrzewali AH1/N1, rano słyszałam:-(
straszne...

mag349 czy ty oby jutro nie lecisz na USG?
trzymam kciuki, wiesz za co:-)

dziewczyny, wszystkie bierzecie nr do ccaroline, a kto odbierze jej sms z porodówki? :-D;-)

moje dziecko zdecydowanie nie lubi, gdy śpię na prawym boku - wczoraj tak mnie zboksowało, że siłą rzeczy musiałam się przekręcić na lewy bok:-p

właśnie zrobiłam przelewy za 300 zł - wszystko zakupy na allegro - ale przynajmniej bede juz miała spakowane troby do szpitala:tak:
 
reklama
Do góry