reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

no internet to czasem pomocna rzecz ale tez w duzej mierze szkodzi jak po porodzie to jak mi ciasniej bylo i sie balam palucha wsadzic to pozniej sobie wkrecalam ze mi macica wypadla haha :-D:-D:-D bedzie dobrze mrozik, jutro napewno uslyszys dobre wiadomosci ze z dzidzia ok wszystko a moze da sie zwalczyc przyczyne tej male ilosci wod i sie da ja jescze nadrobic... trzymam kciuki :tak:
 
reklama
mag - a to ci dopiero "podarunk" :-D. Nono, pozazdrościc hojności ;-). Fajna niespodzianka
A co do wagi małej, to raczej mniejsza niż większa :) - prawie idealnie w środku siatki centylowej - troszeczkę pod. Jak dalej będzie taka proporcja to waga w 40 tygodniu wyjdzie tak 3100-3300, czyli norma - a Filip zawsze ważył 2 tygodnie do przodu i urodził sie 4 kg, i to 2 tygodnie przed terminem, tak więc do 4,5 kg by pewnie dobił

no to akurat:-D
nie będziesz się musiała męczyć z dużą dziewczynką:-D

a internet nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, można sobie co nieco wkręcić:tak:

trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku z Malutką
 
U nas tez waga ponad norme - w 29tyg bylo 1650g (srednia to ok. 1400).
Kurcze - mam nadzieje, ze go nie upase do 4kg bo sie zalamie jak mi przyjdzie go rodzic :-D
A czy od 4kg to juz nie robia problemow z cesarka?
 
Priscilla - niestety przy kolejnym dziecku to uważają że i 5 kg urodzisz. Moja kolezanka miała 4600 i kazali jej naturalnie rodzic, bo juz jedno urodziła. Dopiero jak powiedziała że przy pierwszym miąła krwotok, al było malutkie i mieli jej krew przetaczać to się wzięłi i 2 dni debatowali i w końcu ja pocięli.
Jeszcze jedna sprawa że mog ana usg zmierzyc i powiedziec że 3800 - tyle im wyjdzie, a jak sie urodzi to sie może okazac że 4200 :-D.
Zależy jak u Ciebie podchodzą lekarze :tak:
 
hej kochane, ja juz po glukozie i reszcie badań
nie była zła, po prostu jakbym piła rzadki lukier, tylko mnie troche potem muliło i odbijało mi się smakowo cukrem pudrem:eek:

ale z innej beczki
M wrócił wczoraj od taty z Niemiec z prezentem dla mnie - Teściu zaszalał i kupił mi ...auto:szok:

jestem nadal w cięzkim szoku
nie było jakies mega drogie (taki mały opel corsa), ale i tak straszliwie się cieszę
będe nim sobie smigać:-D:-D:-D







to ci komplement dowaliła:-D:-D:-D



hmmm...a po choleęe ona jadła to łożysko ?!?!?!?:baffled::confused:



u mnie też (mam 6 stycznia) - mam nadzieję, ze nasz dzidzie wreszcie sie dyspozycyjnie do zdjęcia rozkraczą:-D



będzie dobrze...
dużachna już twoja niunia:-D
- Kochaaaaaaanaaaa ło ho ho to Ci dopiero preznent!!!!!!!!!!!!! zazdroszcze :) mi maz chce kupic w styczniu...ale zobaczymy co z tego bedzie

U nas tez waga ponad norme - w 29tyg bylo 1650g (srednia to ok. 1400).
Kurcze - mam nadzieje, ze go nie upase do 4kg bo sie zalamie jak mi przyjdzie go rodzic :-D
A czy od 4kg to juz nie robia problemow z cesarka?
- sa kobiety ktore 4,5 kg rodzily naturalnie wiec nic przesadzone zalezy jakie ma sie biodra i wogole...pierworodki czesciej maja CC przy duzej wadze a kolejne to juz pestka.... mowie o sobie:-D hehe mam nadzieje ze moj krystek nie bedzie za duzy bo nie chce sie meczyc zac...sebek 3800 2 tygodnie przed terminem.. :)
 
mi gin powiedziała zeby wody absolutnie tak dużo nie pić, bo wypłukuje żelazo. lepiej soki,zupy, kompoty. Ja piłam dużo wody i podobno m.in to przyczyniło sie do anemii
 
Witam Mamusie:-) U mnie nocka była oki ale nad ranem tak mnie mały zaczoł kopać że szok:tak:. Ja od 7 rano na nogach bo musiałam do przychodni lecieć na morfologie i siuśki:-) Dzięki za porady w sprawie tej legitymacji ubezp. teraz to już jestem doinformowana:-D:-D Ja mam usg za tydzień, już się doczekać nie mogę aż małego zobacze...
 
1kkarolaa1 no co ty?

wszędzie trąbią, żeby właśnie pic sporo wody, a resztę uzupełniać sokami

kurczę...co lekarz, to inna opinia:-D
a ty masz sobie wybrać, co ci pasuje:-D

ja tam wlewam w siebie wodę, bo lubię
ale nie stronię od soków (pomarańczowego, porzeczkowego i grejpfrutowego - mniam)
no i pije jeszcze sok marchwiowy Marwit - ten jednodniowy


tu info o nowych urlopach macierzyńskich:
Od 2010 r. nowe urlopy dla rodziców - Biznes w INTERIA.PL - notowania giełdowe, nieruchomości
 
[video=youtube;CLlOKuEg8N4]http://www.youtube.com/watch?v=CLlOKuEg8N4[/video]

tu lepszy poród i taki bardziej rzeczywisty niz tamten co dałyscie...
ale wiecie co jak sie oglada te filmy z pozycji ogladajacego to jest duzo bardziej obrzydliwy niz z punktu widzenia juz na fotelu do rodzenia hehe...wiec sie nie stresujcie kobitki :)
 
reklama
1kkarolaa1 - jak dla mnie to dziwny powód podała. Woda żelaza nie wypłukuje. Ja pije ogromne ilości wody (w pierwszej piłam jeszcze więcej) i mam hemoglobine 13, wiec rewelka - i to bez żadnych tabletek. No i z Filipkiem dopiero pod koniec ciąży miałam leciutko poniżej normy a 5 litrów wody to wypijałam na dzień plus inne płyny
 
Do góry