reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

a ja jeszcze robiłam taki test na podstawie mądrości ludowych :-p
no mówię Wam jakie pytania :rofl2:
jak znajdę to dam linkę :-)
no i w tym teście wyszło mi na 52% dziewczynka i na 48% chłopiec :laugh2:

mam:
http://www.noworodek.pl/index.php?sm=1

chociaż część pytań to na później, ale co tam ;P
 
reklama
A ja z kolei wkurzyłam się na mojego bo mi podpadł:wściekła/y: i się zaczeliśmy szarpać, on zaczął, bo ja byłam taka wściekła , że krzesło rozwaliłam :crazy::crazy::crazy:
Nerwowa jestem i to przez to że mnie okłamał :wściekła/y:



 
hej dziewczyny pisałam kiedyś z Wami bo mysłalam,ze jestem w ciąży.Ale okazało sie ,że nie byłam w takiej jak myslalam .Myslalam ,ze to 6 tydzień,ale lekarz powiedział ,ze tam nic nie widzi.Zrobilam test ale nic nie bylo.Teraz @ spoznia mi sie juz 6 dzień zrobiłam test i prosze zobaczcie.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Termin wg OM 1 kwietnia


Kochana gratululuje :)))):**** trzymam kciuki za kruszynke abgy była zdrowa i duuuuuza rosła ':)
 
Hejka, wróciłam od Ginekologo z dobrymi wieściami!!!
Ciąża potwierdzona, pęcherzyk ciążowy ma rozmiar na 5 tyg i 5 dni, wiec zgodnie z OM. Zarodek w pęcherzyku jest i co najważniejsze widać było malusie serducho!!!! Malutki tykający punkcik!!:-D
Ale p. doktor powiedziała ze to na 99% serduszko i wszystko wygląda wzorowo. Na następne usg mam iść za jakieś 2-2,5 tygodnia, przed wyjazdem do Chorwacji, żeby mieć pewność, że nic się nie zmieniło i w między czasie zrobić badania krwi.

Cieszę się strasznie:-D:-D:-D
No i mój mąż też strasznie szczęśliwy....aż się nawet zaczął do mnie odzywać, bo od dwóch dni naburmuszony chodzi;-)
 
Hejka, wróciłam od Ginekologo z dobrymi wieściami!!!
Ciąża potwierdzona, pęcherzyk ciążowy ma rozmiar na 5 tyg i 5 dni, wiec zgodnie z OM. Zarodek w pęcherzyku jest i co najważniejsze widać było malusie serducho!!!! Malutki tykający punkcik!!:-D
Ale p. doktor powiedziała ze to na 99% serduszko i wszystko wygląda wzorowo. Na następne usg mam iść za jakieś 2-2,5 tygodnia, przed wyjazdem do Chorwacji, żeby mieć pewność, że nic się nie zmieniło i w między czasie zrobić badania krwi.

Cieszę się strasznie:-D:-D:-D
No i mój mąż też strasznie szczęśliwy....aż się nawet zaczął do mnie odzywać, bo od dwóch dni naburmuszony chodzi;-)

super, ze wszystko ok!! Gratulacje:-D:-D:-D
 
witajcie kochane...
niewiem jak cytowac Wasze odp w jednyj odpowiedzi zeby kazdej odpisac wiec niesety nie odpisze:( ale troszke nadrobiłam....szkoda ze tak czesto nie moge do Was zaglądac ale codzinnie jestem na kursie do 14 wiec zanim pojade po mlodego i wogole to jest juz wieczor pozatym kompouter jest na dole a pokoj sebusia na gorze :(
U mnie dzisiaj jakos dziwnie od samego rana boli mnie tez brzuch.....staram sie nie przemeczac...ale jak tu nie nosic 10 kilogramowe dziecko kiedy sie tego domaga....
Powiedzcie mi czy te obliczenie płci to sie tam daje wiek skonczony czy rocznikowo ??? bo jak dam 20 wychodzi chłopczyk a jezeli 21 to dziewczynka.....a mojego sebusia urodzilam 3 tyg przed 20 urodzinami wiec czyli skonczone 19 i jak dałam to wyszlo ze dziewczynka.... hmnb....moze juz wtedy sie liczylo 20 hmn...?? Ja to bym wolała chyba drugiego chłopca ale zobaczymy co bedzie to bedzie obojetne :) Wczoraj znowu poszlam spac o 20 masakra...taka spiaca jestem....ale ładnie wygladam z buzi wiec mam nadzieje ze to na chłopca...bo moja znajoma tez jest marcóweczka i wygląda okropnieeeee .
 
Hejka, wróciłam od Ginekologo z dobrymi wieściami!!!
Ciąża potwierdzona, pęcherzyk ciążowy ma rozmiar na 5 tyg i 5 dni, wiec zgodnie z OM. Zarodek w pęcherzyku jest i co najważniejsze widać było malusie serducho!!!! Malutki tykający punkcik!!:-D
Ale p. doktor powiedziała ze to na 99% serduszko i wszystko wygląda wzorowo. Na następne usg mam iść za jakieś 2-2,5 tygodnia, przed wyjazdem do Chorwacji, żeby mieć pewność, że nic się nie zmieniło i w między czasie zrobić badania krwi.

Cieszę się strasznie:-D:-D:-D
No i mój mąż też strasznie szczęśliwy....aż się nawet zaczął do mnie odzywać, bo od dwóch dni naburmuszony chodzi;-)


gratuluje kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! STRASZNIE SIE CIESZYMY :):*
 
reklama
Do góry