reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Obejrzałam "Knocked up" i kolejny raz sie poryczałam na koniec, teraz jednak już z innej perspektywy:-) Mój P obiecał przywieźć mi lody - słodziak.
Zapalenie gardła raz jest raz go nie ma, dzis mialam 37, ale czuję sie znacznie lepiej
Jutro o 17.00 wizyta u ginekolog.
Czy na wizyty chodzicie z facetami? Czy oni są zainteresowani w ogóle?

ooo;-)właśnie przyszły moje lody:-)
 
Ja tam wole chodzić sama na wizyty :) ..

Moj nie darowalby mi gdybym chodzila sama.Do tej pory przy obu ciazach tylko na pierwszej wizycie bylam sama ,a nastepne to twardo do konca.Za to porody przesypial w domu,bo mialam cesarki. Teraz odgraza sie ze juz w czwartek idzie ze mna ,a ja jemu ze w Stanach nawet przy cesarkach sa mezowie:-D
 
Kurcze, ale mi dziąsło spuchło.. Ledwo szczęke zamykam ;( i boli.. A nie wiem czy moge Sachol albo Dentosept..
Znalazlam to o sacholu,ale jak mozesz poradz sie moze przynajmniej w aptece.

Stosowanie podczas ciąży:
Nie przeprowadzono badań określających czas i stopień wchłonięcia salicylanu choliny do organizmu po miejscowym stosowaniu żelu na błony śluzowe jamy ustnej.
Pochodne kwasu salicylowego są przeciwwskazane w III trymestrze ciąży. Są wydzielane z mlekiem kobiecym i nie zaleca się ich stosowania w okresie karmienia piersią.

Ja na problemy z dziaslami stosuje szalwie. Kilka razy dziennie plucze.Mysle ze to nie zaszkodzi.
 
Igi gratuluję dobrych wieści;-) widzę, że Ty też wybierasz się do Chorwacji, kiedy?;-) (my jedziemy 8 sierpnia). Mam pytanko: miałaś obawy, czy zrezygnować z wyjazdu?? Ja się zastanawiałam, ale po rozmowie z lekarzem doszłam do wniosku, że jadę;-)nie będę się opalała i biegała zwiedzać okolicę, ale i tak odpocznę:tak::tak::tak:

Silvii ja jadę 19 sierpnia. Jakoś obaw nie mam. Ginekolog powiedziała, ze spokojnie mogę jechac, tylko mam to usg zrobic przed wyjazdem czy wszystko w porządku i jak tak to mam sobie wypoczywac, a jak nie no to wiadomo...nici z wakacji....:baffled:

Co do wizyt u lekarza to mój mąż zawsze chodzi ze mną na USG, tzn przynajmnie 3 razy w ciągu ciąży, ale na takie zwykłe wizyty to go nie ciągne...
Wczoraj mi powiedział, zebym mu wybaczyła, ale nie chce być ze mną przy porodzie po ostatnim razie.....wiec się wnerwiłam:wściekła/y:
 
Mi ze wszystkich testów wychodzi chłopiec. Przeczucie też mam takie.
A dziś znowu śnił mi się chłopczyk, którego karmiłam... szalenie nieporadnie;-)a cysie miałam jak cytrynki i zero pokarmu;-) co za sny...
 
reklama
TAKKKKK!!! Moe drogie wczoraj moja dzidzia zrobiłą sobie pierwsze zdjęcie udowadniając tym samym swe istnienie :)
Uwielbiam ten stan, nawet poranne mdłości spawiają że się uśmiecham :-D
 
Do góry