reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

wkońcu nadrobiłam weekendowe zaległości w czytaniu:-)
Witam nowe marcóweczki i gratuluję!!!
Ja w piątek odrazu po wizycie u gin pojechałam z M do teściów na weekend.
Miałam stresa przed tą wizytą, bo się martwię czy wszystko ok. z moją fasolką, a tu nic się nie dowiedziałam, bo już nie ma usg w gabinecie:-(. Tak więc w czwartek kazał mi gin pójść do siebie prywatnie na usg. Nic mnie nie badał, tylko kazał mi brać feminatal (kosztuje prawie 34zł:szok:), odstawić folik i dał skierowanie na badanie krwi (glukoza + grupa krwi), resztę badań zrobiłam sobie wcześniej (mocz i krew).
Tak więc teraz oczekiwania do czwartku i nadal mały stres czy serduszko bije u fasolki.
Już od kilku dni nie boli mnie brzusio, piersi nadal wielkie i bolące i czasem mnie muli ale jeszcze nie wymiotowałam (oby tak do końca:tak:). No i muszę przynajmniej raz w dzień się dobrze drzemnąć przynajmniej godzinkę, bo inaczej zasypiam na stojąco:-D
 
reklama
witam dziewczynki w poniedzialkowy ranek sloneczny :-)

mnie na szczescie juz tez mdlosci przeszly... po tym duphastonie co mi lekarz tydzien temu przepisal bo luteina pod jezyk mi zbrzydla od 4 dni nie mam plamienia nawet takiego tycityci :tak::-) i brzuszek mnie tez nie boli :happy:ogolnie z objawow mi zostaly bolace piersi i wstawanie w nocy nie zawsze do toalety tylko tak o sie budze o 3 w nocy :szok:cos mi sie wydaje ze dzieci tak beda wlasnie wstawac bbbrrr :eek::eek:

a ja dzisiaj w miare mam zajec :) musze sobie zdjecia przygoowac na moja stronke, planuje dzisiaj cos poszkicowac a to zazwyczaj 6 godzin roboty jak nie lepiej no i moze ogarne chalupke ;-)
 
Agniesiak85 ja jutro ide do gina na 13:45 :tak: troszke mam stresa :tak: mam nadzieje że wszystko będzie w porządku i zobacze w moim pęcherzyku już maleństwo z serduszkiem :-)​
Trzymam kciuki Kochana:tak::-) Daj znac jak wrócisz :tak::-)

cześć
chyba nikt o mnie nie pytał.....
my od wczoraj balowaliśmy w mieście moich rodziców były od piątku imprezy
dopiero co wróciliśmy.
musze Was poczytać
ale najpierw chyba wskoczę do wanny.

kurcze ale mi się dłuży -jeszcze tydzień do wizyty...czasem to się zastanawiam czy ja w ciąży jestem????
tylko dół brzucha mnie pobolewa a tak nic.....
też tak macie-że myślicie czy to aby dzieje siena prawdę????
ja to nie wiem jak przetrwam ten tydzień???-już bym chciała wszystko wiedzieć co z dzidzią-czy ma się dobrze????
jakieś czarne myśli mnie nachodzą....:baffled:
Właśnie ja myslałam, gdzie ta nasza 'piratka" jest:tak::-D nie mogłam zapamiętac nicku to kojarzyłam po zdjęciu w profilu;-):-D
Kochana będzie dobrze, jeszcze tylko tydzien i sie wszystkiego dowiesz co i jak:tak:Z nami przeleci Ci ten tydzien migusiem:tak::-)

Ja jutro ide na usg :tak: i mam ogromną nadzieje, że zobaczę serduszko bijące:-D:-D:-D
Kochana na pewno zobaczysz:tak: Ja byłam w 7 tyg i widziałam:tak::-) Tzn lekarz mi powiedział, że jest:zawstydzona/y: i zdjęcie usg mi dał:tak::-)

Kochana pod każdym napisanym postem w prawym dolnym rogu jest taki "+" klikasz na niego i czytasz sobie posty dalej. Jak nastepny chcesz dodac do cytowanych to znów pod wybranym klikasz "+". A jak chcesz już na te posty odpowiedziec to na dole masz "odpowiedz" i w okienku wyskakują Ci wszystkie zaznaczone wczesniej przez Ciebie posty:tak: Odpisujesz po "
" i następny i następny i klikasz "Zatwierdź odpowiedź" i już:tak:
Nie wiem czy mnie zrozumiałaś:zawstydzona/y::sorry:;-)Nigdy nie potrafiłam tłumaczyc;-)
hej dziewczyny pisałam kiedyś z Wami bo mysłalam,ze jestem w ciąży.Ale okazało sie ,że nie byłam w takiej jak myslalam .Myslalam ,ze to 6 tydzień,ale lekarz powiedział ,ze tam nic nie widzi.Zrobilam test ale nic nie bylo.Teraz @ spoznia mi sie juz 6 dzień zrobiłam test i prosze zobaczcie.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Termin wg OM 1 kwietnia
Gratuluje i witamy w naszych skromnych progach:tak::-)

wkońcu nadrobiłam weekendowe zaległości w czytaniu:-)
Witam nowe marcóweczki i gratuluję!!!
Ja w piątek odrazu po wizycie u gin pojechałam z M do teściów na weekend.
Miałam stresa przed tą wizytą, bo się martwię czy wszystko ok. z moją fasolką, a tu nic się nie dowiedziałam, bo już nie ma usg w gabinecie:-(. Tak więc w czwartek kazał mi gin pójść do siebie prywatnie na usg. Nic mnie nie badał, tylko kazał mi brać feminatal (kosztuje prawie 34zł:szok:), odstawić folik i dał skierowanie na badanie krwi (glukoza + grupa krwi), resztę badań zrobiłam sobie wcześniej (mocz i krew).
Tak więc teraz oczekiwania do czwartku i nadal mały stres czy serduszko bije u fasolki.
Już od kilku dni nie boli mnie brzusio, piersi nadal wielkie i bolące i czasem mnie muli ale jeszcze nie wymiotowałam (oby tak do końca:tak:). No i muszę przynajmniej raz w dzień się dobrze drzemnąć przynajmniej godzinkę, bo inaczej zasypiam na stojąco:-D
Ja jak na razie nie mam żadnych dolegliwości typu wymioty czy coś.. ale od wczoraj rana tak mnie właśnie muli rano.. i dziś to samo.. zjadłam już śniadanko ale dalej lekko muli. Poczekamy, moze przejdzie. DObrze, że nie wymiotuje, oby tak dalej do konca ciąży:tak:
 
A jak chcesz już na te posty odpowiedziec to na dole masz "odpowiedz" i w okienku wyskakują Ci wszystkie zaznaczone wczesniej przez Ciebie posty:tak: Odpisujesz po "QUOTE" i następny i następny i klikasz "Zatwierdź"
Warto jeszcze skrócić cytaty tylko tych zdań, do których chcesz się odnieść. Bo inaczej strasznie długaśne posty się robią i źle się to czyta.​
 
jejuuuuu wscieklam sie. napisalam od cholery posta i wysylajac mi sie net rozlaczyl. szlag by to trafil. wrr..

mazia gratulacje :)

dziewczyny zauwazylam, ze mam mdlosci z rana i zawsze wtedy kiedy zaczynam byc glodna. jak zjem to juz robi sie ok :) dziwne nie? :)

co do snow , to ja rowniez ostatnio miewam jakies glupie.
dzisiaj snilo mi sie ze razem z jakims facetem ukradlam z domu Michaela Jacksona jakies kolczyki i bransoletke. pozniej scigala nas policja. porazka hehehe :D

dobra, spadam sie kapac i zrobic pranko :)
 
dziewczyny zauwazylam, ze mam mdlosci z rana i zawsze wtedy kiedy zaczynam byc glodna. jak zjem to juz robi sie ok :) dziwne nie? :)

Ja mam podobnie, zresztą czytałam, aby mdłości się nie pojawiały nie należy doprowadzać do głodu, najlepiej podjeść se co jakiś czas herbatnika i unikać różnych zapachów. Ja od razu po przebudzeniu robię se śniadanko, aby mdłości mnie nie dopadły, nadal mam, ale są mniejsze.

Po za tym byłam na zakupach z młodym, teraz idę go usypiać.
Pro po zakupów kupiłam gazetkę M jak Mama polecam, jest na prawdę ciekawa, a do tego nie droga, wychodzi co miesiąc.
 
reklama
Mazia89 gratuluje fasolki :-)

Witam Was marcóweczki w poniedziałkowy poranek :-) super dzisiaj pogoda cieplutko i słonecznie :tak:
Zmykam szykować się do gin :-) odezwe sie później​
 
Do góry