reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

nicole ja wczoraj jechalam 150 km w jedna i nic sie nie dzieje... wiec to chyba nie przez to.
ale co gin powiedzial? ze jaka to moze byc przyczyna? kilka dziewczyn bierze ten lek , wiec pewnie jest bezpieczny.
 
reklama
moniat84, czy ty już miałas robione USG?

Nicola, kurcze, niech się trzyma maleństwo jak najmocniej!!! mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A Duhaston to jak najbardziej lek na takie własnie dolegliwości. Bierz go zgodnie z zaleceniem lekarza. Jak nie pomoże, to na pewno nie zaszkodzi. I trzymaj się cieplutko!!
 
Nicola, piszesz, żę w poprzedniej ciąży nie plamiłaś..... Ty masz już jedno dzieciątko? W jakim wieku?
 
witam
sny mam rewelacyjne :) barwne i cudne wczoraj piłam winko ;)
mam nadzieję, że to winko to tylko we snie:eek::-p:-D

Cześć Dziewczyny!

Jestem tu nowa i chyba jestem w ciąży.
Okresu nie mam 3 tygodnie, test wyszedł pozytywnie, ale ginekolog nie może potwierdzić mi ciąży, bo akurat jest na urlopie:)
Według wszelkich obliczeń to 6 tydzień z terminem na marzec, ale nie wiem czy nie zapeszam, bo nie mam żadnych mdłości tylko ssanie w żołądku i częste sikanie.

no nic, tak tylko chciałam się przywitać:-D

pozdrawiam wszystkie przyszłe i obecne mamuśki
Witaj:tak::-D I Gratuluję Fasolki:tak:


Nicole ten lek jest bezpieczny, taki na te dolegliwości plamiących własnie:tak:Takze bez obaw go bierz:tak:
 
moniat84, czy ty już miałas robione USG?

Miałam w 5tc i 1 dc, widoczna była, jak to lekarka określiła mała kropeczka, dzidziusia w macicy jeszcze nie było. Następną wizytę mam dopiero 18.08.
Niewiem dlaczego ale jestem bardzo spokojna, nie mam dziwnych snów, ani obaw i czekam cierpliwie do tej wizyty, sama się sobie dziwie, ale to dobrze, po co mam fasolke stredować;-)

nicola-Wszystko będzie dobrze, z tego co czytam to wiele kobiet tak ma, najważniejsze że byłaś u lekarza, możesz być spokojna.
 
Moniat84 zazdroszcze tego spokoju:tak:Tak trzymac!!!
Ja chodzę tak spięta od wczoraj, że wszystko mnie wkurza i chce mi się płakać.....
 
nicol spokojnie ja mialam tez w 5-6 tc plamienia brazowe i okazalo sie ze to przez blizniaki ( 2 lekarzy potwierdzilo pojutrze bede wiedziala na 100 %) dotalam duphaston i przeszlo :tak:takze spokojnie dobrze ze poszlas do gina :tak:
 
reklama
nicol spokojnie ja mialam tez w 5-6 tc plamienia brazowe i okazalo sie ze to przez blizniaki ( 2 lekarzy potwierdzilo pojutrze bede wiedziala na 100 %) dotalam duphaston i przeszlo :tak:takze spokojnie dobrze ze poszlas do gina :tak:
Poszłam, ponieważ wolę chuchać na zimne. Lepiej pytać i sprawdzać 100 razy, czy wszystko jest ok niż później płakać. Ja to chyba sobie założę kalendarzyk żolnierski i będę skreślać kolejne dni do porodu. Eh... zmykam na parę godzin - muszę popracować:-)
 
Do góry