reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

hej dziewczyny,u mnie dzis zaczał sie 6tydzien i zaczyna mnie mdluc niestety takze przypuszczam ze znowu sie troszke pomecze ale czego sie nie robi dla malenstwa
 
reklama
już mi lepiej :-) jaka ulga :-)
musiałam wziąć ten raphacholin, nie miałam siły się już męczyć. a skoro nie stwierdzono żadnego wpływu na płód, to raczej nic nam nie będzie :-)
fajne te stronki :-) teraz to ja mogę żyć :-)
 
Mój M zabrał się za robienie frytek;-)
Nie mam apetytu za bardzo ale troszkę ich skubne:-p:-D
Ciemno u mnie na dworzu.. chyba bedzie padac:tak:Jutro mam wolne:-)Wyśpię się za wszystkie czasy:-DNo i będe mogła z Wami posiedziec na BB:tak: idzie któraś jutro moze do gina?:-)
 
ufff, w końcu w domciu:) cały weekend byliśmy u moich i M. rodziców, dowiedzieli się o maleństwie, ale szcześliwi wszyscy!!:)) ale zmęczona jestem, idę odpoczać, miłego wieczorku:-):-)
 
Agniesiak85 ja jutro ide do gina na 13:45 :tak: troszke mam stresa :tak: mam nadzieje że wszystko będzie w porządku i zobacze w moim pęcherzyku już maleństwo z serduszkiem :-)​
 
Wreszcie w domkq....bylam z rodzinka na festynie u nas na wiosce...moj M jako organizator musial jeszcze zostac...wykapalam malego i ide spac bo jestem padnieta jakbym, caly dzien stala na targu i sprzedawala warzywa hihi:eek::eek:...takie mi sie porownanie wzielo.:baffled:...Brzuchol przestal juz bolec....bo bolal kilka dni tak lekko ale to podobno normalka na poczatku ciazy....ja do lekarza ide 6 sierpnia wiec wtedy bedzie 7 tc.... juz niemoge sie doczekac 20 tyg....dowiem sie jaka plec :D:-):-) uwielbiam chodzic na usg i ogladac moja kruszynke.....tzn przy pierwszym tak mialam :) jutro na kurs cisne jeszcze tylko dwa tygodnie i dostane dyplom wreszcie i juz nie bede zaniedbywac mojego szkraba...taka jestem spiaca przy tej ciazy ze ciagle bym spała....tylko jak tu spac jak sebus ciagle sie chce bawic :(((
Z mojej strony dobranopc kochane myszki spokojnej nocy bez mdłosci i wymiotów....:* buziaczki dla fasolinek :)
 
cześć
chyba nikt o mnie nie pytał.....
my od wczoraj balowaliśmy w mieście moich rodziców były od piątku imprezy
dopiero co wróciliśmy.
musze Was poczytać
ale najpierw chyba wskoczę do wanny.

kurcze ale mi się dłuży -jeszcze tydzień do wizyty...czasem to się zastanawiam czy ja w ciąży jestem????
tylko dół brzucha mnie pobolewa a tak nic.....
też tak macie-że myślicie czy to aby dzieje siena prawdę????
ja to nie wiem jak przetrwam ten tydzień???-już bym chciała wszystko wiedzieć co z dzidzią-czy ma się dobrze????
jakieś czarne myśli mnie nachodzą....:baffled:
 
witam wszystkie nowe mamy :-)

co do mnie, to masakra po prostu, okropnie się czuję :no:
wczoraj byliśmy na grilu, wszamałam kiełbaskę, opiłam się sokiem, a dziś umieram na żołądek :no:
myślicie, że mogę wziąć raphacholin? to ziołowe... cały dzień się męczę, ale już nie daję rady :-(
bu :hmm:
Mięty sobie zaparz:tak:.
Ja pół dnia przestałam w kuchni i brzuszek troszkę boli i "wywaliło' go do przodu:baffled:, wypiłam szklankę soku i pełna jestem,nudności nie mam ale jedzenie jakś ciężko podchodzi:tak:.
 
reklama
Kasia widze, ze i Ciebie czarne mysli naszly. Nie martw sie, na pewno jest ok :) za tydzien bedziesz miala usg i bedzie ok :)

jejuuuuu nie bylo mnie przez 3 dni a natrzaskalyscie postow..... chyba nie uda mi sie nadrobic.
 
Do góry