reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Witam ponownie.
Już wróciłam z obiadu u szwagierki. Zrobiła pyszną zupę serowo-cebulową z grzankami i gulasz z dziczyzny. Objadłam się strasznie:-D
Mag007 kuruj się kochana, najważniejsze że zobaczył Cię lekarz i teraz możesz być spokojniejsza. Kochane są te nasze mamy pielęgniarki, wiem coś o tym bo moja mama tez nią jest i bardzo często ratowała mnie z opresji dużo szybciej niż by to trwało normalnie.:-)
 
reklama
Witam wieczorkiem:)
Ja też wczorajsze andzrejki spędziłam w domku. Czytałam książki a mój M oglądał mecz. a dziś się przejadłam, najpierws ryba po grecku z ziemniaczkami, a teraz kupiłam jeszcze ciepłu placke drożdzowy z makiem polany czekoladą. Zjadłąm dwa kawały i nie zmierzam na tym poprzestać.pzrepyszny. Stanęłam na wadze po tym jedzonku i w ciągu 3 tygodniu przytyłam 2,5 kilo. Szok! Ale co tam
mag kuruj i grzej się:)
patinka też bardzo lubię przepisy nigelli, nie mam książki, ale ściągałąm sobie przepisy z internetu
neska ja też wczoraj zjadłąm dużo mandarynek i też potem miałąm zgage
kamika fajne te motylki, ale ja nie mam takich zdolności, więc pewnie bym coś sknociła
 
dzięki za gratulacje, my już wiedzieliśmy wcześniej, że to dziewczynka, ale wczoraj widzieliśmy pipkę i nawet mamy zdjęcia :-p
myślimy nad Emilką lub Olgą :-)

Dziewczyny, czy któraś z Was orientuje się jak to jest z porodami w innym mieście?
Nie chcę rodzić u siebie, tylko w miasteczku, które jest oddalone o jakieś 40 km od mojego. Problem w tym, że to miasteczo nalezy juz do innego województwa. Któraś z Was coś wiem na ten temat, bo ja szczerze mówiąc nie mam pojęcia :sorry:

wydaje mi się, że przecież możesz być u kogoś w odwiedzinach, hahaha ;-)


mag000- kuruj się i pozwalaj rozpieszczac mężowi :-)


niedługo spadamy na andrzejki ;-) jak mówiłam, bedzie grzecznie i relatywnie krótko ;-)
 
hej dziewczynki, kochane jesteście ślicznie dziękuję za troskę:tak:

właśnie wróciłam ze szpitala, jak mama (pielęgniarka:-D)dowiedziała się, że mam gorączkę (miałam 38.5) plus bóle pleców, uruchomiła kontakty:-) i od razu miałam zrobione badanie moczu - które oczywiście wyszły złe
mam infekcję nerek, dostałam antybiotyk i paracetamol na zbicie gorączki no i L-4 a jutro mam zrobić posiew moczu

na szczęście dyżur w szpitalu miał mój gin, więc od razu mnie przyjął - nie ma to jak chodzić prywatnie:eek:

w każdym razie dzidizol aktualnie spi, ale się ruszał, ja pocę się jak kurczak na rożnie i grzeję nerki termoforem, a M skacze koło mnie jak szalony:sorry:

ale powiem wam, że się przestraszyłam, jak skoczyła mi temperatura i dostałam telepawki:szok:

buziam mocno

Teraz dużo wypoczywaj i sie kuruj,a będzie dobrze:tak:
 
Hello!!
Matkooo, ale mi się nazbierało waszej lektury od wczorajszego południa:szok: No ale nadrobiłam:-p

mag dobrze, że pojechałaś do szpitala, bo z nerkami to [poważna sprawa, a tym bardziej w ciąży. Także kuruj się i trzymaj kochana:tak:

Ja wczoraj zrobiłam na obiad zapiekankę ziemniaczaną z przepisu z naszego wątku kulinarnego i wyszła przepyszna, a potem sprzątałam mieszkanie. Ł mi troszkę pomógł, więc dałam radę jednego dnia posprzątać wszystko, ale wieczorem byłam tak padnięta, jakbym robiła za płóg w polu;-) A i jeszcze podjechałam wczoraj na targ po prezent dla taty, także cały dzień w ruchu. Ale całe szczęście nic mnie nie bolało później.

A dzisiaj przed południem byłam w kościółku, znowu myślałam, że się uduszę, ale jakoś dotrwałam do końca. Normalnie byłam cała mokra po mszy:szok: No ale ogólnie dużo bardziej i szybciej się pocę ostatnio. Ale to taki "urok" ciązy;-)
A na 13 pojechaliśmy na obiad imieninowy do rodziców na wieś i sie objadłam, a i jeszcze zjadłam mnóstwo tych pysznych cukierków czekoladowych michałków i mnie sumienie teraz dręczy, że znowu poddałam się pokusie i nażarłam się pustych kalorii:zawstydzona/y:

Zaraz idę się kąpać, zjem płatki z mlekiem i kładę się do łóżka bo jakaś wypompowana się czuję. No a jutro na zajęcia na uczlenię bleeeeeee:eek: jak mi się nie chce.. tak mnie męczy to siedzenie na tych twardych krzesłach ehhh... No ale chyba się spóźnię godzinkę:-p

Miłego wieczorku ciężaróweczki;-)
 
Witam dziewczęta!!! Brzuchatki marcowe! Jak się czujecie?? bo ja kiepsko leże od 19 listopada w domku odcięta od świata, pierwszy raz na króką chwilę ruszyłam się do koleżanki, żeby zajrzeć do WAS :) 3majcie się cieplutko i dbajcie o siebie i nasze maluszki!!!
 
hej!!

dziekuje dziewczyny, fajnie ze ktos o mnie pamieta jeszcze :happy:

czarnuszka mama przyjela to ze spokojem ale byla z tatem zalatwiac i cos mi tu podejrzanie "smierdzi" ze na luty byl termin ale ona chciala w kwietniu zebym za szybko w ciaze nie zaszla... :confused2: no nic niech jej bezie na 24 wietnia mam wesele a faslolinek oby byl w brzuszku juz w marcu :-)

Kochana, ja często o Tobie myśle.. Widziałam suwaczek :) życzę powodzenia w starankach :*
 
Wpadłam do was jeszcze na chwilkę pożegnać się i życzyć miłej nocki i słodkich snów. Idę wypić kakałko obejrzeć taniec z gwiazdami i lulu.:-)Dobranoc
 
reklama
Witam serdecznie,
Jeśli można to się włączę.
Od czasu do czasu bywam sobie na tym forum i tak sobie przeglądam. Nie wiem jak to się stało ale nie zaglądałam nigdy na ten wątek a tu jest tak miło:-) Na prawdę bardzo fajnie poczytać co u Was tak na co dzień słychać .:-)
Niedziela minęła bardzo sympatycznie. Wczoraj za to zrobiliśmy wypad do kina na " Prawo zemsty" polecam.
Mam zamiar częściej tu zaglądać:-)
Miłej i spokojnej nocki
 
Do góry