reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

reklama
Patinka_1985 dziękuje za szybką odpowiedź. Chyba się skusze bo ja też lubię jak ona gotuje. Nawet ta cena nie bardzo mnie przeraża, skoro moge krócej stać przy garach:-).
 
Ja w tamtym roku z dzieciakami robiłam takie wieńce świąteczne(stroiki) na drzwi, trzymało się to na takiej hmmm nie wiem jak to nazwać-piance, gąbce-ładnie wyszło:-)
właśnie wtranżoliłam tosty z białym serkiem czosnkiem i bazylią, pychaaaa, ale mi dobrze
 
ccaroline85 kochana ja kupuje galazki swiezej choinki :) 4 ladne czerwone np.swieczki ,jakies male babki najlepiej kuleczki ,jakies suszone plasterki cytryny ,pomarancza i te patyczki wanili :) i przystrajam wszystko ,mocuje na galazkach i juz gotowe mozna tez popryskac takim sztucznym sniegiem i masz ladna dekoracje na stol :)
Jak zrobie to wkleje fotke :)
 
I ja sie witam.Pospałam do 10tej,zjadłam sniadanko i juz obiadek.Całą noc lało teraz tez jest brzydko dlatego dzisiaj siedze w domku.Synus teraz pewnie odpoczywa bo jest cicho,ale rano i w nocy dał popalić.ionka gratuluje córci.mag007 trzymaj sie i daj znac po lekarzu:tak:Oj chyba synus sie obudził.
 
Cześć dziewczynki...
u mnie norma z nocką- 5razy siusiu i jak zwykle niewyspana. Głowa mnie boli i mam straszną ochote na coś słodkiego - ale się wstrzymam bo ide jutro robić badanie z obciążeniem glukozą. Nie wiem jak to zniose, mam nadzieję,że nie bełtne ;-)
Na 3grudnia mam wizyte z wynikami u lekarza i na samą myśl aż mnie telepie bo ten mój gin nieprzyjemny jakiś. Boję się, że mi nie przedłuży zwolnienia :no: więc bede musiała coś wymyśleć bo przecież nie dam rady pracować z takim brzucholem:wściekła/y:
 
My juz po obiadku, K nie jadl z nami bo musial jechac po "klienta"
Zaraz na spacerek, takze milej niedzieli kochane :*


no i martwię się o dzidizola, bo mnie kłuje po bokach brzucha - staram się nie kaszleć

na szczęście dzidizol buszuje od rana
- uciekaj do lekarza i daj koniecznie znac co i jak!!!!

effaa nie smuciaj sie prawie wszystkie siedzialysmy w domu :)
Szkoda ze wszystkie tak daleko od sibie mieszkamy bysmy zorganizowaly wieczor andrzejkowo -brzuszkowy z drinkami z sokow :-D i mialybysmy o czym gadac cala noc :)
- własnie tez o tym myslałam wczoraj:-D:-D:-D ale by było suuuuuuuuuuuuuuuuuuper :))
 
Znalazlam takie cos i tak mysle zeby malnac na scianie :) gorzej jak sie nie uda :/
Mozna zamowic i kupic jako naklekji ale male sa bo tylko 15 cm :( i kupic kazdy moze a ja bym chciala namalowac :))

!BYh2ZTgBGk~$(KGrHgoH-CEEjlLl0us,BKiE2ner-!~~_12.JPG
 
reklama
Do góry