reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Wiolonczela - Madzia dobrze pisze. Idź do ortopedy. Sama nie kupuj butów. Jak on zaleci to dopiero.
Ja Filipkowi kupowałam, a ortopeda powiedział że niepotrzebnie. Filip ma płaskostopie i kazał zamiast butów specjalistyczny kupić wkładki ortopedyczne (25 zł) i przekładać mu do butów w których akurat chodzi :tak:
 
reklama
wiolonczela - mj starszy synek na koslawosc piet i plaskostopie niestety tez. Adas tez m isie wydaje ze koslawosc ma, ale pewnosci nie mam.
Tak czy inaczej obydwoje chodza w kapciach profilaktycznych Daniel (takei na trzy rzepy) - wydatek spory, ale mysle ze warto :-) moga pomoc, a na pewno nei zaszkodza. osobiscie radze ciemne kolory:tak:
 
Witajcie po świętach, ja jak zwykle po świętach jestem przeżarta. Siedzimy w domu, bo zimno i obie jesteśmy chore. Na dodatek użeram się z grouponem bo zrezygnowałam z zakupu , a jeszcze kasy mi nie oddali , dziś do nich pisałam , mam nadzieję, że odzyskam te pieniądze. w kązdym razie zastanówcie się dziewczyny przed dokonywaniem tam zakupów.
 
Heeej! Pamiętacie nas jeszcze? Ostatnio długo do Was nie zaglądałam, mam kłopoty małżeńskie, i wgl. No i jestem w ciąży! Na razie jeszcze nie wiem co i jak, jutro mam usg. Ale wizyta u gina była nieco niemiła, ponieważ @ miałam ost w lutym, a tu się dowiaduję, że conajmniej 15sty tc, i na dodatek, "macica jest tak duża", że lekarka podejrzewa, albo bliźnięta, albo ciążę pojedyńczą i torbiel. Przerażona jestem torbielem, ale dowiem się już jutro co i jak. Co najgorsze to do gina chodzę na nfz, a usg będzie mi robiła w swoim prywatnym gabinecie, i teraz nie wiem, jak się szykować, niestety nie mam chwilowo wolnej gotówki, by mieć na to usg, każdy mi mówi, że nie powinnam płacić, ale sama już nie wiem...

A co u Amelii? No lala coraz więcej gada, składa zdania, powoli uczy się sama ubierać, już założy sobie majteczki, skarpetki, a nawet bluzeczkę, ładnie sama je, całymi dniami siedzi na dworze jak jest cieplej, bo jak jest brzydka pogoda, to wołami można ją wyciągać z domu. Bawi się lalkami i samochodami. Uwielbia chodzić sama, na spacery, na dłuższe już biorę wózek, bo mała lubi w momencie płakać o wózek, jak ją nóżki rozbolą. Lubi bawić się z dziećmi, ostatnio byłyśmy w Klubie Myszki Miki, wybawiła się, wyskakała, kąpała się w basenie z kulkami, z dziećmi wariowała, aż miło. Na bilansie jeszcze nie byłyśmy, ale wybierzemy się dopiero w maju po wizycie u nefrologa.

Buziaki dla Was!
 
Czeeeeeeeść!

Wieki mnie u Was nie było, oj wieki, z przeczytaniem wszystkiego nie dam rady więc chyba sobie daruję :zawstydzona/y:

postaram się być już na bieżąco ;-)
 
reklama
Do góry