reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcówki-codzienne rozmówki:))

Polka dziękuję dużo lepiej z szyją i tym barkiem. Ale dziś jestem śpiąca Elena całą noc wymiotywała, chyba miała coś na żołądku i jeszcze sąsiedzi mają takiego psa, co cały czas szczeka , trafia mnie jak go słyszę.
Wiosna ponoć idzie, choć u nas dziś tak ponuro, a jeszcze niewyspana i ledwo żyje, marze już, by położyć się spać.
 
reklama
to moj Adas bedzie tak wyposrodkowany - oceniam go na 13-14kg.
Wasze dzieci jezdza jeszcze w wozkach?????????? On jzu wozka nienawidzi i nie ukrywam ze potem ciagniecie go do domu to mega problem... Dobrze ze towarzyszy nam zawsze starszy synek, ktory na przyklad dzis niosl zakupy a ja wloklam Adasia... :wściekła/y:
 
Mili - a u Was wzywają na bilans? U nas trzeba samemu pamiętać, zadzwonić, umówić się i pójść

Co do wózka, to u nas jest tak - jak wezmę wózek, to chce na nogach, a jak nie ma wózka to chce wózkiem, ewentualnie na rękach.
A jak idę na zakupy, to wolę wziąć wózek, a jak nie chce w wózku jechać, to zakupy jadą w wózku, a ona za rękę :dry:

Za to ze spaniem dalej mamy problem. Albo usypia o 23-24 i spi do 6-7 rano, albo usypia o 19, jesli nie ma drzemki w dzień, wstaje o22, usypia o 2 w nocy i wstaje o 6-7 rano. Wykończona tym jestem strasznie. A już tak ładnie spała :-(
 
Wszystkim marcowym dwulatkom zycze radosci, sloneczka i szalonych pomyslow!!!! Ale w ramach przyzwoitosci, by Mamusiek nie doprowadzic do granic wytrzymalosci!!!!!
Kochane Mamusie!!!! I Wam zycze wsyzstkiego dobrego! Bo urodzinki naszych Dzieci, to tez nasze swieto!!!! Nie zapominajcie o tym!!!!!
 
My po bilnasie , El waży 13,5 kg i mierzy 91 cm. Wszystko generalnie dobrze,choć martwię się trochę tym jak układa jedną stopę przy chodzeniu i myślę czy nie kupić jej butów profilaktycznych,pamiętam jak blubery kiedyś dawno o tym pisała, macie jakieś doświadczenie?
U nas też nie wzywają na bilans samemu trzeba sie umówić
 
reklama
wiolonczelamy dzisiaj bylismy u ortopedy ze wzgledu na kolanka bo Bartus krzywi i on mi powiedział ze niby dzieci do 3 lat maja prawo krzywic pózniej bedą normalnie chodzic my np mamy tylko pilnowac i zeby na długie spacery nie chodził.Jak pediatra nic niepokojącego nie widzi to moze nie jest tak zle a jak Cie to niepokoji napewno to wez skierowanie i do ortopedy:-)

u nas tez nie wzywaja musiałam sama sie rejestrowac.
 
Do góry